501 Shares 3692 views

Mimosa przepis

Mimosa Sałatka znana jest nie tylko w Rosji, ale również za granicą – gdzie jest nazywany „rosyjski”. Według jego popularności Mimosa konkuruje ze znanych sałatek jak śledź pod futrem i Olivier.

Jego gotowanie nie wymaga znacznych inwestycji „” ale wygląda bardzo apetycznie i elegancka, wygląda naprawdę przypominający kwiaty mimozy tak rzadkie wakacyjnych kompletna bez tej potrawy.

Mimosa receptura jest znana od lat siedemdziesiątych – kiedy to został przygotowany tylko na święta. Każda rodzina Mimosa zrobić na swój sposób, a więc mimoza przepis nie jest jeden, ale wiele, ale główne elementy są takie same – to jaja, sery, różne rodzaje konserw rybnych (łosoś, tuńczyk, łosoś, Saury) i cebuli i majonez.

Zamiast konserw rybnych można stosować paluszki krabowe lub mięso kraba. Kolejne składniki to ziemniaki, ryż, jabłko, marchew, ser topiony, orzechy włoskie, masło. Przygotowanie sałaty mimozy daje pole do wyobraźni. Mimo trudności w szczególności jego przygotowanie nie, istnieją pewne sztuczki i subtelności.

Każda gospodyni domowa może wyobrazić sobie, ulubione, i często unikalne receptury mimozy. Rozważmy Mimosa Sałatka z ryżu. Gotować trzeba będzie następujące elementy: 5-6 jajka, filiżankę ryż, konserwy rybne – 1-2 banki, marchew – 2-4 sztuki, 150-200 gramów sera, cebula (najlepiej czerwona) – 1-2 sztuk i majonezem , Mimosa Przepis zezwala takich swobód, więc niektóre elementy kochanki umieścić na oku.

Ta sałatka jest warstwowy więc trzeba przygotować się do każdej warstwy składowego. Przede wszystkim, trzeba umieścić gotować ryż, jajka i marchewki, tak długo jak te składniki są gotowane, oczyszczone i drobno posiekaną cebulę. Pokrojone cebule musi-sparzyć wrzącą wodą tak, że stracił ostrość. Ryż gotowany przemywa zimną wodą i pozostawia w cedzidło. Oczyszczone i żółtka jaj oddzielone od białek. Białka i ser ruszt i wymieszać. Następnie zetrzeć ugotowane marchewki.

Teraz zaczyna przygotowania sałatki mimozy. Na dużym naczyniu umieszcza się pierwszą warstwę – to byłoby fig. To musi być wyrównane i posmarować majonezem. Druga warstwa jest mieszany z białkami sera. On też jest rozłożona i obficie posmarowane majonezem. Trzecia warstwa – warstwa ości ryb, z których wszystkie muszą najpierw wyjąć wtyczkę i ugniatać aż do uzyskania jednorodności. Warstwa ta jest zbyt wyrównane majonez pokrycie go, a następnie położył warstwę cebuli, i znowu majonez. Kolejna warstwa będzie startej marchewki, również obficie posmarować majonezem. Warstwa tartego żółtka uzupełnia sałatki. Lepiej jest patrzeć jasnożółtych żółtka. Można wymieszać żółtka z posiekanym szczypiorkiem. Ostatnia warstwa jest impregnowana majonezu nie jest konieczne, ponieważ tartego żółtka odróżnienia go od innych surówką. Dekorowanie liści sałatka z pietruszki lub posypane wokół posiekanymi ziołami, sałata umieścić w lodówce przez około dwie godziny do warstw moczone. Aby poprawić smak każdej warstwy muszą sól oddzielnie.

sałatki mimozy z ryżu o odbiór grubą majonez, korzystnie o smaku cytrynowym i diety niskokalorycznej majonez i nie nadają się do smaku i jego konsystencji. Dlatego też, jeśli nie chcesz zepsuć smak sałatki, poważnie Wybór majonezu.

Wybór majonezem i subtelności jest pierwszym, aby uzyskać doskonałą sałatkę. Druga tajemnica podejmowania mimozy pyszne sałatki jest naprzemiennych warstw. Niektóre gospodyń przygotować mimozy sałatkowe to nastąpić z warstwą ryżu, z warstwą ryb. Jest to błędne, ponieważ jakość sałatka smak pogorszeniu.

Mimosa sałatka będzie smakować lepiej, gdyby wszystkie warstwy z wyjątkiem ryb i cebuli są wcierać w drobnej tarce. Sałatka na świątecznym stole pięknie muszą służyć. Bardzo oryginalna sałatka mimoza wygląda w salaterki szklanej, w której każda warstwa jest widoczna.

Herb przyprawy: nazwa i zdjęcie
356 shares 4470 views
malt whisky do domu
535 shares 5160 views
Sałatka ostra: najlepsze recepty
798 shares 2156 views
543 shares 2332 views