637 Shares 8596 views

Tia Heights Makadi Bay (Egipt / Makadi): opis, opinie

Hotel Tia Heights Makadi Bay (Egipt), zbudowany w 2000 roku i całkowicie odnowiony w 2012 roku, ten kompleks hotelowy odwiedzany przez turystów z WNP. Sądząc po opiniach, w większości pozytywne, pewne drobne błędy w służbie gości nadal mają miejsce. Jednakże okoliczność ta jest kompensowana więcej niż demokratycznego cenie pozwoleń. Ona w kwietniu-maju 2015 roku (na benchmarku, wzięliśmy Cena wycieczki dla 2 osób dorosłych i 7 nocy z lotu z Moskwy iz powrotem) wynosi 950 $ za pokój Standard Dune pokoju i 1010 $ za pokój, Lagoon Room (szczegółowa klasyfikacja pokoi hotelowych zostanie ona zaprezentowana poniżej). Jednak dla rekreacji, z wyjątkiem wyboru ocena hotelu, jak wiadomo, jest to również ważne przy wyborze solidnego i odpowiedzialnego touroperatora.

Potencjalnych turystów, o czym świadczy zaleceniami doświadczonych turystów, którzy poszukują najlepszej trasy w Tia Heights Makadi Bay Hotel, organizator powinien wybrać taki, który będzie działać przez co najmniej trzy lata, a ma kilka oddziałów w kraju. Najbardziej pragmatyczne rosyjscy turyści wolą, aby zminimalizować ewentualne zagrożenia, więc kupić wycieczkę do Tia Heights Makadi Bay od głównych operatorów, takich jak „Pegasus”, „Sanmar”, „Coral”, „Intourist”, „Polar”.

Lokalizacja hotelu. opinie

Kwestia przed nami kompleks hotelowy usunięte trzydzieści kilometrów od Hurghady. W opinii, większość klientów prywatność jak: idealne rodzinne wakacje z dala od zgiełku ruchliwego kurorcie. Hotel położony jest w pierwszej linii wybrzeża Makadi Bay, w środku miejscowości o tej samej nazwie. Sama zatoka ma piaszczyste plaże, sprzyjając relaksujący topografia, niepowtarzalny podwodny świat, czyni go atrakcyjnym dla nurków.

Na wybrzeżu znajduje się około dziesięciu pięcio- i czterogwiazdkowy międzynarodowej sieci hotelowej. Quay obszar hotelu – popularne miejsce dla lokalnych wczasowiczów promenady. Wystarczy przeczytać, ogólne wrażenie kawiarni w stylu orientalnym, fajki, restauracji, i staje się jasne: to miejsce przyciąga turystów. Całkowity obszar dla pieszych z restauracji, barów, sklepów, dyskoteka jest dostępny dla gości, w tym jakiegokolwiek hotelu Tia Heights Makadi Bay 5 *.

Oglądane hotelu – wystarczająco duży. Imponująca powierzchnia terytorium należącym do niego – 100 000 m 2. Jest zadbana. Turyści trwa tu są te same budynki gościnność: główny trzykondygnacyjny, 29 dwupiętrowe domki, 12 dwupiętrowe domy, 9 czterokondygnacyjne bloków mieszkalnych.

Kompleks hotelowy jest park wodny, składający się z całej sieci basenów, wśród nich – unikalny ogromny basen z 6400 m 2. Impresje z niego turyści rave, niektóre z nich (fani gier na wodzie i pływania Sport) nawet wolą basen morze. Nawiasem mówiąc, jest ogrzewany. Tia Heights Makadi Bay 5 *, dzięki systemowi atrakcji (tutaj 30 zjeżdżalnie wodne!) Święto Infrastruktura w pobliżu parku wodnego. Dlatego czasem słowo „aquapark” znajduje się w jego imieniu.

Poza wspomnianym superbasseyna, hotel oferuje odkryty basen z podgrzewaną wodą, dostosowanego dla dzieci, jak i prywatnych, w których goście kompleksu hotelowego można wygodnie pływać, a nawet w wietrzne miesiącach zimowych.

Oprócz plaży i basenów, opcje terapeutyczne Hotel Tia Heights Makadi Bay 5 * zdefiniowane tutaj funkcjonuje jako uzdrowisko gdzie prawdziwymi profesjonalistami. To centrum – jeden z najlepszych na wybrzeżu. Goście hotelu, ale całkowitej ekspozycji cieplnej, dostać masaże, masaż aromatyczny, peeling, lokalne spa zabiegi na twarz.

Jednak turyści, którzy chcą uzyskać maksymalny zakres usług hotelowych i parku wodnego koncentruje kupując mu wycieczkę, należy być ostrożnym. Rzeczywiście, w Makadi znajduje się czterogwiazdkowy hotel o podobnej nazwie – Tia Heights Makadi Bay 4 *.

Rodzaje pokoi

Duża pięciogwiazdkowy kompleks hotelowy Tia Heights Makadi oferuje 1062 pokoi wyposażonych w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb turystów. Oto one główne typy.

Trzypiętrowy budynek składa się głównie znajduje się w pokoju typu standard 465 Main Building Room obszarze 32 m 2, przy maksymalnie 3 osoby (2 + 1). Jest to najdroższe pokoje.

Dwupiętrowy budynki 5 * Tia Heights Makadi Bay 160 Rodzaj pokoju rozmieszczone Standardowy Lagoon Room (średnia cena) Obszar 35-37 m 2 obliczonej maksymalnie 4 osób (2 + 2). Apartamenty te są najczęściej usuwane turystów, sądząc po opiniach. Tutaj istnieje 208 rodzajów pokoi Dune typu Standard (w najbardziej przystępnych cenach) o tej samej powierzchni – 35-37 m 2. Budynki trzypiętrowe przystosowane do formatu liczba podróżnych 191 wypoczynkowe obsługą łącznej powierzchni 31 m 2.

Dostępne w Tia Heights Makadi Bay AQ oraz pokoje typu superior. Wśród nich znajdują się 16 domki typu Superior Pokój typu Superior powierzchni 48 m 2 z salonu, sypialni i łazienki. Ich pojemność – 2 + 2 osoby.

Poprawa warunków życia i posiada 7 pokoi, Transformatory rodzaje Junior Suit powierzchnia 39 m 2. Ich cechą – w przypadku braku sypialni per se. Odłożyła składane łóżka, mocowany do salonu w ciągu dnia.

Tam jest hotel i dwa luksusowe apartamenty prezydenckie (Presidential Suite), z urzędu, kilka sypialni i łazienki.

Również w kompleksie hotelowym Tia Heights Makadi Bay AQ mają pokoje łączone (jeden podłączony do innego towarzysza-drzwiowy), a także mieszkanie dla osób niepalących i dostosowane do ograniczonej aktywności ruchowej osób niepełnosprawnych.

Wyposażenie pokoi hotelowych

Będę mieszkać w swoim pokoju w kompleksie hotelowym, goście są w stanie cieszyć się na balkonie lub tarasie spoczynku. Sądząc po opiniach, liczni goście cieszyć się rozrywką wieczorem na balkonie wyposażonego w małym stoliku i kilka krzeseł.

Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z klimatyzacją, TV, telefon, sejf. Ładować minibar. Płatna jest do Internetu w pokojach. Goście hotelu 5 * Tia Heights Makadi Bay za pośrednictwem telefonu mają okazję nie tylko do komunikowania się z recepcji, ale również do korzystania z możliwości komunikacji międzynarodowej.

Hotel Complex personel sprawia, że codzienne sprzątanie pokoi i zmiana pościeli.

żywność

gości organizowane od 10:00 do północy w dwóch pojęć Wyżywienie: all inclusive i ultra all inclusive. Goście hotelu otrzymują podstawowe jedzenie trzy razy dziennie w restauracji głównej, a także przekąski i napoje (alkoholowe i bezalkoholowe egipski). Jeśli wybierzesz All Inclusive pojęcie żywności są wypłacane tylko importowane napoje alkoholowe, lody i świeże soki (świeże soki). Szersze pojęcie Ultra all inclusive, oprócz wszystkich wyżej wymienionych, także raz w trakcie pobytu w hotelu bezpłatny obiad (o mianowanie) w restauracji, która serwuje dania z karty. Również w ramach koncepcji All Inclusive Ultra dla gości hotelowych Tia Heights Makadi Bay Aqua jest wolna liczba importowanych napojów alkoholowych.

Oprócz głównej restauracji „Aladdin”, pracujący na pierwszym i drugim piętrze głównego korpusu hotelu, w kompleksie hotelowym posiada również cztery restauracje: ryby, orientalne, chińskie i włoskie. Można je zamówić a la carte kolacja. Oferuje również kawiarnia, pięć barów i fajki. Ten ostatni jest urządzony w stylu orientalnym. Wygodne sofy, obrazy arabskie i nietypowe lampy zdobią komfortowe kabiny i kilka oryginalnych pokoi.

beach Hotel

Wybór turystów jest to hotel nie jest w najmniejszym stopniu dotknięte przez co jej plaży – jeden z najlepszych w Makadi. Tia Heights Makadi Bay (musimy oddać hołd pracowników) zawiera go w idealnym stanie. Opinie gości są często z wdzięcznością wspomnieć to zadbane i dobrze piasek długość taśmy 500 m o gładkiej wejściem do morza.

Wszyscy goście mają wystarczająco dużo parasole i leżaki. W pobliżu są dodatkowo wyposażone w parasole wysięgnika wiatrowej.

Morze sama w wodach plaży Tia Heights Makadi Bay bardzo czyste. Na głębokości korali znajdują. Na lewo od plaży jest on wyposażony w małym hotelowym molo, gdzie łodzie zacumowane. Makadi jest stałą cechą wietrznej pogody. Orzeźwiającym północne podmuchy podoba, ale to jest wzmacniany do silnych wiatrów, zwłaszcza w zimie, wypoczynek nad morzem, musi być ograniczona.

Dobry na plaży animatorów pracujących, utrzymując atmosfera zabawy i zwracając szczególną uwagę na dzieci.

park wodny, zjeżdżalnie, baseny

Oczywiście, silnym argumentem na rzecz wyboru Tia Heights Makadi Bay Aqua park wodny. Tutaj wszystko jest dobrze utrzymane i piękne. Wielu gości hotelowych wolą pozostać na swoim terytorium, a nie na plaży morskiej. Zwłaszcza, że jest możliwe, aby zjeść tuż przy parku wodnego, po wzięciu w kuponów restauracyjnych i przedstawić je biegają kelnerów baseny.

aquapark praca ma swoje osobliwości. Na suwaku 10 jest zasilane wodą od 00 do 12 00 do 13 00 do 17 00.

Udana konstrukcja zjeżdżalni. Dzieci naprawdę dostać się z jazdy na nich wielka przyjemność. Kąpiel w wodzie wygodne: wszystkie podgrzewane baseny dla dzieci i dorosłych.

Pracownicy Tia Heights Makadi Bay Aquapark szybko reaguje na życzenia gości. Jeśli coś na plaży nie podobne (na przykład zabrakło gumowych pierścieni), wystarczy powiedzieć, że dziewczyna gerlreleyshen zadzwoniła innego pracownika i przynieść kręgi. Szczególnie nieśmiały w tym względzie nie jest konieczne.

Wyposażenie hotelu

Oprócz klasycznych usług hotelowych oferowanych przez kompleks hotelowy pod uwagę, turyści również korzystać z dodatkowych.

Kierowcy, którzy chcą bardziej aktywnie poznają zabytki kraju faraonów, mają możliwość wynajęcia samochodu. Wokół hotelu znajduje się parking, gdzie samochody można zaparkować. Freeway Makadi w Hurghadzie jest ruch jednokierunkowy. Mimo to, turyści, kierowcy w pierwszych dniach przeżywa szok kulturowy ze średnią prędkością na torze lokalnych kierowców. Często spieszyć przy prędkościach poniżej 180 km / h.

Aby kupić owoce, można przejść się po prawej stronie (patrząc od morza) z hotelu Tia Heights Makadi Bay. ceny dwa sklepy, są zauważalnie (czterdzieści procent) niższe niż w sklepie kompleksu hotelowego. Na przykład kilogram mango wart $ 7 vs 12 $.

Jest możliwe, aby wysyłać i odbierać faksy, paczki i wysyłki: poczta pracuje w hotelu. Dla wygody, goście mają bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Można korzystać z centrum biznesowe i sale konferencyjne do organizacji imprez biznesowych. Ze względu na hotel wyposażonego nowoczesnego sprzętu biurowego i oprogramowania komunikacyjnego dla przedsiębiorcy nie czuje się odizolowany od zwykłych dla siebie zakres interesów gospodarczych.

I usługi o wartości dodanej (pralnia, pralnia chemiczna, usługi lekarza rodzinnego) dla gości kompleksu hotelu Tia Heights Makadi Bay. touroperator przez ich przewodników aktywnie oferuje gościom różnorodne wycieczki. I prowadnice (jest to powszechną praktyką dla wszystkich hotelach), mimo pozornych nadmiernych opłat wycieczek, motywowane finansowo wdrożyć w miarę możliwości turystów pozostaje. Nadpłaty w porównaniu ze stawkami biurach podróży zwiedzanie miejskich jest 25-50%.

Usługi w hotelu: płatne i bezpłatne

będę mieszkał w hotelu, goście są uprawnieni do szeregu bezpłatnych usług. Mogą odwiedzić sześć hotelowych kortów tenisowych, lotki, szachy, uczestniczyć w grach na plaży siatkówka, mini piłka nożna, aerobik. Są one organizowane regularnie na pokazach disco i wieczorem.

Zakres usług płatnych bardziej imponujące. Ten wynajem rakiety tenisowe i piłki, spa, jazda konna, nurkowanie, minigolf, narty wodne, surfing.

Dla najmłodszych gości hotelowych (prac organizowanych przez program gier) 9 30 17 00 osobowa mini-klub „Słońce Dzieci”. Różne działania prowadzone w dwóch podgrupach wiekowych: od 4 do 7 lat i 7 do 12 lat.

Rosyjskojęzycznej animatorzy organizują nie nudne rozrywki dla dzieci w dzieci zjeżdżalnie i place zabaw. Wieczorne programy rozrywkowe oczekują dzieci (od 19 30 do 21 30). Dla podgrupy z najmniejszych ona nazywa, „Dobry wieczór, Sani!”, A dla starszych dzieci – „Mini Disco”.

Gdzie kupić wycieczkę?

Kraj faraonów jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych wakacje. Jednak ślepo zakupem wycieczki bezpośrednio w hotelu – obecnie jest droższy. Nasze subiektywne zalecenie (biorąc pod uwagę ryzyko jazdy na autostradach brzydki Egipt) wynosi: do kupienia w przewodnikach hotelowych jeden do dwóch wyjazdów (najbardziej odległy, na przykład, w Kairze i Jerozolimie). Jest priorytet kryterium bezpieczeństwa. Wycieczki, z udziałem w ruchu w niewielkiej odległości, można kupić w zbadanym biur podróży miejskich (z minimum trzech lat historii pracy).

Krótko powiedzieć o kilku wycieczek – wizytówki Egipt.

W okolicach Kairu, na płaskowyżu Giza, słynny zespół trzech piramid (Cheopsa, Chefrena i Mycerinus) i gigantycznej rzeźby Sfinksa. W stolicy najbardziej znaną atrakcją turystyczną jest światowej sławy Muzeum Egipskie w Kairze, zawierające eksponaty – relikty starożytnych cywilizacji. Luxor (Teby) w starożytności zachowały przyciąga zespoły architektoniczne pochówku.

Dla gości ze umiejętności nurkowania, ciekawe wycieczki, nurkowanie.

Oczywiście, wszystko podróżować – nie za darmo. Jak Państwo wiedzą, sprzedawane przez organizatora wycieczki droższe niż w biurach podróży miejskich.

Dlaczego przestać tak szczegółowo na wycieczki? Kwestia nadmiernej kreatywności z których wdrożenie gości Tia Heights Makadi Bay. Wycieczki zakupione od konkretnego touroperatora nie zakłada obowiązku podjęcia wyjazdy tylko na niego. Jednak goście przewodnikach hotelowych próbują narzucić pełną listę wycieczek. Ponadto, prowadnice wyjaśnić turystów złośliwie nieświadomych, że płacili ubezpieczenie jest ważne tylko wtedy, gdy podróżują pod kontrolą touroperatora. To nie jest prawda: ubezpieczenie jest ważne niezależnie od tego czynnika.

W każdym razie, kwestie związane z wycieczki z przewodnikami, aby twierdzić, że nie jest konieczne, ponieważ są one motywowane. To bezużyteczne. Po prostu odejść.

Pytania ich rezerwacji do kogoś z personelu do obsługi. opinie

Nawiasem mówiąc, wiele pilnych spraw w hotelu odpoczynku i istota nie odważą byazatelno przewodnikami. Jest możliwe, że po odmówić kupić drogie wycieczki, oni „obrażony”, a rada z nich, nie będzie czekać. Jednakże, jest to normalna praktyka. Zgodnie z resztą, nie powinien polegali na Tia Heights Makadi Bay przewodników. Opinie Gości wobec nich zawierają notatki wskazujące, że turyści nie kupić wycieczkę, szybko tracą wszelkie zainteresowanie. Goście są zalecane, aby mieć oko na ogłoszeń na tablicy w holu i wtedy nie przeszkadza konsultacji. Oczywiście, jest to nieprofesjonalne.

„Obrażony” przewodnicy często zapominają o przedstawienie niekorzystne gościom swoje spa. W zasadzie, to niczego nie zmienia – ludzie będą wiedzieć, że oni potrzebują i odwiedzić łaźnię turecką, łaźnię parową, saunę, przejdź do profesjonalnego masażu. Wszystkie te terapie są dostępne w stosunkowo przystępnych cenach.

Dlatego przewodnicy świat jest wystarczająco duży. Istnieje alternatywa. Zaleca się, aby nasi goście zasięgnąć porady kompetentnego pracownic hotelu, znajdujących się na prawo od recepcji, – gerlreleyshenz.

Goście podróżować hotele w Hurghadzie

Towarzyski i chętny do spędzenia wakacji w atmosferze turystów firm lub osób, promowany wielkie zainteresowanie nurkowaniem, często przez taksówką do miasta pod nazwą Hurghady. Tia Heights Makadi Bay hojnie dostarczyć ich goście organizuje dyskoteki do stolicy prowincji. A oto gdzie złotówki. Tradycyjnie, Europejczycy odwiedzić Hard Rock Cafe. Szczególnie popularny wśród „kwaśnym” Młodzież cieszy Havana Club. Za stosunkowo tani klub „Calypso”: płacąc za wstęp w wysokości 15 $, użytkownik przy wyborze będzie automatycznie odbierać szklankę piwa lub kieliszek wina.

Dodatkowo dla młodzieży spragnionej zabawy do Hurghada (choć rano) przejść chcąc zobaczyć zabytki miasta i sportowców, którzy preferują sporty wodne.

Do najczęściej odwiedzanych goście hotelu Palace „tysiąca i jednej nocy”, park wodny „Titanic” Oceanarium „Red Sea” Marine Biology Museum, ruiny starożytnej rzymskiej osady Mons Klaudianus chrześcijańskiej Kościół Koptyjski. Goście hotelu po wizycie w powyższych stron są często jednocześnie przekupić dla siebie w bardzo przystępnych cenach owoców, napojów bezalkoholowych, jakiś egzotycznych owoców morza w sieci sklepów Metro znajduje się tam.

Hurghada – dla nurków

Chociaż kompleksie hotelowym i posiada własne centrum nurkowania, ale entuzjaści odkrywania świata z różnych korali stają się najwięcej wyświetleń w najlepszym nurkowania w Hurghada, Morze Czerwone, stolicy prowincji, do nurkowania bezpośrednio od dostarczenia ich łodzi w odpowiednich wodach. Po tym wszystkim, oprócz bycia blisko Tia Heights Makadi Bay rafie koralowej, dość zwarty, główny rafa niedaleko Hurghady znajdują się dalej od strefy przybrzeżnej. Stłoczyli populacje ryb rafy i różnych obiektów morskich natury, znajduje się w pobliżu wyspy Giftun w płatnej Marine Park. Najbardziej znanym spośród nich ogrodach koralowych – Shaab Ruhr Umm Gamar, który jest również nazywany encyklopedia Morza Czerwonego, a Gota Abu Ramada.

Jednak najbardziej interesujące miejsce, które zazwyczaj doświadczonych nurków w obszarze wody Hurghada jest Carless Reef, który nazywany jest również domem mureny.

Nurkowie zatrzymujący się w tym hotelu mamy tendencję do odwiedzenia ogrodów rafy powyżej, pomalowane w zróżnicowanej palecie, z jasnym różu do przekłuwania niebieski (nawiasem mówiąc, są malowane wyłącznie żywego korala).

wniosek

Na zakończenie naszą historię o Tia Heights Makadi Bay 5 * kompleksie hotelowym, przypominając swój znak towarowy funkcje: ten park hotel i woda oferując hałaśliwy, wesoły młodzież i rodziny na 30 ekscytujących zjeżdżalni. Te nie nudne przejażdżki różnych kształtach i złożoności znaleźć przyjazny personel w doskonałej kondycji. Dobroduszny i figlarny wczasowicze nastroju sprawnie obsługiwane przez animatorów.

Bonus bezwarunkowy jest także duży, zadbany i wygodny piaszczysta plaża, a znajduje się niedaleko rafa z bogatego życia morskiego. Jest też spa i różnych infrastruktura. Goście opisują hotel jako przytulne, spokojne, atrakcyjne dla rodzin kompleks.

Odgrywa ważną rolę postawy turystów siebie, przyjazny i pełen szacunku stosunek do pracowników. Nie bądź niemiły, uśmiech osoby obsługujące wakacje, pozdrawiam je po arabsku, mówiąc: „aghlen” lub „Salaam”, dzięki, i powiedział: „shu (a) żuraw”, żegna się słowami „ushufak” ( „widzieć”) lub "maasalyama". To proste, elementarne, ale wierz mi, poczujesz pozytywną odpowiedź.

Cieszyć się wakacjami!