194 Shares 4657 views

Zupa ziemniaczana z mięsem i kaszą – Naszym głównym jedzenie! Sposób wytwarzania

Kuchnia rosyjska jest nie do pomyślenia bez pierwszego. Jeśli, na przykład, na Słowacji jako pierwszym akcie głównie buliony, w rzadkich przypadkach, z niewielką ilością makaronu lub krakersy – tosty, rosyjska zupa – całkiem satysfakcjonującym naczyniu i zdolny nawet wymienić cały kompletny posiłek w niektórych przypadkach. Zupa ziemniaczana z mięsem zajmuje w kuchni rosyjskiej swoją szczególną niszę.

Istnieją dwa sposoby przygotowania zupy bulionu. Jeden – to zwykły sposób gotowania rosołu. I drugi, który chciałbym zatrzymać – to podwójna bulion. Rybacy są dobrze zaznajomieni z pojęciami „podwójnego bulionu” lub „potrójne bulionu.” Jednak uważa się, w połączeniu ze słowami „zupa ziemniaczana z mięsem”?

W celu przygotowania bulionu należy wziąć podwójne kości lub wycięty kawałek mięsa, zakupione na posiłki. Pierwszą brzeczkę gotuje kości podstawową lub z kawałka mięsa. Powinny być ściśle monitorowane w celu zapewnienia, że bulion był przezroczysty. Dlatego od czasu do czasu trzeba strzelać ciemną szumowin z rosołu łyżką cedzakową.

Do zupy z mięsa i ziemniaków była światła wykorzystać również opuszczona, lecz nie przemywano obrane cebuli. Korzeń pysk najlepiej jest usunąć, ponieważ jest to dość trudne do wypłukania. Tselikov obrane marchewki, zbyt, tylko przyszłość poprawi smak potraw. Gotować pożywce powinno być najpierw przez 40 minut.

Następnie usuwa się z brzeczki gotowane marchew i cebulę, mięsa i kości. Powinny pozostać wyłącznie wywar. Tam ponownie umieścić surowego mięsa w kostkę dopiero 40 gramów. Teraz trzeba zacząć od nowa gotować rosół mięsny. Jeśli pierwszy zupy gotowane mięsa, wołowina jest wyjęte mogą być stosowane zarówno w sałatkach lub na sekundę.

Więc jak zrobić zupę z mięsem potrzebował 40 minut, a ziemniak wystarczające do gotowości przez 20 minut, następnie 20 minut po ugotowaniu rosołu rozpoczął się po raz drugi, konieczne jest, aby położyć ziemniaki do niego. Można go pokroić w kostkę. Ale niektórzy wolą dość duże kawałki, które tworzą czwarte bulwy – to nie ma znaczenia dla smaku potrawy.

Ludzie są bardziej starsi wolą grube zupy. Następnie obniża się do 1-2 w brzeczce, całe ziemniaki, tak że całe ziemniaki po wyjęciu z zupy ciepła tłoku, przekształcając je w puree. To samo należy zrobić, jeżeli dostawa jest przeznaczony dla dzieci. A jeśli wszyscy inni konsumenci wyrazili słabość do jasnego zupy, puree mogą być uprawiane bezpośrednio na płytce tych, którzy chcą jeść zupy puree.

10 minut po rozpoczęciu w jarzynowa z mięsa ziemniaka dodać sos. Dla niej gotować frytki w niewielkiej ilości oleju lub tłuszczu roślinnego z posiekaną cebulą, marchewką i korzenia pietruszki. Po pieczenia, należy dodać trochę wody i trochę zgasić warzyw. Jednak osoby cierpiące na zgaga może dobrze się pozbyć tankowania, ponieważ mamy już parzona pierwszy bulion z warzyw, a ich smak tej potrawy jest obecny. W związku z tym, że jest całkiem możliwe, Czop złowionych z marchwi i bulionie zanurzone prawie zakończone zupy ziemniaczanej z mięsa.

A także wczesną wiosną mogą się różnić danie dodając to plasterki cukinię albo bardzo przydatny pierwszy zieleni. I to niekoniecznie muszą być pokrzywy lub szczaw. Soczyste sałatki, quinoa lub amarant (w niektórych miejscach ten „chwast” odnosi krasnopyatnikom lub kapustę rozszczep – jest niezwykle bogaty w białko) są idealne do tego celu. Zieloni umieścić w naczyniu prawie przed końcem gotowania.

Jednocześnie powinno spaść do zupy koperkiem i pietruszką, można również dodać dymki. Chociaż – znowu do woli – niektóre zielonej cebuli, koperku i pietruszki prostu położyć na stole w osobnym naczyniu, tak że każdy może posypać zupę ze świeżych ziół – więc lepiej zachowane witaminy i smak.