646 Shares 5825 views

Zaplanuj ponownie łazienka, WC i WC

Teraz prawie wszystkie naprawy nie ogranicza się do klejenia ścian z nową tapetę i wymiana elementów wystroju pomieszczenia. Właścicieli mieszkań chcą odbudować ich domy najbardziej wygodny sposób na pobyt i być w stanie korzystać z większości dostępnych przestrzeni życiowej do własnych potrzeb.
nie można zrobić bez zmiany układu mieszkania, aby zaspokoić te potrzeby. Najczęstszym typem takiego planu zmian jest przebudowa pomieszczeń mokrych.
Ponieważ zdecydowana większość budynków tej dziedzinie ma bardzo małą powierzchnię, a następnie w pierwszej naprawy większość właścicieli próbują poszerzyć strefę poprzez przesuwanie partycji lub różnych wizualnych technik dekoracji. Zwiększenie powierzchni do toalet, łazienek i wilgotne obszary mogą wykorzystywać część obszaru innych pomieszczeń niemieszkalnych swojego mieszkania, na przykład, pomieszczenie gospodarcze, korytarz, etc.
Jednak takie przedłużenie nie może być kosztem salonu lub kuchni. Również, gdy staramy się zapewnić większy komfort jest ważne, aby pamiętać o tym, że wszystkie zmiany w układzie powinny być skoordynowane. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, zapłacić grzywnę w przypadku naruszenia norm budowlanych, sanitarnych i prawnych, aby dostać receptę na powrót wszystkie zmiany wprowadzone do pierwotnego stanu. Aby uniknąć w przyszłości tych sankcji, konieczne jest, aby wiedzieć, niektóre z zasad określonych przez normy tego rodzaju reorganizacji.
Przez remodeling łazienkę, toaletę lub toalety, zgodnie z przepisami budowlanymi niezbędnymi do zapewnienia podłogi danych toczyć hydroizolacji (albo obmazochnuyu), które służą jako ochrona przed wodą do niższych sąsiadów podłogowych w przypadku wycieku. Nie dopuścić operację bez uszczelniania wilgotnych pomieszczeniach. I praca na montażu izolacji jest niezbędne do poparcia ustawy o ukrytych dzieł. Konieczne jest również, aby pamiętać o instalacji nakrętkę drzwi jego obecności konieczne, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wody w innych pokojach w razie wypadku.
Podczas prac remontowych związanych z pomieszczenia danych mieszkań, warto pamiętać, inny ważny aspekt: wyjście z tych obszarów nie powinny być realizowane bezpośrednio do kuchni lub salonu.
Aby Twój naprawa nie zostanie zakończone nieprzyjemne kary, jak również dodatkowe koszty materiałowe, ponowne planowanie ma być wykonywana zgodnie z powyższymi zaleceniami.