853 Shares 2009 views

Dlaczego jest mokra główka penisa?

Martwić o to konieczne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, ich zdrowie w okolicy narządów płciowych. Im silniejsza płeć powinna zwracać większą uwagę na stan swojego penisa. Tak więc, na mokro penis może być oznaką występowania balanoposthitis. Jest to choroba zapalna prącia. Wydaje się u mężczyzn w każdym wieku. Nie tylko mokra główka penisa może być objawem tego. Z reguły jest zaczerwienienie i obrzęk głowy, że boli go dotknąć.
Czasami nie ma stulejki – niemożność poruszania się napletka. Często pojawiają się ropne absolutorium z nieprzyjemnym zapachem.

Co jest przyczyną balanoposthitis? Pierwszym z nich jest niewłaściwa higiena. Następnie – przekazywane drogą płciową: kandydozy, mykoplazmozy i tak dalej. Czasami jest przejawem alergii na lateks, żelu, smaru i innych. Ponadto mokra penis może być konsekwencją innych chorób, takich jak cukrzyca, rak, HIV, etc. Cała jest obniżona odporność.

Dzieci też jest mokra główka penisa. Zdarza się to najczęściej z powodu niewłaściwej higieny i niewłaściwe noszenie pieluch. Czasami takie reakcje alergiczne występuje na bieliznę, która jest pewna do mycia proszku. W takim przypadku będzie to stan zapalny nie tylko obszar penisa, ale pośladki i uda. Także u chłopców do pięciu lat jest uważany za zwykły przejaw stulejki. Ale w każdym przypadku konieczne jest, aby pokazać lekarzowi dziecka.

Pomimo faktu, że mokra główka penisa może wydawać się nieszkodliwe objaw w ciężkich przypadkach choroba może prowadzić do poważnych konsekwencji. Zatem rozwój zgorzelinowego martwicy występuje witryn członków balanoposthitis. W tym przypadku nie jest tylko, aby usunąć ciało.

Dlatego też, gdy pierwsze objawy muszą udać się do lekarza-urologa. On przeprowadzi oględziny i rozmazuje. Tylko wyniki badań lekarz może przepisać skuteczne leczenie. To wszystko zależy od przyczyny, które spowodowały chorobę. Dopiero jego usunięcie pozwoli pokonać chorobę.

Co do zasady, we wczesnych stadiach choroby wystarczająco leczenia miejscowego. Jeśli sprawa jest grzyb, a następnie przepisać środki przeciw-grzybicze. A alergie wystarczająco dużo leków steroidowych.

Dla dzieci ważne jest przestrzeganie zasad higieny. Rodzice muszą ich uczyć. Mama powinna natychmiast wyjaśnić synowi, że penis nie może być dotykana z brudnymi rękami. Często zmieniać pieluchy. Pieluchy , wybierz rozmiar. Nie zapominaj, że trzeba dać krocze wentylowane. Aby to zrobić, po umyć dziecko położyć nagi.

Mężczyźni często chcą spędzić naturalne powiększenie penisa. Aby to osiągnąć, używają różnych środków wątpliwe, aż do odbioru specjalnych przygotowań. Wszystko to może prowadzić do tragicznych skutków, a problem opisany powyżej – jest jednym z nich. Musisz wziąć większą odpowiedzialność za własne zdrowie, ważne jest, aby zawsze używać prezerwatyw, do przestrzegania higieny intymnej i nie przyjmować żadnych leków bez wskazówek lekarza. I jakichkolwiek objawów należy niezwłocznie udać się do szpitala. Wcześniejsze badania zostaną przeprowadzone, tym lepiej.