572 Shares 6311 views

Teatry krajach

Mimo współczesnego kina, która idzie skokowo, teatru, kolebka kultury, zawsze była i pozostaje jednym z ulubionych miejsc wypoczynku dla ludzi – koneserów. Teatrów na całym świecie stały się prawdziwe dziedzictwo ludzkości. Więc który z nich jest najlepszy, jednak. Każdy z najbardziej znanych teatrów, na swój sposób szczególny i wyjątkowy – architektury, sceny, aktorów i inscenizacji. Globalny teatr powstał w Grecji i Włoszech, kraje par przyczyniają się do rozwoju teatru i sztuki teatralnej jako takiego. Do listy najbardziej znanych teatrów, oczywiście, odnosi dekorację Mediolanu, legendarnego „La Scala”. Został on zbudowany na miejscu, gdzie kościół „Santa Maria della Scala”, biorąc od niej część nazwy. Na scenie tego teatru brzmiały oper Pucciniego, Verdiego i Bellini przeszedł ceremonialne tańce, a nawet prawdziwe byków.

świątynia sztuki „Grand Opera” została założona w 1669 roku we Francji. Podczas swojej długiej historii na scenie odwiedziliśmy nie tylko francuskich reżyserów i kompozytorów, ale także mistrzów wielu innych krajach.

Standardowe teatr operowy jest uważany za „Vienna Opera”. Zbudowany w drugiej połowie XIX wieku, budynek jest uderzające w jej blasku. Nie bez powodu, najbardziej zamożni miłośnicy sztuki, elita z całego świata ściągają tu do piłek operowych, albo spojrzeć na nową modą.

Rosja zawsze słusznie uważany teatr kraj. Istnieje kilka naprawdę wspaniałych teatrów świata. Mimo to, „Teatr Wielki” najbardziej ambitne. Teatr rozpoczął życie artystyczne w 1776 roku, i to w całej swojej historii wielokrotnie oklaskiwany przez publiczność uczestniczy trupy „Vienna State Opera” i „La Scala”.

Nie mniej słynny Teatr Novokuznetsk i teatry w Petersburgu, gdzie do tej pory zachować i przywrócić wspaniałe dziedzictwo kulturowe kraju.

Można mówić długo i nadal nazywają wiele teatrów, lecz kulturę teatralną w sercach ludzi, a nie budynków, nawet najbardziej luksusowy. I ci ludzie, nie wiedząc i nie mając granice, tworzyć i dawać owoce jego umiejętności i talentów na całym świecie. Teatrów na całym świecie są nosicielami dziedzictwa kulturowego naszej cywilizacji.

Bliższe spojrzenie na świat i narodowej kultury teatralnej tutaj:

http://mir-teatra.ru

http://mir-teatra.com