644 Shares 7195 views

sukces kariera

Czasami zdarza się tak, że pomimo sumienne nastawienie pracowników do swoich obowiązków i poświęcenie dla pracy, że „przykleja się pot”, ale nikt z kierownictwa nie zauważa i jest brane za pewnik i poruszać się w górę po szczeblach kariery w najbliższej przyszłości nie grozi. Jednocześnie, obok siebie, w pokoju obok, bez pracy tydzień był kolega, który nie jest dużo, a szczepy podczas wykonywania swoich obowiązków, nagle dostaje impuls i sukcesu zawodowego jest oczywista.

Dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedź na to pytanie mieszkańca trudno znaleźć, ale bez żadnych problemów powiedzieć Feng shui mistrza, który przede wszystkim zbadać miejsca pracy pracownika. Wspólne podejście do organizacji przestrzeni w swoim biurze w praktyce Feng Shui nie istnieje.

Na przykład, bliski, bardziej jak pomieszczenie, badanie będzie postrzegany kreatywną osobę jak koszmar, a jednocześnie dla księgowego, który ma wszystko, aby być na wyciągnięcie ręki, a kto lubi pracować w izolacji, taki pokój byłby idealny.

Inną opcją. Duże, przestronne biuro z wieloma wysokimi oknami, z meblami z czołowych projektantów – nie jest doskonały, ale do tego czasu, aż odkrył, że wszystkie transakcje zawarte tutaj, z powodzeniem uda, a wszystkie oczekiwania stawiane im rozproszone w kurz. Nagle przychodzi szereg siły wyższej, a potencjalni klienci nie muszą już płacić rachunki. O jaki rodzaj sukcesu zawodowego osoba odpowiedzialna za współpracę z klientami można mówić w takich okolicznościach?

Nienaganna urząd pracy projektanta wnętrz potwierdza profesjonalizm i jest dobrym demonstracja sukcesu przedsiębiorstwa jako całości, ale jeśli chodzi o realizację tych planów, w tym przypadku wydaje się, że Urząd Energetyki nie wystarczy, aby je realizować. Być może jest to bardziej wskazane, aby korzystać z rozmów do małej, przytulnej sali z dywanem na podłodze z kwiatami w wazonie miedzi, ustawiony na okrągłym stole „zabytkowe”.

Trzecia część życia spędzamy w pracy. Niektórzy z nas pracują w biurach, podczas gdy inni wykonują swoje obowiązki w różnych okolicznościach. To wszystko zależy od rodzaju zatrudnienia. Ale tam, gdzie one działają: w salonie sztuki, kawiarnia w kuchni lub wysokiej klasy restauracji, na budowie – sukces kariera Ci nie przeszkadzają, a od awansu zawodowego nadal nikt nie został odrzucony. Pamiętaj jedno, jeśli coś dziwnego zaczyna się dziać, a następnie skontaktować się z konsultantem feng shui, to zawsze pomaga zorganizować swoje miejsce pracy i szczęścia nigdy nie będzie znowu musiał odejść.