537 Shares 2599 views

Lista popularnych piosenek z lat 90-tych. Rosyjskie przeboje i wykonawcy

90. przeszedł do historii wraz z przymiotnikiem „ozdobny”. Był to czas rozpadu ZSRR, kiedy to wraz z rząd upadł i prawo radzieckie, zastąpił koncepcje karnych i Jego Królewska Mość dolara. Firma ma na scenie, tworząc liczne projekty komercyjne, gdzie imiona członków grupy stają się drugorzędne, i trzeba było usunąć pliki za promocję piosenek. Jednocześnie upadła żelazną kurtynę, aw Rosji wlewa świeżego strumienia współczesnej muzyki zachodniej, która określa listę popularnych piosenek z lat 90-tych. Rosyjskie hity można podzielić na produkcie-by-night, i tych, którzy nie straciły na popularności do dziś.

Piosenkę „społeczny”

  • „Jesień”, grupa „DDT”. Song-refleksja na temat przyszłości kraju urodził się we wrześniu 1991 roku. Dla zespołu rockowego, wyglądała jak pop, a członkowie zespołu spotkali tworzenie Jurij Szewczuk bez entuzjazmu. Początkowo Andrei Muratov kategorycznie odmówił jej wykonywania, ale piosenka jest nadal włączone „Wiosna Actress” w albumie z 1992 roku. Na to powstał prosty klip, w którym wystąpili Wiaczesław Butusov i Konstantin Kinchev, wspierając autora. Piosenka stała się prawdziwym hitem ludowa, zakochać, nawet gospodynie, dotychczas nie wiedzą o istnieniu grupy „DDT”. Według „Naszego radia” utwór zajmuje 2 miejsce na liście najlepszych utworów XX wieku, po przebojowym V. Coj „krew”.
  • „Dwa plasterek kiełbasy,” Grupa „kombinacja”. Kilka kompozycje „kombinacja” może być zawarte w liście popularnych piosenek z lat 90-tych. Rosyjski wykonawca w każdym produkcie z humoru odzwierciedlenie zjawisk społecznych występujących w tych latach: entuzjazm dla meksykańskich telenowelach ( „Luis Alberto”), podziwiana na zachodzie i szalonej emigracji 90 ( „American Boy”), całkowity deficyt ( „Two plasterek kiełbasy”) , Ostatnia piosenka urodził się po odejściu z grupy Alony Apinoy, rozpoczął karierę solową. Zespół był u szczytu popularności, przed odejściem z życia jego założyciela A. Shishinina w 1993 roku.

Najlepsza grupa pop 90

Laureat 12 nagród „Ovation”, grupy, której popularność osiągnął w połowie lat 90. – A „na-na”. Utworzono producent Bari Alibasov boysband niestrudzenie koncertował w kraju i za granicą, zdobył publiczność fantastyczny show. Grupa wprowadziła na scenie prawdziwą energię seksualną, rozsławione przez hitów „Faina”, „Fell kapelusz”, „Eskimo i papuaskich”.

S. Żukow i Potekhin z „Ręce do góry” dla dziewczynek w wieku od 14 stał idoli. Były najpopularniejszych wykonawców z lat 90-tych. Rosyjskie przeboje z tamtych lat – „Mała Mi”, „Move your body”, „Baby”, „przepraszam” było słychać na parkietach wszystkich krajach.

Po kilku latach zapomnienia dosłownie wdarł się na etapie „Ivanushki Międzynarodowe», który nakręcił klip do utworu «Chmury» w stylu trip-hopu. Igor Matvienko, który stworzył zespół w 1994 roku, był gotowy do uznania go za jego niepowodzenia, gdy nietypowe dla muzyki rosyjskiej zdobył publiczność. A potem były „Lalkę” i „Topola puch”, zawarte we wszystkich wykresów w czasie.

Nie wspominając już o kultowej grupy 90 – "Kar-men" "White Eagle" oraz Pierwszy kaprysu ustalonej biznesmen Władimir Zhechkov osobiście wykonał serię hitów, bez którego teraz nie może wykonywać żadnej klub karaoke: „Ponieważ nie można być w świecie taki piękny” i „Jak wspaniały wieczór w Rosji.” Drugi przedstawia egzotyki teatralnych i sportowych start, ale jego cechą jest piosenka „London, do widzenia”.

Songs by-night

W zbiorach „hity lat 90-tych” dużo-by-night piosenek, bardzo bezpretensjonalny do melodii, ale bardzo popularny w swoim czasie. Wśród nich: "Granitowy kamień" ( "Biedronka"), "Jesień" ( "High School"), "Chłopiec chce Tambov" (Murat Nasyrov). Natalie z jej przeboju „wiatr od morza” może słusznie czele listy popularnych piosenek z lat 90-tych. Rosjanie są nieprzewidywalne w ich lojalności. Piosenka dla których kapitanowie piosenkarka pop potępiony pobić wszelkie rekordy popularności. Natalie sama słyszał jako dziecko, a po ogromnym sukcesie więcej niż 17 osób, rzekł do niej jej praw autorskich, z których dwa zostały uznane przez nich prawnie.

Z piosenką „Nie obraża pan młody” pojawił się na scenie nie wie notacji muzycznej Sergey Chumakov, zatopiony w zapomnienie w tej samej 90. Andriej Dierżawin nie smakował sukces ponieważ „Kathy, Catherine”, został zmuszony do kontynuowania kariery klawiatury w „Time Machine”. Są bardzo utalentowani wykonawcy, którzy stworzyli więcej niż jedno dzieło, ale którego najlepszym godziny rozpoczęcia i zakończenia w 90.. Wśród nich: Vlad Staszewski ( "Zadzwoń do mnie w nocy"), Andrey Gubin ( "The Boy Tramp"), Alisa MON ( "diament").

Linda była obiecującą klipu ( „Kruk”), wykonane w stylu gotyckim. Jest wykonawczynią Great Songs Maksima Fadeeva, w tym „małym ogniu”. Tutaj sytuacja jest odwrotna – utwory na żywo, a wokalista zniknął z pola widzenia.

Piosenki pop luminarzy

Wiele współczesnych hitów wybitnych gwiazd pop zawarte w liście popularnych piosenek z lat 90-tych. Rosyjskich wykonawców często kończyły się mówienia w grupach i rozpoczął karierę solową. W 1990 roku, Irina Allegrova lewo „Electroclub”, co zawrotnym narastania dzięki hitów „Ugonschitsa”, „Empress”, „Niedokończona powieść”. Zniknął z horyzontu, a Aleksandr Buynov, opuścił „Jolly Fellows”. Jego ironiczne „Kapitan Katalkin”, „pusty bambus” jest bardzo lubiana przez publiczność.

W latach 90. nastąpił wzrost popularności Filippa Kirkorova ( „Diva”, „Diva”, „Dzień i noc”), Valery Meladze ( „Panie”, „piękne”), Grigorij Leps ( „Natalie”, „Bóg zapłać” ). Te i wiele innych prawdziwych hitów 90-te zachwycają swoją publiczność tak daleko.