434 Shares 3253 views

Sony Xperia E1 D2005: przegląd, specyfikacje, opinie

Nie tak dawno temu zostały zaprezentowane przez Sony kilka smartfonów z pierwszo- i drugorzędowych grup cenowych. W tym niedrogiego Sony Xperia E1 D2005, który stał się zaktualizowana wersja jednostki budżetowej oraz w pełni zorientowany na odtwarzanie muzyki. Taki gadżet będzie odwoływać się do tych, którzy są prawdziwe audiofila, ale można oczekiwać, że Peak Performance na rachunkach. W górnej części obudowy znajduje się gniazdo słuchawkowe oraz przycisk szybkiego uruchamiania Media Player.

Informacje ogólne i wygląd

Smartphone japońska firma Sony Xperia E1 D2005 kontynuuje tradycję Sony i ma kształt, łatwo rozpoznawalny przez użytkowników. Wygląd obdarzony pewnego rygoru, ale jest zmiękczona zaokrąglone narożniki, co czyni wygląd urządzenia niektóre dynamiczne. Wyświetlacz – cztery cala o rozdzielczości 800×480 pikseli, mieści się w stylowym opakowaniu. Obraz na ekranie wyposażony szerokie kąty widzenia i fenomenalną blask. Wielkość kompaktowym urządzeniu, które jest bardzo ważne dla tych, którzy cenią sobie mobilność, dzięki czemu z łatwością mieści się w kieszeni spodni. Przedstawione przez Sony Xperia E1 D2005 w trzech kolorach: fioletowy, biały i czarny. Jej koszt – od 5500 rubli. Nawiasem mówiąc, ten projekt jest nazywany OmniBalance i grał na najwyższym poziomie.

Przegląd smartphone

W pierwszej kolejności, oczywiście, należy zauważyć, dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1,2 GHz, który zapewnia dość dobrą muzyczną prędkość gadżetu i maksymalną wydajność, bateria nie jest wyczerpana. Tak więc, zanim Sony Xperia E1 D2005 nas. Przegląd informacji, które w dalszym ciągu stosowane przez procesor – asynchronicznej, odłączeniu jej rdzeń i działają niezależnie od siebie. Który jest używany tylko zdolności, które są wymagane w tym czasie, a bateria nie jest zużywana niepotrzebnie. Jest to spowodowane trybie STAMINA, który uznaje, jakie funkcje nie używać, a wyłącza je. Jednocześnie wszystkie ważne ogłoszenia są zachowane. Jak tylko smartfon jest w trybie aktywnym, funkcje zostaną przywrócone.

Przegląd kontynuowane

Sony Xperia E1 D2005 RAM nie wystarcza do chwili obecnej, w sumie 512 megabajtów. Jest to poważna wada, pomimo niskiej cenie urządzenia. Ale to jest – to znaczy, że nic nie można zrobić. Pamięć wewnętrzna i „śmieszne” – 4 GB, ale tutaj przynajmniej jest jakieś wyjście – gadżet obsługuje karty pamięci microSD o standardowym formacie, dzięki czemu przestrzeń do przechowywania swoich ulubionych utworów tam. Nawiasem mówiąc, w pełni naładowany akumulator pozwoli na słuchanie muzyki przez co najmniej 81 godzin i pół. System operacyjny jest zainstalowany domyślnie – Android 4.3.

Już nabyć wystarczającą liczbę japońskich gadżetów Sony Xperia E1 D2005. Opinie o nich są bardzo różne, przede wszystkim, oczywiście, pozytywny, ale istnieją również negatywne. Są one połączone ze wspomnianym już niewielka ilość pamięci RAM. Ponadto użytkownicy nie są bardzo zadowoleni tylko trehmegapikselnoy kamera i nie bardzo dobre, odpowiednio, jakość zdjęć.

Sony Xperia E1 D2005: Smartphone Funkcje

Przedstawiamy przegląd parametrów technicznych urządzenia. Te, które zostały określone w artykule powyżej, nie będziemy powtarzać. Nazwa procesor – Qualcomm Snapdragon 200 waga – 120 gramów, co nie jest bardzo dużo, rozmiary nadwozia – 118 x 62,4 x 12 mm, GPS, A-GPS, 3G, Bluetooth, Wi-Fi 802.11. Interface – złącze standardowe gniazdo słuchawkowe 3,5 mm średnicy, micro USB. Wyświetlacz: 16 milionów kolorów, pojemnościowy multitouch, 233 ppi – gęstość pikseli. Godziny otwarcia w trakcie rozmowy – do 9 godzin 12 minut, a czas czuwania – do 551 godzin odtwarzania wideo – do 9 godzin 36 minut. Akcesoria, w tym dla Sony Xperia D2005 E1, Cechy: kontakty, kalendarz, kalkulator, budzik, Xperia-galeria. Podpory, na tyle dziwnie, gier 3D oraz zaawansowana technologia Motion Gaming. Ma, oczywiście, audio i odtwarzacz wideo, radio FM, wykrywa muzyki TrackID. Aparat posiada stabilizator obrazu oraz funkcji „rozpoznawania uśmiechu” i „Mapa” zoom czterokrotny cyfrowy.

Orientacja muzyczny smartphone

Pomimo faktu, że urządzenie Sony Xperia E1 D2005 jest przede wszystkim telefon, jest „zamknięte” do słuchania muzyki. Zainstalowano w nim norma japoński odtwarzacz Walkman ma doskonały interfejs, całkowicie jasne i proste. Jedną z jego cech jest to, że można sterować odtwarzaniem muzyki za pomocą maszyny do wytrząsania. Przy pomocy nowoczesnej nowej technologii Clear Audio, która zawiera klarownej fazy, Clear Stereo i, co ważniejsze, Clear Bass z „Sony”, udało się uzyskać najwyższą jakość i wyraźny dźwięk. I jeszcze jedna technologia xLOUD sprawiają, że dźwięk głośniejszy i muzyka będą jeszcze jaśniejsze, jakość dźwięku – czystszy bas – głębiej. głośnik zewnętrzny smartfon będzie grać swoją ulubioną muzykę z moc osiąga wartość 100 dB. Dlatego też, jeśli czytasz o smartfonie Sony Xperia E1 opinii D2005, widać zachwyt kupujących i czysty, głośny dźwięk, a także pochwały w kierunku jakości wykonania i wartości. Pierwotnie zainstalowane oprogramowanie wybierze optymalną równowagę, eliminuje szumy i można w pełni cieszyć się wysokiej jakości muzyką. Wybór należy do Ciebie, a to zależy wyłącznie od preferencji i oczekiwań.