486 Shares 5917 views

prześwit samochodu Chevrolet Cruze

Prześwit jest jedną z najważniejszych cech samochodu, interesy naszych klientów w momencie jego nabycia. Taka uwaga do tego parametru nie jest sprowokowany przez najlepszej jakości dróg lokalnych.

Prześwit – jest to ważny wskaźnik, który bezpośrednio wpływa na przepuszczalność samochodu. W środowisku miejskim doświadczyć maszyny położonych niżej pomóc garby prędkości lub wysoki krawężnik na parkingu. Przenoszenie wyboistą brud off-road lub zaśnieżonych i ulice, samochód z małym klirensem ciągle rysuje „spódnica” i okresowo wpływa płytę ochronną. Takie ataki nie są krytyczne, ale dość nieprzyjemny jako kierowcy i jego pasażerów.

Ale to był niski prześwit „Chevrolet Cruze” sprawia, że bardziej efektywne samochody i drogie w porównaniu do swoich konkurentów. „Chevrolet Cruze” – nowy samochód klasy „C”, która zastąpiła Chevrolet Lacetti, który jest bardzo popularny wśród lokalnych kierowców.

Od jego poprzednik maszynowe różne rozmiary (bardziej uniwersalne i forma proporcjonalna). Dodatkowo wyposażono go w montażu wysokiej jakości, ekskluzywny styl i jego stosunkowo niskie koszty, co sprawia, że „Chevrolet Cruze” dostępne dla większej liczby osób.

Pojazd wyposażony w nowy silnik benzynowy, który wytwarza się w wersji z jednostce objętości 1,6 litra i 109 „koni” (wskaźnik przyspieszenia do 100 km / h, dokonuje się 125 ° C) i 1,8 litra pojemność silnika 141 KM (do kreski 100 km / H – 10 sekund). Ponadto, „Cruze” może być wyposażony zarówno w 5 przekładnią manualną lub 6 przekładni automatycznej.

konstrukcja nadwozia zapewnia doskonałą dynamikę, niski poziom hałasu i wibracji. Cztery poduszki powietrzne zapewnienie wysokiego poziomu ochrony pasażerów. „Rejs” mogą być wyposażone w dodatkowe urządzenia, takie jak system ABC, klimatyzację, elektryczne lusterka, immobilizer, ogrzewanie, system ogrzewania fotela, centralny zamek PU. Odpłatnie, wszystko jest możliwe zainstalowanie na zakup samochodu.

Rozliczenie modelu, według oficjalnych specyfikacji wynosi 160 mm. Dane te są nadal zbyt wysokie, ponieważ nie brano pod uwagę ochronę silnika, bez których oczywiście niebezpieczny do jazdy. Ponadto, trzeba było wziąć pod uwagę plastikowy „spódnicy”, umieszczone pod przednim zderzakiem. W związku z tym, prześwit jest zmniejszona do wartości 140 mm.

Prześwit pomiędzy „butt” w urządzeniu, a nawierzchnia jest 200-220 mm. Nie możemy powiedzieć, że to wystarczy do jazdy off-road, a stawka jest stosunkowo niska.

„Chevrolet Cruze”, prześwit wynosi 140 mm, nadaje się do jazdy po mieście, ale to nie jest wyraźnie dostosowany do terenu.

Kierowcy uwielbiają ten model za wysoką jakość, dobrą wydajność i cenę, która jest zgodna z tym urządzeniem.

Dostępne maszyny pojazdu 3. Podstawa LS i LT – różniące się moc silnika (104 „konie” znajdującym się w podstawie i 141 koni mechanicznych w pozostałych dwóch wykończenia).

Koszt „Chevrolet Cruze” jest 570.000 do pakietu podstawowego do 740 tysięcy za model, wraz z różnego rodzaju dodatkami.