507 Shares 1428 views

Custard ciasto

Cream – puszystą masę, przygotowany na bazie śmietanki, masła lub margaryny, cukru i innych produktów, które są przeznaczone do napełniania, dekorowanie ciast, ciasta lub potraw self-deser.

Jako dodatkowe składniki mogą być stosowane różne aromatów, wzmacniacze smaku, na przykład wanilię, kakao i inne. Wszystkie krem masową różną sposobu Przygotowanie: składniki w niektórych zbłąkanego mieszalnika lub ręcznie bez obróbki cieplnej, a krem pogrubia po podgrzaniu.

Olej i krem mają dobry smak, utrzymują swój kształt, ale mają wysoką wartość odżywczą i kalorii, więc wiele osób woli korzystać z kremem. Jego zalety polega na tym, że ma także doskonały smak, zawiera mniej kalorii w postaci tłuszczu nie jest zawarte.

Ale krem nie może być stosowany jako dekoracji ciast lub ciastem, jako że wytłoczone wzory nie mogą być uzyskane z niego. Najbardziej skomplikowane i wyszukane ozdoby mogą być wykonane z kremem krem z masy białkowej. Ponadto, białko, że krem krem posiada wysoką plastyczność, to nadal jest lekki i pojemny. Wszystko kremowa masa jest bardzo podatna na bakterie, więc ich przygotowanie jest niezbędne, aby obserwować nie tylko czystość rąk, ale także naczynia i używać tylko świeżych produktów. Produkty wykorzystujące olej należy zużyć w ciągu 36 godzin, a krem – do trzech godzin.

Aby przygotować tort krem potrzebują litra mleka, filiżanki cukru, 4 żółtka jaja i 50 g mąki i 1 łyżeczka cukru waniliowym.

Custard spali, więc lepiej wziąć patelni z grubym dnem. Mleko trzeba gotować i wlać, ciągle mieszając, z żółtek, wstępnie puree z cukru, mąki i wanilii. Mieszaninę umieścić na płycie do gotowania i ciągle mieszając drewnianą łopatką, aż do grubości.

Następnie konieczne jest masa do ochłodzenia się do 10 ° w lodówce lub umieścić naczynie z kremu w zbiorniku zimnej wody. Podłoże kremu może być pokryty gęstą skorupę, że tak się nie stało, to posypane cukrem i mieszać od czasu do czasu. Schłodzoną masa jest niezbędne natychmiastowe użycie produktów.

tort krem służy do tortów i pasty do smarowania, można również wypełnić rurę, zwiniętą płytki i koszy. Na ciasto dekoracji często korzystają budyń białka. W celu przygotowania 300 g kremu muszą 4 białka, 8 łyżki cukru szklanką wody 6 kropli kwasu cytrynowego.

Pierwszy z cukru i wody, aby gotować syrop na grubości wątku. W innym naczyniu zainstalowany na lodzie lub w zbiorniku zimnej wody i trzepaczką aż białek grubości pianki. Mieszając w sposób ciągły, wlać do białka sączyć syrop i pokonać przez dwie minuty. Pod koniec ubijania dodać kwas cytrynowy i barwniki, które są używane do kremów oleistych. Gotowane wagi powinny być używane natychmiast po przygotowaniu. Jeżeli syrop niedogotowany, masa może być nieostry, jeśli rozgotowany lub zalać grubą sączyć – może tworzyć grudki.

Można dodawać różne smaki, takie jak kremem cytrynowym lub skórkę pomarańczową, tartych orzechów, galaretek, miodu lub jabłkowym. Krem można zabarwić barwników spożywczych. Powłoki trzeba rozpuścić we wrzącej wodzie w małych porcjach i przechowywać w lodówce.

Musimy pamiętać, że zbyt jasny kolor wygląda nienaturalnie. Może być stosowany do barwienia naturalnych soków, kawy lub mocnej herbaty. Biały kolor kremowy daje mleko, cukier puder, śmietanę. Można dodawać i czekolada.