288 Shares 1446 views

Prawidłowo różowy łosoś piec w piekarniku

Wśród wielu różnych dań rybnych najbardziej popularne są te, gdzie obróbka cieplna została wykorzystana do pieczenia. Wynika to z faktu, że ponieważ produkt jest nie tylko, aby uzyskać soczyste i smaczne, ale również oszczędza wiele przydatnych elementów ludzkiego ciała. W tym samym czasie, szczególnie popularne danie takie jak łosoś, pieczone ziemniaki. Jest to kombinacja soczyste i ryby, który jest przygotowywany z ziemniakami i przenosi ją jej smak i aromat.

składniki

Aby przygotować potrzebne są:

  • łososi – 0,5 kg;
  • Ziemniaki – 1 kg;
  • przyprawa do ryb – 1 szt.;
  • jajko – 1 szt;.
  • sól;
  • Olej roślinny – 150 ml;
  • pieprz;
  • szpinak – 150 g;
  • Cebula – 1 szt.;
  • ser żółty – 50 g

przygotowywania żywności

Do soczystego łososia, pieczone w piecu, nie stają się suche i bez smaku danie, marynować ryby muszą być poprawne. Aby to zrobić, trzeba najpierw oczyścić, umyć i jelit. Następnie ryby są pocięte na małe kawałki kształcie kwadratu o boku 4 cm. W tym przypadku, wszystkie z nich pojedyncze kości, uważając, aby nie zniszczyć struktury. Dalsze cięcia posypać przyprawami i pozostawić do zaparzenia na pół godziny.

W tym momencie trzeba przygotować specjalny sos na podstawie majonezu domu. Jest z nimi i piec różowy łosoś w piekarniku, używając go jako sos. Gotować trzeba użyć blendera zabić jaja, olej roślinny, liśćmi szpinaku i sól i pieprz. Część tego sosu i natrzeć rybę i dać im kolejną napar przez około 15 minut.

zakładka

Przed przejściem do etapu, gdy jest różowy łosoś piec w piekarniku, należy odebrać dania poprawnie. Ta postać będzie wygodne głębokim garnku lub patelni z metalowymi uchwytami. Pożądane jest, aby pojemnik miał wybrane grubości ściany.

Jego pierwsze smaruje olejem roślinnym, a następnie rozprzestrzeniania się warstwę ziemniaków. Niektórzy kucharze wolą pierwszych lekko gotowanymi warzywami, aby skrócić czas gotowania i nie dają ryby wyschnąć. Jednak w tym przepisie, nie powinno robić. Kładziemy kolejną warstwę plastrami cebuli, więc kiedy piec różowy łosoś w piekarniku, służy jako materiał absorbujący, który wyeliminuje nieprzyjemny zapach wilgoci i daje przyjemny zapach. Następnie, górna warstwa smaru przygotowany sos i leżał na nim rybę. Wystarczy wypełnić pozostały sos na górze, a może nawet umieścić jedną warstwę ziemniaków.

pieczenie

Po uformowaniu danie, umieścić go w piekarniku podgrzanym do 160 stopni. Po tym różowego łososia piec w piekarniku przez trzydzieści minut. Kiedy zostanie przydzielony czas, dostaniemy danie z piekarnika i trudne do jego twardego sera. Następnie ponownie umieścić w piecu, w którym gotują na złoty kolor.

karmić

Do tabeli takie ryby najlepiej służy już rozłożyć na talerzach. Pomoże to uniknąć przykrych konsekwencji w postaci plam oleju na obrusie, jeśli będzie on złożyć wizytę. Należy zauważyć, że danie ma dobry gust zarówno na zimno i na gorąco. Aby go dobrze nadaje wytrawnego białego wina lub soku warzywnego.