328 Shares 8621 views

Lek przeciwwirusowy „Valtrex”: instrukcje użytkowania

Ten podręcznik jest napisany w przystępnym stylu, który jest zrozumiały nie tylko dla pracowników medycznych, ale także zwykli ludzie. Polecamy go pacjentom jako materiał bardzo pouczające. Nie ryzykuj być traktowane zgodnie z samego leku, ponieważ, oprócz efektu terapeutycznego, może spowodować poważne szkody. Działania niepożądane występują zwykle w naruszeniu zasad dawkowania, które mogą zidentyfikować tylko lekarz prowadzący. Pamiętaj, że zawsze podać instrukcje są charakter doradczy.

Co jest lekarstwem dla „Valtrex”?

Instrukcje użytkowania nazywa go również walacyklowir. Lek działa na różne typy chorób wirusowych. W ludzkim organizmie walacyklowir natychmiast i całkowicie przeniesiona do acyklowiru ze względu na wpływ, jaki valatsiklovirgidrolazy. Substancję czynną można stosować w leczeniu chorób wywołanych przez Herpes simplex dwa rodzaje chorób, Epsteina-bar i inne hamujący posiada szczególną zdolność do syntezy wirusowego DNA. Określona właściwość i położył podstawę działań farmacja narkotyków.

Valtrex: Instrukcje użytkowania

Idź na każdy producent stosuje lek zawsze adnotacji. Jednak przegląd obecnego pojazdu będzie przydatna wiedzieć, a przeciętny konsument. „Valtrex” lek jest dostępny w postaci białego białej tabletki owalne. Na każdej tabletce znajduje się napis z nazwą leku. Producent zaznacza swoją niebieską barwnika spożywczego. Ryzyko na tablecie nie jest dostępna.

Lek jest zapakowany w blistry i wodoodpornych kartonów.

Tabletki są liczbami całkowitymi, a nie cieczy, przy czym duża ilość czystej przegotowanej wody w temperaturze pokojowej.

Przeciwwskazania do stosowania leków „valtrex”

Instrukcje stosowania nie zaleca się stosowania tego leku do pacjentów cierpiących na czułość składników wyrażone są częścią leku: walacyklowir, acyklowir i inne.

Ostre lekarze alarmowe powinny być wykonywane w powołaniu leku u pacjentów zakażonych wirusem HIV.

Należy być ostrożnym, biorąc leki, „Valtrex” podczas ciąży. Został powołany w czasie ciąży tylko wtedy, gdy potencjalne korzyści przewyższają ryzyko powinno.

W przygotowaniu „Valtrex” instrukcja obsługi zawiera listę przypadków, w których zaleca się stosowanie leku. Tak więc, lek przepisany:

 • opryszczki (półpasiec);

 • Zakażenie wirusem Herpes simplex choroby;

 • pojawienie się opryszczki wargowej;

 • Profilaktyka chorób zakaźnych i opryszczki opryszczka narządów płciowych.

Dawka zależy od lekarza prowadzącego.

Skutki uboczne leków „Valtrex”

Zanim lek może być przyczyną następujących problemów:

 • w ośrodkowym układzie nerwowym jest ból głowy, zawroty głowy, rzadkiej, dezorientacja, niezdolność dostrzec środowiska, zaburzenia koordynacji (takie naruszenie są odwracalne i najczęściej występuje u pacjentów z niewydolnością nerek);

 • układ krążenia jest rzadki, ale są małopłytkowość leukopenia (występujące głównie u pacjentów z osłabionym układem odpornościowym);

 • w układzie oddechowym Zdarza się duszność;

 • w przewodzie pokarmowym jest często nudności, czasem biegunka i wymioty;

 • Dermatologiczny niekiedy wysypka i swędzenie;

 • alergia, bardzo rzadko , wstrząs anafilaktyczny i pokrzywka;

 • w drogach moczowych są zaburzenia czynności nerek.

Warunki i terminy „lek Valtrex 500”

Lek może być przechowywany w temperaturze nie niższej niż 30 ° C, w odległym miejscu dla dzieci. On jest zdolny do trzech lat.