865 Shares 2581 views

Ludmiła Savelyev – aktorka grająca Natasha Rostova. Biografia życie osobiste, filmy

Ludmiła Savelyev – aktorka, że widzowie znają i kochają poprzez epopei „Wojna i pokój”, w którym zagrała Natasha Rostova. Legenda kobieta przez całe życie odmówił negatywną rolę, ponieważ nie chciał, aby spróbować na zdjęciach z „czarnych charakterów”. Idol dla niej była i pozostaje Faina Raniewska. Ludmiła próbuje też nie grać i żyć na scenie. Co o niej wiadomo?

Saveleva Ludmiła Mihaylovna: dzieciństwo

Future Natasha Rostova urodził się w styczniu 1942 roku. Jej rodzinnym miastem jest Petersburgu (wówczas Leningradzie).

Ludmiła Savelyev – aktorka, która wie, co stało się trudne dzieciństwo. Pierwsze lata życia to czas blokady, oczywiście, rodzina była głodna. Jednak trudności napotykane przez dziewczynę nie pozbawiony optymizmu i możliwości, aby cieszyć się życiem.

Jako dziecko, Luda dużo czytać, interesował się sztuką. Głównym hobby dla dziewczynek stała balet. Z jedenaście lat zaczęła poważnie zaangażować się w tańcu. Nic więc dziwnego, że po studiach przyszła gwiazda filmowa był wśród uczniów szkoły choreograficznej.

fatalne spotkanie

Ludmiła Savelyev – aktorka, której droga do sławy rozpoczęła się w miejscu baletnicy Teatru Kirowa, który został później przemianowany Maryjskiego. Koledzy przewidział rolę utalentowanej dziewczyny solista, ale los postanowił inaczej. Nikt nie może powiedzieć, by zostać aktorką Ludmiła, jeśli wśród widzów inscenizacji „Śpiąca królewna”, w którym uczestniczyli przyszłego Natasha Rostov, nie był pomocnik Siergiej Bondarczuk.

Dyrektor przez długi czas nie mógł znaleźć aktorkę mógł grać Rostów w swoim nowym filmie „Wojna i pokój”. Widząc Ludmiła, jego asystent był zdania, że ma odpowiedni typ i przedstawiła go do Maitre. Na początku mi się nie podoba Bondarczuk Saveliev – pomyślał baleriny nijakie. Dowiedziawszy się, że do pobierania próbek, przybyła do stolicy Leningradu, dyrektor niechętnie zgodził się na przesłuchanie.

Kiedy Saveleva Ludmiła Mihaylovna pojawił się przed Bondarczuk w makijażu, zmienił zdanie. Jednak ostateczna decyzja jeszcze podjęta dopiero po wielu próbach z udziałem innych aktorów.

„Wojna i pokój”

Początkowo boi się pracować z Ludmiła Bondarczuk, któremu udało się zdobyć renomę jako despota powodu jego nalegań do aktorów. Jednak do kruchego baletnicy, która nie została doświadczenie kręcenia filmu, Mistrz traktowane protekcjonalnie i nawet zadbał o nią. Obraz „Wojny i pokoju” został nakręcony w ciągu czterech lat. Epic oczekiwany nie tylko radzieckiej publiczności, ale także obywateli innych krajów.

Saveleva Ludmiła Mihaylovna była zmuszona zrezygnować z pracy w Teatrze Kirowa, jak próbuje się połączyć z próby strzelania w „Wojnie i pokoju” nie powiodła się. Pozostawiając karierze baletnicy, początkujący aktorka nigdy nie żałowałem.

epicki film „Wojna i pokój” zdobył nagrodę „Oscar” i oklaski milionów widzów z różnych krajów i grał rolę Natashi Rostovoy nagle stał się gwiazdą filmową, a także wiele innych podmiotów z udziałem w filmie.

Początek jej filmów

Ludmiła Savelyev – aktorka, znana z naciskiem na role. Odtwarzanie Rostowa, stała kategorycznie odmawiają działać w tych filmach, w których dyrektorzy zaproponował jej podobne bohaterki przedstawiać. Jednym z najbardziej znanych obrazów prezentujących gwiazdę – „Running”. Film pochodzi z tego samego produktu Bułhakowa. Aktorka grał w nim Serafimu Korzuhinu i nabyte dziewczynę w twarz żony pisarza, działającego w charakterze konsultanta.

Ona następnie spróbuj na zdjęcie Niny Zarechnoy, ozdobiony jego obecność obraz „Mewa”, grany Maszy w „Słonecznik”. Należy zauważyć, oraz dramat „Julia Vrevskaya”, w którym aktorka zdobyła rolę rosyjskiej hrabiny, dbanie o rannych podczas konfliktu rosyjsko-tureckiej. Z późniejszych filmów z udziałem gwiazd filmowych jest zapewnienie „Anna Karenina”, w którym zagrała księżniczkę Shtcherbatskaya.

Rodzina, dzieci

Nie tylko zawodem, ale także miłość zyskał dzięki epickiej Ludmiła Saveliev. Zbruev zwrócił jej kolega na planie. Był zafascynowany młodą tancerką i prawie natychmiast zaczął dbać o nią. Ona również zakochał się w Alexander Ludmiła długo przed miłością, aby zobaczyć go w dramacie „mój brat”.

Wśród kobiet, dla których sukces kariera jest ważniejsza niż rodzina nie należy do Ludmiła Saveliev. gwiazdy filmowe życie osobiste rozstrzygane przed końcem ekranizacji „Wojny i pokoju”, kiedy zgodziła się zostać jego żoną Zbrueva. Oczywiście, w związku, który trwał przez kilka dziesięcioleci, spats zdarzyć. Jednak małżonkowie nie są rozdzielone nawet gdy publiczna dowiedziała się o relacji Aleksandra z inną kobietą, która urodziła jego dziecko.

Córka Ludmiła Savelevoj i nazwisko Zbrueva jest Natalia. Można go zobaczyć w dramacie „Według Lopuchin”, w którym dziewczyna miała małą rolę jako nastolatek. Jednak aktorka dziewczyna nadal nie.

ciekawostki

Ludmila Saveliev, życie osobiste, które przez dziesięciolecia zainteresowanych fanów i prasy, nie lubi gotować. Od czasu do czasu próbuje użyć receptury ciasta i torty z magazynów mody, ale wynik jest niezadowalający. Ludmiła twierdzi, że chętnie jedli kanapki, jeśli nie szkodliwe dla zdrowia i nie wpływa na figurę. Mąż aktorki protekcjonalnie odnosi się do tego braku małżonków nie są wrażliwe na żywność. Ale Ludmiła chętnie zajmuje się przywrócenia porządku i czystości w niej panuje mieszkaniu.