537 Shares 4297 views

Ekaterina Odintsov: wzrost, waga, biografia, zdjęcia rodzinne

Ekaterina Odintsov – urocza i utalentowana kobieta. Swego czasu był on nazywany „Niżny Nowogród Marilyn Monroe”. Chcesz wiedzieć, co słynny Ekaterina Odintsov? Wzrost, waga, a jej stan cywilny Ci także zainteresowany? Artykuł zawiera najbardziej prawdziwe informacje na temat towarzystwa.

Ekaterina Odintsov: biografia

Nasza bohaterka urodziła się 13 lipca 1972 roku w jednym ze szpitali położniczych w Niżnym Nowogrodzie. ojciec i matka Katarzyny mają żadnego związku ze światem mody i świeckiego społeczeństwa. Oba z nich pracował jako inżynier. Katya ma również młodszą siostrę.

Od najmłodszych dziewczynek wieku marzył o karierze medycznej. Oni nawet iść do szkoły, gdzie studiowała pielęgniarstwo. Dziewczyna na wakacje w praktyce centrum oparzeń znajduje się w ich rodzinnym mieście. Ale ostatecznie nie zostać lekarzem Ekaterina Odintsov. wzrost w jej karierze była zapewniona. Jednak dziewczynka w pewnym momencie stracił zainteresowanie medycyną. Siostra, z drugiej strony, osiągnął wiele w tej dziedzinie, po przeprowadzeniu marzenie z dzieciństwa.

Jaki rodzaj zawodu wybrany Ekaterina Odintsov? Wzrost, waga i parametry rysunku otworzył jej drogę w modelu. Ale nasza bohaterka nie jest przyciągany. Ona jest poważnie zainteresowany chemii. Po otrzymaniu maturę, że złożone dokumenty w Nowogrodzie Niżnym State University na Wydziale Chemii. Katya bez problemów zdał egzamin wstępny. 5 lat później otrzymał dyplom ukończenia studiów. Od teraz, mogła nazywać się profesjonalnym chemikiem.

Początki kariery

Wiele młodych dziewcząt próbują znaleźć oczyszczenie przymocowaną do siebie nie działać. Ale nie Ekaterina Odintsova. Wzrost i waga dziewczyny niech zrobić błyskotliwą karierę modelki. I, jak wiemy, manekiny najlepsza okazja, aby zdobyć serce potentata. Kate już dawno zdecydował się na sobie, że zrobi wszystko, co w życiu.

To teraz wiemy, że jest to skuteczne i ambitny Ekaterina Odintsova. Biografia, zdjęcia gwiazd pojawiają się regularnie w prasie. Ale 10-15 lat temu, piękna blondynka była popularna tylko w swoim rodzinnym Niżnym Nowogrodzie. Tam wzięła pierwsze kroki w telewizji. Po ukończeniu studiów, nasza bohaterka nie działa w ich specjalności i dostał pracę jako asystent reżysera przy jednym z kanałów muzycznych. Wkrótce mógł spróbować się w roli dziennikarza i prezentera. Wszystko to przyniosło własną niesamowitą zabawę.

Zaledwie kilka lat Katarzyna była w stanie zbudować karierę. Stała się twarzą kanału, jego znakiem rozpoznawczym. Dziewczyna bez wykształcenia dziennikarskiego, powierzono najbardziej high-end, wywiady z gwiazdami rosyjskiego show-biznesu i żyć z ulic Niżnym Nowogrodzie. Mieszkańcy zaczęli rozpoznawać blondynki „z telewizora”. Katya nigdy nie cierpiał na chorobę wybitna. Dlatego chętnie rozdawali autografy i robili zdjęcia z ludźmi.

Przeprowadzka do stolicy

Ekaterina Odintsov, wzrost, waga, i którego parametry były te z modelu, coraz częściej poszukują do życia w Moskwie. W 165 cm ważyła 52-53 kg. Kate wiedziała, że jej rodzinne miasto nie będzie w stanie twórczo rozwijać. Ona osiągnęła tu wszystko, co mogłem.

Katya udał się do stolicy, gdzie został przyjęty do szkoły treningowej. Tam zostali przeszkoleni przez przedstawicieli regionalnych mediów. Ustanowienie czele Władimir Pozner. Odintsov był w stanie zrobić tylko przy drugiej próbie. W oczach komisji selekcyjnej, wyglądała głupią blondynką z prowincji. Ale Katya był w stanie udowodnić tym ludziom, że jest prawdziwym profesjonalistą.

Praca w telewizji

Po ukończeniu kursu Odintsov dostał pracę na kanale NTV. Blondynka stała się wiodącym aktualności wychodzi w nocy. Format ten wydawał się jej nieprzyjemne. I wkrótce Kate ogłosił odejście. Poszła z nim spotkać i poprosił, aby napisać oświadczenie z własnej woli.

Ekaterina Odintsov, biografia jest przedmiotem zainteresowania wielu dziś, zdałem sobie sprawę, że bez wykształcenia dziennikarskiego miał nic wspólnego w telewizji. Jednomyślna panienka poszedł na studia na Uniwersytecie Moskiewskim. W 2003 roku, a jej ramiona otrzymała dyplom ukończenia szkoły.

Katya rację. Ze skorup profesjonalnego dziennikarza telewizyjnego jej kariera wystartowała. Odintsov został zaproszony do pierwszego kanału. Początkowo pracowała jako korespondent. Wkrótce jednak został promowany do czołowych programów informacyjnych. Katarzyna W. później został redaktorem naczelnym. Od 2005 roku był zaangażowany w tworzenie programów autorskich. Z jej lekką ręką na antenie takich programów jak „Dzień Zdrowia”, „Linia życia”, „Matki Kuchnia” i innych. Wszystkie te projekty były bardzo popularne wśród publiczności. Po tym wszystkim, zdrowie – najważniejsze dla każdego człowieka.

nowe Horyzonty

Prace wykonane TV nasza bohaterka znana. Ale nie chciała się tam zatrzymać. W 2008 roku, Catherine była oferowana pozycję «zakupy Przewodnik» Chief Editor. Dziewczyna zgodziła się. Mimo kryzysu finansowego, który ogarnął tego roku cały świat, publikacja zawarte w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających. Ten sukces Odintsov zauważyć jej koledzy i najbliżsi rywale.

W 2012 roku Kate spodziewali się jeszcze bardziej kusząca oferta – poprowadzenia kanału moda «» Świat mody. To była granica z jej snów. Blondynka dał pozytywną odpowiedź. Równolegle, jest zaangażowany w promowanie ich event-agencji PR TREND «».

Ekaterina Odintsov: biografia, rodzina

Nasza bohaterka od najmłodszych lat ma piękny wygląd. Guys tłumy pobiegł za nią. Ale dziewczyna była nie do zdobycia. Czekała na dużym i jasnym miłości. I wkrótce, los dał jej dobrą osobę. Jej wybór był młody naukowiec Gregory. Mimo różnicy 9 lat w ich wieku, rozumieli się nawzajem doskonale. Wkrótce po ich ślub odbył. W tym czasie Kate była tylko 17 lat. Kilka lat później oficjalnie rozwiedziona para.

Znajomość Borysa Niemcowa

Kate oddzielona od jej pierwszego męża i nie zamierza rozpocząć poważny związek. W 1994 roku spotkał się z polityka Borysa Niemcowa, który przyszedł do Niżnego Nowogrodu w interesach. Zaczęli namiętny romans. Ona oszaleli ze wzruszenia, ale wiedziała, że polityk jest żonaty. Gdy Niemcy wyjechał do Moskwy Odintsov przestrzegane. Mówi się, że wynajął mieszkanie dla niej. Te apartamenty i ich tajne spotkania odbyła.

W 1995 roku Katarzyna urodziła syna. Chłopiec o imieniu Anton. Borys Niemcow był bardzo zadowolony pojawienie się spadkobiercy, ale zostawić rodzina nie mogła. Rzeczywiście, dla reputacji każdego polityka jest najważniejsza.

Nasza bohaterka nadzieję tylko na siebie. Dbała o syna i rozwoju swojej kariery telewizyjnej. Jego tajne spotkania z Borisom Efimovichem kontynuowane. W 2002 roku urodził się drugi z ich wspólnego dziecka – córka Dina. Niemcow zawsze dostarczała pomoc finansową dla swoich dzieci i Catherine. Ale jako rodzina nigdy nie byli. Wkrótce była kochanką innego polityka. Zapomniał o naszej bohaterki, rzadziej spotkała się z synem i córką. Ze względu na to wszystko było bardzo martwi Ekaterina Odintsov. Zwiększenie masy ciała dziewczynkę w układzie nerwowym. Po tym wszystkim, jest to „jam” ich problemy.

podwójne świętowanie

14 lipiec 2014 Katarzyna zorganizował wielką uroczystość. W kręgu przyjaciół i współpracowników, ona świętowała swoje urodziny i następną datę otwarcia «» Agencja PR TREND. Restauracja «La Provincia» stoły z ładunkiem zakąsek, sałatek i pysznych drinków. Gratuluję jej dawny kochanek z podwójnym wakacje przyszedł i Borys Niemcow. Podał Kate bukiet kwiatów i wypowiedział wiele komplementów.

strata

W nocy z 27 na 28 lutego 2015, Borys Niemcow został zabity w centrum Moskwy. Wieść przyszedł jako cios dla Kate i jej dzieci. Pomimo faktu, że ich spotkania dawno przestał, telewizor jest nadal uważane za niego kochany człowiek. Dean, Anton i Catherine uczestniczyli w pogrzebie Niemcowa. Wielu z obecnych spojrzał krzywo na nich. Ale Odintsov nie obchodzi. Ona przyszła pożegnać się niegdyś ukochanego mężczyzny, który stał się częścią jej życia.

Konkludując

Mówiliśmy o tym, kto Ekaterina Odintsov. Wzrost, waga, stan cywilny prezenter teraz też są znane. Nasza bohaterka ma długą i trudną drogę do sukcesu. I to na pewno zasługuje na szacunek i podziw.