328 Shares 7207 views

Jak zrobić konto firmowe „Instagram”? Prostym rozwiązaniem dla biznesu internetowego

„Instagram” – Jest to dość dobrze znanych produktów multimedialnych w Internecie. Każdego dnia setki tysięcy zdjęć opublikowanych, pozostawia wiele komentarzy, a także kilkanaście różnych towarów i usług reklamowanych, zarówno w poszczególnych regionach i na całym świecie. Byłoby nierozsądne przegap tej okazji do prowadzenia działań promocyjnych i informowania jej odbiorców. Dlatego wielu początkujący i istniejące przedsiębiorcy zastanawiają się, jak utworzyć konto firmowe „Instagrame”? Tutaj znajdziesz instrukcje krok po kroku i kilka przydatnych wskazówek dotyczących prowadzenia profilu.

Dlaczego potrzebne jest konto biznesowe

Z tego typu profilu oferuje wiele możliwości do reklamowania swojej działalności i sprzedaży. Każda sekunda „Instagram” reklamowane wagi towarów i usług, które są ich klienci. Osiągnięcie publiczność jest bardzo duża, plus właściciel konta firmowego może odbierać i śledzić statystyki swoich publikacjach, z wyświetlaczami nie tylko „lubi” i abonentów, ale także widoki, które pozwala wiedzieć, czy informacje są osiągnięte do konsumentów. Ponadto, pojawi się przycisk „Kontakt”. Funkcja ta pomaga swoim klientom dotrzeć do ciebie, aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się dana organizacja lub napisać wiadomość e-mail.

Rosja i konto firmowe

nie jest dobra wiadomość dla naszych rodaków. Niedawno „Instagram” było utrzymanie możliwości prowadzenia kont biznesowych z Rosji. Aż do tego momentu przedsiębiorcy internet musiała znaleźć obejścia, na przykład użyć US VPN (Anonymizer, zastępując adres IP), co znacznie komplikuje utworzenie konta firmowego. Jednak największym wyzwaniem było utrzymanie konta: przeglądanie statystyk i inne funkcje są również wymagane obecność adresem USA. Z tego powodu, większość użytkowników nie wie jak podłączyć konta biznesowego „Instagrame”.

Co potrwa do swojego konta

Nic skomplikowanego nie trzeba uporządkować jak zrobić konto firmowe „Instagram”. Wszystko czego potrzebujesz to dostęp do Internetu i urządzeń mobilnych na Androida lub iOS, aby zainstalować aplikację Instagram. Następnie trzeba będzie konto na Facebooku, pożądane jest rzeczywistym danych użytkownika, jak również specjalną stronę biznesu w sieci społecznej, który jest powiązany z kontem. Skonfigurować profil w „Facebook” lepiej korzystać z komputera, jest to bardziej wygodne i szybsze. Bardziej szczegółowe instrukcje dotyczące tworzenia sieci społecznych księgowość widać poniżej.

Facebook strona

Zanim nauczysz się, jak skonfigurować konto firmowe „Instagram”, trzeba stworzyć sieć społeczną dla swoich danych lub, aby przejść do profilu, jeśli już istnieje. Ponadto, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk – „Utwórz stronę”. Naciska na niego, a następnie wybrać rodzaj stronie przeczytasz warunków i wymagań, a następnie wybierz jeden z dostępnych typów dla firmy lub produktu, a następnie wprowadź nazwę. Następnie społecznościowy oferują kompletne informacje o firmie, wybierz zdjęcie, określ witrynę swojej firmy lub zintegrować z innymi usługami Page.

Nie jest zalecane, aby przejść każdy z etapów proponowanych przez Facebook, inaczej pytanie „jak zrobić konto firmowe” Instagram „może znaleźć nowe trudności może trzeba powtórzyć wszystkie kroki od podstaw, że przez długi czas. Wiele będzie się zastanawiać, skąd ogólne” facebook ? „odpowiedź jest dość prosta – społecznościowy nabył prawa do więcej Instagram w 2012 roku i teraz cieszy możliwości reklamowych nadawanych przez dwa produktów medialnych możliwych użytkowników integracyjnych może wydawać się zbyt nachalne, ale wokół ma swoje zalety, bo. Konto firmowe jest przeznaczony do prowadzenia działalności gospodarczej, a polityka Facebook reklama przyniesie Ci więcej klientów z obu sieciach społecznych.

Jak zrobić biznes konto „Instagram”

Ten etap powinien rozpocząć się dopiero po powstaniu podobnej stronie na Facebooku. Jeśli jest już masz, to fajnie, bo ponad połowa rutyny zostało zrobione, i nie trzeba wypełniać praktycznie wszystko. Więc jak zrobić konto firmowe „Instagram”? Wystarczy przejść do „Instagram” z urządzenia przenośnego, otwórz ustawienia konta i wybierz „Przejdź do profilu firmy.” Wszystko jest gotowe, masz teraz dostęp do wielu przydatnych informacji, statystyk gospodarczych i innych udogodnień konta firmowego. Teraz już pozostaje tylko dbać o treści na swojej stronie, ale wielu użytkowników to zrobić przed pytaniem, jak utworzyć konto firmowe „Instagrame”. Pomimo tego, że ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad, na przykład, publikacja musi być zgodne ze strony docelowej za istotne i ciekawe, a jeśli jest to produkt, wskazane jest, aby upewnić się, że użytkownicy wyraźnie zobaczyć jego wydajność i koszty.

Ponadto, ważne jest, aby przestrzegać regulaminem użytkownika, aby radzić sobie szczerze. W przypadku jakichkolwiek trudności, zaleca się, aby skontaktować się z obsługą techniczną Instagram lub skorzystać z wbudowanego w aplikację certyfikatu.