587 Shares 996 views

Dokonywanie motyla z plastikowej butelki z rękami

Coraz pusta plastikowa butelka staje się przydatna rzecz: co tylko rzemiosło dzieci wyjątkowa biżuteria jest dość wykwalifikowanych dla domu i bramkowe o to nie. Jednak nie jest to zaskakujące, ponieważ wszystkie te produkty wyglądają bardzo elegancko. Szczególnie cenne jest to, że każdy drobiazg, zbudowany z plastikowej butelki z rąk, jest jedynym wyłącznym kopia, ponieważ do dwóch absolutnie identycznych rzemiosło niemożliwe.

Warto również zauważyć, że dekoracje do wnętrz, stworzony z wykorzystaniem tej makulatury, całorocznych: takich drzew i kwiatów, na przykład, mogą kwitnąć i zmieni kolor na zielony w letnim domku w zimie, nawet na Syberii. Ale w tym samym czasie możliwe jest stworzenie czegoś konkretnego na choinkę, na przykład, lub do 8 marca.
Na przykład, motyl z plastikowej butelki, stworzony przez własnych rąk, przynieść do domu szczególną radość i wiosenny nastrój. I aby to zaskakująco łatwe.

Lecz pusta butelka konieczności sztucznego: papieru, nożyczki, linijki ołówka (lub PEN), kawałek białego koronki tkaniny, odporna na wodę i przezroczystych powleczeniami z koralikami.

Aby utworzyć motyla z plastikowej butelki z rękami wystarczy:

  1. Podnieść wzór przyszłego owada (do smaku) i srisovat (lub drukowanej) na papierze.
  2. Wycinanie i otrzymana pasta obraz taśmy klejącej do butelki o odpowiedniej wielkości.
  3. Dzierżąc nożyczki na ścieżce, aby uzyskać ten sam motyl z tworzywa sztucznego (dla wygody, może być ciężko kopia pierwszy krąg felt-tip pen lub markerem).
  4. Teraz konieczne jest, aby nadać objętość przedmiotu (aby podnieść skrzydła owada). Aby to zrobić, używając linijki delikatnie wprowadzić zagięć na bokach motyla tułowia (ważne jest, aby nie przesadzić, inaczej plastik przeskoczy, a wszystkie wysiłki będą daremne, produkt zostanie nieodwracalnie zniszczony).
  5. Głównym praca jest wykonywana, a do dalszej produkcji motyla z plastikowej butelki z rąk trzeba pokazać wyobraźnię i pewne umiejętności projektowych. Po pierwsze, trzeba trzymać się otrzymany plaster wzór koronki, czekać aż do wyschnięcia kleju, przycinanie i wystające poza obrys nadmiaru tkanki.
  6. Następnie można ozdobić koraliki motyl i koraliki. Tutaj nieograniczony lot fantazji. Na przykład, ciało motyla plastikowej butelki z rąk można zrobić z obu klejonych i koralików tkane koralikami i malowanymi skrzydłami (opcje SEA).

Nieźle jak na motyla z plastikowej butelki z ich rąk, aby utworzyć z tego samego materiału i kwiat na którym będzie siedzieć. można zrobić całe stado różnych kolorowych owadów i posadzić je na egzotycznych roślin, w razie potrzeby.

A co może być piękne świeczniki, abażury i zwierzęta wykonane z pochodzącego z recyklingu …

Jak różnorodna gama produktów podobnych, również pokazują rzemiosła dzieci, z rękami z plastikowych butelek dokonały. Niektóre z nich naprawdę można nazwać arcydziełami twórczych młodych projektantów.