494 Shares 1633 views

Piękne włoskie imiona i ich znaki

Włoskie włoskie imiona są uważane za jeden z najpiękniejszych w brzmieniu. Poza tym, że każda z nazw ma swoje specjalne znaczenie, pochodzenie niektórych z nich jest dość zabawne. Z tego powodu nie stracą popularności, wciąż pozostają w potrzebie i szanowani. Młodzi rodzice każdego kraju chcą wybrać najbardziej niezwykłe i piękne imię dla swojego dziecka. Włoskie nazwy (w szczególności kobiety) oferują wiele możliwości wyboru.

Oczywiście musicie rozważyć religijne i społeczne preferencje otoczenia. Jednak to nie wszystko. Wybór włoskich nazw kobiet powinno opierać się na preferencjach rodziców dziewczynki i tradycyjnych cechach ich rodzin. Ponadto, imię powinno mieć piękno i eufonię, nosić charakterystyczny kolor semantyczny. Należy pamiętać, że podczas nazewnictwa nazewnictwa ustalane są podstawowe cechy osobiste osoby, dlatego należy bardzo starannie i starannie podchodzić do tego procesu.

Włoskie imiona żeńskie mają znaczne różnice w ich wymowie. Piękne imiona mogą brzmieć delikatnie lub nagle, dzwonić lub tępić. Takie zjawisko będzie miało również wpływ na dalsze zachowanie dziewczyny. Czy stanie się czuły i troskliwy, sztywny i samowystarczalny? Nazwa może dać odpowiedź na to pytanie.

Wiele imion włoskich kobiet pochodzi od nazwisk świętych Kościoła Rzymskokatolickiego. Miał duży wpływ na kulturę innych narodowości grupy romańskiej, a także sąsiednie kraje, takie jak Grecja. Dzięki tej interakcji listę nazwisk słynnego półwyspu uzupełniły: Amerigo, Luigi, Teodoro, Eugenio itd. We współczesnym świecie większość włoskich nazw to tylko interpretacja ogólnoeuropejskich interpretacji, które nieco zmieniły się ze względu na wpływy narodowych tradycji i wartości.

Jednak zwyczaje nazewnictwa różnią się nie tylko w różnych stanach, ale także w obrębie tego samego kraju. Włosi żyjący w północnej części półwyspu, wzywając córki, niezmiennie dają pierwszeństwo kobiece imię Alessy i Julii. Jednocześnie nazwa mieszkańców regionu Laura jest częściej noszona przez mieszkańców regionu południowego, a także kobiety urodzone na wyspie Sycylii. Zawdzięczają imię pięknej ukochanej sławy Dante Alighieri.

Ponadto, od początku XVI wieku istnieją tradycje, według których imiona są nazwane ich przodkami. Na przykład pierwsza córka w rodzinie nosiła imię matki ojca, a druga córka została nazwana na cześć babci na linii matki. Obecnie jest ich ponad 1000 różnych nazw włoskich.

Poniżej znajdują się najczęściej włoskie imiona i ich znaki:

Alessandra jest obrońcą, uczciwy.

Beatriz jest podróżnikiem.

Juliet jest młoda.

Hilaria to szczęśliwa kobieta, radosna.

Katerina jest czysta.

Slarissa jest znana.

Enrica – dom, zarządzanie.