291 Shares 7374 views

Jakie witaminy w persimmon? Jak przydatne persimmon

C zima zbliża się na półkach sklepowych pojawi się teraz biżuterię – jasny soczysty apetyczny persimmon. To wyraźnie wyróżnia się na tle innych owoców i jagód. I to nie tylko kolor słońca. Jest to skarbnica witamin, minerałów, fruktozy i glukozy, która sprawia, że pożądane stole w każdym domu.

prezent Wschód

Domu, aby znaleźć Persimmon Chinach. Stamtąd rozprzestrzenił się w całej Azji Wschodniej, a następnie dobrze poinformowani i Japonii. Świat tego owocu znalezionego pod koniec 19 wieku, jak użyteczne Persimmon, który zawiera witaminy. W Chinach nazywano go pokarmem bogów. Wierzono, że pierwszy soczysty owoc smakował starożytnych bóstw. Nie PERSIMMON działał jako symbol radości. W Japonii, to symbolizuje zwycięstwo. Europejczycy nie mógł zrozumieć, dlaczego tak wysoki szacunek dla persimmon, wydawało im niejadalne, aż okazało się ważną tajemnicę – owoce powinny być spożywane podczas pełni dojrzałe. Tylko wtedy można niesamowita słodycz i aromat są ujawniane w całości i dać prawdziwą przyjemność jeść tego wspaniałego owocu.

Persimmon drzewo jest wiecznie zieloną rośliną z rodziny Ebony. Rośnie w regionach tropikalnych i subtropikalnych, może łatwo przekroczyć pięćsetlecie graniczną. Setki gatunków tej rośliny (niektóre źródła podają, istnieje około 500) mają duże owoce z jasnym mięsistym miąższu. Chociaż niewielka liczba gatunków są uprawiane wyłącznie przez wzgląd cennego drewna, nadal jest głównym celem wszystkich tych, którzy uprawiają tę roślinę – soczysty owoc rdzeń. Wiedząc, jakie witaminy Persimmon, ich łatwe do zrozumienia!

Kompozycja persimmon

Owoc rośliny mogą ważyć do funta, w zależności od rodzaju persimmon. Ich większość ludzi zna kilka – Wren kaukaskiej i japoński persimmon (przekreślony z jabłkiem). Kompozycja według któregokolwiek płodowej wyjątkowy. W tym dużej ilości błonnika, minerały, takie jak potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, mangan, jod, miedź, sód. Wielu nie zdaje sobie sprawy, jak nasycone ich ulubiony rodzaj persimmon persimmon Wren witamin, na przykład. Ten szeroki zakres witaminy C, P, B, witamina A. Jednakże, niezależnie od typu była owoców, jest bogaty w taniny, przeciwutleniacze, włókien organicznych kwasów. Jest to magazyn glukozy i fruktozy. Nic więc dziwnego, japoński persimmon jest nazywany „owocem Słońca” za jego bogactwo cennych substancji.

Przydatne właściwości

Skład Persimmon powoduje niewątpliwą korzyść z jego stosowania dla ludzkiego organizmu. Witamina A poprawia wzrok i skórę, stanowi doskonałą ochronę przed czynnikami rakotwórczymi. Witaminy P i C poprawy układu immunologicznego, zmniejszenia ilości wolnych rodników, zmniejszenie przepuszczalności naczyń. są one również doskonale wzmacnia system nerwowy, pomaga przy bezsenności, depresji, uraz poinformowany. Zrozumienie tego, co witaminy są zawarte w persimmon, można łatwo wyleczyć SARS, ponieważ jej ciało ma działanie przeciwzapalne i antyseptyczne.

Wapń i magnez zawarty w persimmon zwiększyć wydajność, uruchamia proces usuwania odpadów ciała i toksyn. sole potasowe są dobrze obsługiwane przez układ krążenia. Glukoza odżywia mięsień sercowy.

Taniny persimmon „konsolidacja” jelita, jeśli on jest zły. Wysoka zawartość jodu w tym owoce ma korzystny wpływ na tarczycy. Pektyna przyspieszają trawienie.

Między innymi, Persimmon pomaga poprawić pracę układu moczowo-płciowego, działa jako bariera dla rozwoju nadciśnienia tętniczego.

Tutaj jest bardzo małych rozmiarów owoców jest prawdziwym mistrzem na zawartość cennych substancji.

Jak usunąć cierpkość

Więc, co witaminy Persimmon, dowiedzieliśmy się, jak przydatna jest – też. Teraz niewielu niedociągnięć, ale dla niektórych mogą wydawać godności. Charakterystyczną cechą jest persimmon cierpkość. Różne typy wyraża się mniej lub więcej. Ponadto – jeśli płód nie jest całkiem dojrzałe. Ale istnieją pewne sztuczki, które mogą pomóc, aby go usunąć. Najczęstszym sposobem – aby zamrozić owoce w zamrażarce, a na krótko przed użyciem, aby uzyskać i odmrozić. Również cierpkość liści, persimmon po umieszczeniu w wodzie, ogrzewa się do 40 stopni i trzymać je tam przez dwanaście godzin. Inny sposób – umieścić owoce w opakowaniu, wraz z pomidorami i jabłkami i związać mocno. Gaz uwalniany przez owocach i warzywach, pomaga w dojrzewaniu persimmon.

Ten Persimmon jest przeciwwskazane

Wiedząc, co jest przydatne i co owoce witaminy Persimmon, niektórzy ludzie nadal powinien ograniczać się do tego przysmaku. Persimmon ma wysoką zawartość garbników, dlatego nie zaleca się stosowania w okresie rekonwalescencji po operacji na narządach jamy brzusznej. jest również przeciwwskazany u osób, które powstałych zrostów w jelitach w wyniku takich operacji. Wiadomym jest, że persimmon dobrych rozwiązuje jelito, więc zamki zaleca się również, aby zachować szczególną ostrożność, nawet jeśli owoc osiągnął maksymalny dojrzewania. Osoby cierpiące na cukrzycę, ze względu na wysoką zawartość cukru w Persimmon lepiej nie nasycić dieta to pożywne owoce.

Jak rosną domy persimmon

Wielu ogrodników domu, kochający poszczególnych odmian tej rośliny, i wiedząc, na przykład, niektóre witaminy persimmon Sharon, chcą rozwijać go na swojej stronie. Na południu Rosji, aby to zrobić nie jest trudne – Persimmon lubi ciepły klimat. Jeśli stworzyć sprzyjające warunki, dobrze wycięty, drzewa owocowe mogą osiągnąć 15 metrów. Ale ci, którzy mieszkają w surowym klimacie, nie rozpaczaj – Persimmon można hodować w domu. Aby to zrobić, należy umieścić kamień w puli około 2 centymetrów głębokości, przykryć folią i wysłać w akumulatorze rozgrzać 2 tygodnie. Pojawiła rostochku grooming i przewietrzyć letni krzew dorastali stanąć na balkonie. Z należytą starannością, po 5 latach przy biurku może pojawić apetyczne persimmons z własnego domu, ogrodzie. A kiedy zapuka zimowych w czasie mroźnej, rozumiejąc, co witaminy są w Persimmon, i jak cenne jest to, byłbyś szczęśliwy jeść tego wspaniałego owocu. Persimmon z kolei pomogą poradzić sobie z przeziębieniem i bluesowych, beri-beri!