830 Shares 2667 views

Szczegóły dotyczące mechanicznego otwierania drzwi w Maincrafter

Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak wykonać mechaniczne drzwi w Meincraft. Otwiera się automatycznie, za pomocą mechanizmu naciskowego. Możesz stworzyć takie urządzenie bez żadnych szczególnych trudności.

Materiały

Aby rozwiązać problem mechaniki drzwi w Meincraft, potrzebne są różne komponenty. Przede wszystkim należy je znaleźć. Dajemy pełną listę tego, co jest potrzebne, jeśli potrzebujesz drzwi mechanicznych w Maincrafter: bloku, aby ukryć okablowanie, płytę dociskową, repeater, płomień Redstone, czerwony kamień, materiał, z którego ma być wykonana podstawa, lepki tłok. Jak widać, lista jest dość duża, ale wynik jest warty kosztu. Otwarcie takich drzwi odbywa się bez dotykania go.

Instrukcje

Prace przygotowawcze zostały zakończone, teraz zwracamy się do bezpośredniego rozwiązania problemu mechanicznego otwierania drzwi w Meincraft. Jako podstawę można posłużyć różne materiały. Spośród nich tworzymy regularne drzwi. Następnie wycofujemy się z klatki, odsłonięliśmy lepkie tłoki pionowo po każdej stronie. Na następnym etapie, po bokach ostatnich elementów, odsłonięto trzy bloki ściany. Umieścimy je według porządku szachowego. Na głębokości dwóch komórek łączymy ściany czerwonym kamieniem. Pod ziemią leżał czerwony kamień z drzwi. Łączymy je w ten sposób z centralną częścią uprzednio zainstalowanego czerwonego kamienia. Aby ukryć kamienie, napełnimy je ziemią, stosując blok, który zapewnia ukrycie okablowania. Następnie musimy zwrócić uwagę na wcześniej umieszczone lepkie tłoki. Obok nich, na krawędziach istniejących bloków, instalujemy czerwone latarki. Następnie, przed drzwiami, wystawiamy parę płyt ciśnieniowych w odpowiedniej odległości. Chociaż mogą być w dowolnym miejscu, to zależy od pożądania postaci. Okazuje się, że następują kolejności działań: w pobliżu lepkich tłoków instalujemy ściany, łącząc je z czerwonymi kamieniami, mocując palce redstone wzdłuż krawędzi. Ponadto, z każdej strony umieszczamy wzmacniacze. Płytki dociskowe są zainstalowane na dowolnym obszarze, głównym jest rozciąganie gałęzi kamienia wapiennego pod ziemią. Musi być podłączony do obwodu głównego. Teraz drzwi mechaniczne są gotowe do użycia. Taki mechanizm jest bardzo wygodny.

Główny element

Zastanowiliśmy się, jak zrobić mechaniczne drzwi. "Maynkraft" jest tak wszechstronny, że możliwe jest nawet to. Głównym elementem projektu jest znany element. To tradycyjne drzwi. Powinien też być w stanie stworzyć. Zwykłe drzwi można podzielić na metal i drewniany. Można je tworzyć za pomocą prostych materiałów. Drzwi drewniane są wykonane z różnych rodzajów desek. Powinno być sześciu. Umieścimy deski w oknie rzemieślniczym, wypełniając pierwsze dwa rzędy. W rezultacie w celi stworzonych przedmiotów pojawi się niezbędny obiekt i może zostać zainstalowany w odpowiednim miejscu. Teraz wiesz jak zrobić mechaniczne drzwi w Maincraft i jakie są jego cechy.