217 Shares 1344 views

Aktor Roman Gromadsky kino, biografia

Gromadsky Roman Borisovich (Vladimir) – rosyjski aktor. On jest zaszczycony Artysta RFSRR, wykładowca na wydziale reżyserii, teatru i działając SPbGUP. Jego praca jest znane wielu widzów. Ten utalentowany człowiek i zostaną omówione w naszym artykule.

Roman Gromadsky: dzieciństwo i dojrzewanie

Aktor urodził się w Petersburgu (wówczas Leningradzie) na rok przed Wielkiej Wojny Ojczyźnianej – 18 grudnia 1940 roku w trudnych czasach rodzina nasz bohater nie mógł wydostać się z oblężonego miasta. Przetrwały tylko dzięki pomocy ojca, który walczył w pobliżu Leningradu. Na szczęście, mógł podzielić się z najbliższymi racje te wojska. Ale mimo wszystkich wysiłków, jak wiele dzieci w tym czasie niewielka powieść dłuższego czasu cierpiał na krzywicę. Ta choroba dotknęła niemal każdą rodzinę.

Po Związek Radziecki wyszedł z wojny zwycięsko, Roman był w stanie iść do szkoły. Starał się zdobyć wiedzę, ale skończył tylko 5 klas. Potem musiał udać się do serwisu.

Ale po powrocie z wojska, udał się natychmiast zrealizować swoje marzenie z dzieciństwa. Po Gromadsky zawsze chciał być aktorem. W 1962 roku Roman dostaje się do Instytutu Teatralnego w Leningradzie, zwany teraz SPbGATI (Petersburg Państwowej Akademii Teatru i Sztuki). Tak więc był to początek długiej i żmudnej drogi.

artystyczna

W 1966 roku zakończy szkolenie w Instytucie aktorskiej. Wtedy Roman Gromadsky wchodzi trupy Teatru Leningrad. Dyrektor instytucji w tym czasie był Gennadiy Oporkov. On nie od razu zauważyć, bohater naszego artykułu – Gromadsky. Pierwszy aktor nie był łatwy, a jego kariera została kręte ścieżki. Wyprowadzanie przyznał Roman jako profesjonalista w kilka lat po udanej grze w postaci pilota wojskowego.

Pierwsza rola odgrywana przez Leningrad Teatru Gromadsky – Bear. Pracuje od Leonid Andriejew "Days of Our Lives".

Wszystko w całej jego karierze, aktor Roman grał około 50 obrazów. Wielu pamięta go w filmie „Król Lear”, „koło”, „Człowiek zmienia swoją skórę.” Najnowsze produkcje teatralne z udziałem popularnego show „Bury Me Under cokołu”. On pojawił się w 2008 roku.

kino

Niemal równocześnie z teatralnej kariery Gromadsky poszedł do kina na długi czas i pozostał tam. Pierwsza scena, w której wystąpił w 1966 roku – „Dwa bilety na sesji w ciągu dnia”. Ze względu na aktora w kilkudziesięciu filmach. Dzięki pracy w filmie, nasz bohater stał się znany ogółowi społeczeństwa.

„Blokada” – jeden z najbardziej znanych zespołów Roman Gromadsky. Dzięki niej, aktor staje się powszechnie rozpoznawalne. W tym filmie grał sekretarza komitetu regionalnego Leningradu. Nad rolą był nazywany ze względu na imponującą podobieństwa do prawdziwej osoby, Kuzniecowa. I był sekretarzem w czasie wojny. Gromadsky nie znam tego człowieka. Ale miałem wujka, który był działaczem partii. Jego wizerunek pomógł naszemu bohaterowi. Wiele szczegółów z pamięci wykorzystywanych do transformacji Roman Gromadsky.

Filmografia aktora imponujące. Tutaj można wymienić takie jak taśmy „Śnieg w lecie”, „Zielony Coach”, „Antracyt”, „Romance For Lovers”, „Feat Odessy”, „Zabójcy”. W ciągu ostatniej dekady, aktor pojawił się w kilku filmach, takich jak „Szekspir nigdy nie marzył”, „Bury mnie do listwy”, „ostatnie spotkanie”. Ponadto, nasz bohater znany z roli generalnego w serii „Wars Cop”, który został zastrzelony od 2004 do 2012 roku

Roman Gromadsky: miłość życia

Nawet po zakończeniu pierwszego kursu, aktor pojawił młoda żona Vera Gromadskaya. Roman przyjął imię kobiety, którą kochał, bo koledzy namawiali go, że jest bardzo nadaje się do niego, bo był bardzo wysoki i duży mężczyzna. Poza tym, jego prawdziwe nazwisko – Włodzimierz – był zbyt prosty i dźwięczny aktorem do końca życia.

Gromadsky żona urodziła syna. Ale jej życie było tragicznie przerwana – po 4 dniach po urodzeniu Wiary nie jest. W Roman po takiej stracie przez długi czas była tam kobieta i jej syn i pozostał tylko dziecko.

Do tej pory aktor ma jeszcze dwie inne wnuki. Również Roman Borisovich ma psa, którą kocha – Tyapa, Yorkshire Terrier.

Koledzy i przyjaciele Gromadsky przypisać swój związek z Rosa sierota, który był w czasie dyrektor. Ale aktor twierdzi, że tego bezpodstawnych plotek. Był bardzo lubił Rose jako przyjaciela i często konsultować się z nią w wielu kwestiach dotyczących teatru i życia. Ale uczucia miłości, zgodnie z aktorem, nie było po obu stronach.

wyróżnieniem

Pierwszą główną nagrodę za swoją działalność Roman Gromadsky otrzymał w 1984 – Orderem Czerwonego Sztandaru.

Następnie, w 2001 roku, był Order Zasługi, przyznany przez aktora za jego udanej pracy w filmie i teatrze, a także do działań dyplomatycznych, co przyczyniło się do umocnienia przyjaznych stosunków z narodami świata.

W 2011 roku aktor Roman Gromadsky został odznaczony Orderem Przyjaźni. Przyjął jego ogromny wkład w rozwój krajowych dramatycznych artystycznych i twórczych działań, które przyniosły znaczące rezultaty.

dzisiaj życie

Aktor wciąż żyje i jest w doskonałym zdrowiu. Jego głównym zajęciem – nauczanie SPbGUP. On jest profesorem na wydziale reżyserii, teatru i aktorstwa.

Roman Borisovich pracował w Teatrze Leningrad dziś. On ma teraz nazwę „Baltic House”. Nasz bohater spędza mury zakładu jest prawie cały czas. Według niego, to rytm życia nie jest męczące, a wręcz przeciwnie, daje okazję poczuć człowiekiem sukcesu. Do tej pory, Roman Gromadsky – czołowym aktorem teatru.

Nasz bohater wciąż nie jest przeciwny do działania w filmach, więc czasami można zauważyć w małych obrazków. Ale najważniejsze dla niego – teatr. Bez ról w produkcjach Gromadsky czuje się nieistotne. Był nieszczęśliwy bez teatralnej. Dlatego aktor jest wciąż na czele jednej z największych teatrach w Petersburgu. A my, widzowie mają okazję podziwiać wspaniałą grę ukochanej aktora.

Jeżeli osoba raz w życiu miał okazję zobaczyć produkcję w teatrze, to nie zapomnę tej atmosfery kiedykolwiek. Wielu widzów uważa, że oglądanie filmu nie można porównywać.