214 Shares 2494 views

Co zrobić, jeśli masz opuchnięte czerwone usta

Zapalenie czerwone usta, suche i popękane – obraz jest przygnębiający. Wargi te mogą nie tylko zniszczyć datę, ale także wejść do depresji. Nie ma wątpliwości, że kwestia ta wymaga natychmiastowego leczenia.

Jeśli spieczone usta, to jest prawdopodobne, że jednym z powodów – niekorzystnych warunków pogodowych. Pewnie zauważyłeś, że będąc na zewnątrz w zimnej, wietrznej pogody, wysuszyć i spalić usta. Jeśli wszystko inne lizać je na wietrze, a następnie czekać na kłopoty. Wydawałoby się, oblizując wargi, będzie nawilżać swoją ślinę, ale tworzą wilgoć szybko odparowuje i usta bardziej suche.

można zapobiec suche czerwone usta i pęknięcia na nich. Aby to zrobić, trzeba umieścić na balsam do ust lub Pomadki i odważnie wyjść na ulicę, nie błyszczyk, który na zimno staje się bardziej gęsta, co powoduje spękanie.

Jest udowodnione, że ludzie cierpią na spierzchnięte usta znacznie częściej niż kobiety. Sekretem tego zjawiska w szminki, które są tak lubiący pomocą płeć piękną. Po tym wszystkim, jakość szminka zawiera dużo składników nawilżających, które nie dopuszczają do wysuszenia skóry warg. Nawiasem mówiąc, w przypadku złej jakości szminki, w kompozycji mogą być substancjami szkodliwymi, barwniki, które są wprowadzane do mikropęknięć ukształtowane, ich korozji, a jest prosta droga z różnymi infekcjami. Dla ludzi, nie jest dobrym sposobem na uniknięcie wysychania ustach – bezbarwny szminki, że zawiera tlenek cynku. Ta szminka rozmazany usta i nosy wojskowych i żeglarzy.

Problemy z warg może być przyczyną i pasta do zębów, zwłaszcza fluorowane jego warianty, które podrażniają i dehydratacji delikatną skórę warg. Zapalenie pasty nie może być pociągnięty przez długi czas, więc trzeba bardzo ostrożnie traktować jej wybór.

Zapalenie czerwone usta potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Przy niskich temperaturach staje się niezbędne narzędzie balsam zawierająca kwas hialuronowy, który znacznie łagodzi i chroni krawędź.

Jeśli ciągle mam wrażenie, że spieczoną usta w kącikach warg regularnie pęknięć, to może trzeba skonsultować się z dermatologiem, który zaleci badania krwi. W wyniku analizy dermatologa określić, co spowodowało awarię choroby w organizmie i może powodować suchość w ustach i pękanie.

Sprawa może być niedobór żelaza (anemia). Twoja dieta musi zawierać wystarczającą ilość żelaza. Jeżeli żelazo przechodzi do organizmu w minimalnej ilości, to może objawiać się w różnych sygnałów, które dadzą organizmu wymagane są usta i czerwone i pęknięcia.

Należy zachować ostrożność, jeśli czujesz osłabienie, zawroty głowy, podrażnienie, słabą koncentrację i bóle głowy. Jeśli te objawy są wam znane, a następnie dodać do swojej diety więcej orzechy, fasola, szpinak, suszone owoce, brokuły. Mięso i owoce morza zawierają żelazo, które jest dobrze wchłaniany przez organizm.

Jest to bardzo ważne dla urody warg i dobrego stanu ogólnego ryboflawiny (witamina B2). Witamina ta obejmuje mleko, groszek, orzeszki ziemne, ser, soja, i brzoskwinie, serem i gruszki. Tam i pomidory, ziemniaki, kalafior, buraki, marchew, szpinak. Witamina B2 jest syntetyzowany przez bakterie kwasu mlekowego, które znajdują się w miękkim serem.

Nie spiesz się do wylania wody po gotowanych ziemniaków. Zawiera on wiele ryboflawiny. Woda ta może smarować zapalenie czerwone usta lub wykorzystać go do opieki nad swoimi rąk, paznokci, stóp. Objawy braku ryboflawiny – skorupy na wargach, zapalnym czerwonych ustach, osuszanie wargi pęknięcia w kącikach ust, osłabienie, depresję. Do zapobiegania witaminy B2 w ciągu dnia, aby uzyskać wystarczającą ilość tych produktów do 2-3 mg witaminy piękności.