613 Shares 6711 views

najlepszy duet

Muzycy domowe jak duety rozkoszy. Są o których lepiej jest milczeć, i mają najlepsze duety zawarte w tej historii. Zebraliśmy wybór najbardziej niezwykłe, a co najważniejsze – różne tandemy wokalne. Unieść się w górę 🙂

Duet: Ałła Pugaczowa, Vladimir Kuzmin

Song: Dwie gwiazdki

Ich wir romansu podstępne około roku, chociaż Pugaczowa po zerwaniu wieloletnie Kuzmina zapamiętany jako najlepszy człowiek. Historie, które stały się legendą, dużo tej pary. Wspólni znajomi lubią Pamiętam przypadek, gdy Alla wydany królewski gest, dając Kuzmin pieniądze na samochód … Na zawsze strapiony Kuzmin wyciągnął gruby zwitek banknotów w toalecie. W innej opowieści o samochodzie Pugaczowa udało się ponownie nowiutki Lada na gostsene dla ukochanej. W odpowiedzi Kuzmin przyniósł jej trochę pudelka Pugaczowa, który dał nazwę Kuzma. Co później okazało się Kuzma dziewczyna Diva nie przeszkadzało.

Duet: Natasha Koroleva i Igor Nikołajew

Song: Delfin i syrena
Na pierwszy rzut oka, Nikołajew nie jest uznawany w 16-letniej dziewczynki, bez gwiazd, bez przyszłej żony. Ale na pierwszym koncercie w krajach bałtyckich to wysadzili halę. A „Song-90” nazwał ją „Odkrycie Roku”.

Pobrali się, gdy królowa miała osiemnaście lat i Nikołajew miał córkę – prawie w tym samym wieku co Nataszy. Nikołajew stworzony dla swoich dziesiątki hitów Nataszy. Piosenka „Delfin i syrena” stał się popularnie ukochany, ale okazały się prorocze. Królowa poszła Siergieja Glushko i Nicholas poślubił aktorkę Julię Proskuryakova z którym mają różnicę 22 lat. Nie kilka, nie byli parą ..

Duet: Disco Crash and Żanna Friske

Song: Maliny

Nawet doświadczeni matematyka nie może liczyć, ile razy zbiegają się i rozchodzą Friske z Sierowa, muzyka Disco wypadku. Jeanne zawsze lubiła pokazywać swój charakter, a Alex nie miał zamiaru się z tym pogodzić. I po pierwszej przerwie postawy młodych ludzi stały się bardziej podobny do indyjskiego melodramatu. Dym w ogniu dodaje Lena, żona „avariytsa”. Więc nawet dziecko urodzone w rodzinnym Serov nie mógł zapobiec zainteresowanie Frisco. "Maliny, malinki..takie partia".

Duet: Centr i Basta

Song: Miasto droga

Ten duet ma inny plan. Po tym wszystkim, muza mogą odwiedzić nie tylko mężczyzna i kobieta, czasem muzycy spotykają się, aby porozmawiać o czymś bliskim, kochanie, kochanie.

Centr i Basta połączyły siły, aby mówić o Moskwie. Piosenka opisuje kapitału, jego ulice i atrakcji. Ktoś myśli, że ta piosenka rodzaj hymnu do Moskwy. W przypadku vyakom piosenka zdobyła «MTV Rossija” jako najlepszy projekt rap / hip-hop.

Duet: Nikolay Trubach i Boris Moiseev

Song: Blue Moon
To przykład piosenki skandaliczny duet z niejednoznaczne. Wiele po „Blue Moon” mówił. Tak jak poprzednio, Nikolay Trubach wspomina, jak miał wytłumaczyć przyjaciół dzieciństwa i dojrzewania, on pozostał taki sam, że Moskwa nie mogła go zmienić tak, i że piosenki nie ma motywu. Piosenka pisał, nawiasem mówiąc, w ciągu jednej nocy, i na prośbę jego producenta i Boris Moiseev.

Duet: Timothy i Gregory Leps

Song: Londyn
Leps i Timati przyjaciółmi od dłuższego czasu. Leps wielokrotnie przyznawał, że zamknięcie istotną pozycję młodego rapera. Zauważył, że uważa poglądy Timati kreatywności poprawne. Jednak pomimo tego, śpiewał zespół na scenie jest tylko stosunkowo niedawno – piosenkę „Londyn”. Eksperci showbiznesie jednocześnie podkreślić, że taki udany duet rozpoczął ze względu na fakt, że wykonawcy pracują w zupełnie różnych kierunkach i gatunków. Taki czy inny sposób, ale fani i repchika i chanson w vostorge..i prawdopodobnie będzie „go na żywo w Londynie.”

W tym momencie stawiamy kropki. Po wszystkich gustów muzycznych są różne. A najlepsze duety każdy bazie muzyków według własnego uznania. Proponujemy kontynuować listę. Gotowy do debaty, dyskusji i kontynuacji takiej ciekawą piosenkę!