896 Shares 1295 views

Jako zemsty faceta: pięć sposobów

Wszyscy uważamy się wykształceni i cywilizowani ludzie, w stanie kontrolować swoje emocje. Jednak każdy z nich może być w sytuacji, gdy jest to praktycznie niemożliwe, aby zapanować nad sobą. Jeśli facet nie jest cool z dziewczyną, a nawet zmienić go, a następnie poddaje się go strasznej zemsty: jedna tylko myśli i od kogo, i w rzeczywistości. To tam piękny połowa ludzkości i zadawać pytania o tym, jak zemścić się na faceta. Mimo to, jest pożądane, aby mieszkać tylko na fantazji zemsty, tak aby nie ponosić dodatkowych problemów. Tak, niech dowiedzieć się, jak dziewczyny „spłacić” ich ludzie za ich grzechy.

Jako zemsta Guy uszkodzenie samochodu

Jak pan wie, że samochód jest dla mężczyzn – to znacznie więcej niż tylko inwestycji finansowych lub pojazdu oni dbać i pielęgnować swoje konie żelaza, które po prostu nie jest fer duszę. W związku z tym, wiele dziewcząt reshivshiesya zemsta, szkodzi to słodkie serce każdego człowieka rzeczy: samochody złamać bity, młotki, siekiery, zalać kontrastującym kolorze, napisz do nich sprośne słowa itd.

Jeśli facet nie ma samochodu, prawdopodobnie masz komputera lub innego ulubioną rzeczą. Więc kogoś, ale znasz jego najbardziej wrażliwy punkt, w którym można zastosować bardzo bolesny cios.

Dałem facet – jak zemścić? Zniszczyć swoją szafę!

Jeśli po rozpadzie czujesz ze stratą, pamiętać wielu filmów hollywoodzkich, gdzie bohaterka w takich sytuacjach, długo myśli i pierwszą rzeczą podjęte pokroić na małe loskutochki wszystkie moje ubrania teraz ex-chłopaka. Po tym wszystkim, jeśli chce rozpocząć nowe życie, zaczyna pozwolić jej nowe ubrania zamiast w drogie koszule, które tak pieczołowicie zbierane przez niego.

Jako zemsty facet? Zniszczyć jego reputację!

Jeśli zdecydowaliśmy się psuć nastrój swojego byłego kochanka i uczynić go nerwowy, może być umieszczony w imieniu profili na różnych serwisach randkowych z numerami telefonów. również umieścić w sieci społecznościowej lub bloga, publikować zdjęcia swoich niepowodzeń, a także historię tego, co zrobił i jak się obraził. Zaufaj swoim wspólne dla znajomych bardzo szybko zaczynają się omówić wszystkie szczegóły tego, co widział i przeczytać, że weźmie obiektowi zemsty wiele przykrych chwil.

Zemsty za zdradę faceta? Romans ze swoim przyjacielem!

Nawet jeśli nie czuje do ciebie romantyczne uczucia, widok ciebie obok drugiego lub dobrego znajomego w najgorszym przypadku nie daje mu wielką przyjemność, a co najwyżej – to rany.

Jako zemsty facetem, upewnij się, że jest mu przykro, że straciłeś

Ta metoda jest najbardziej czasochłonne i trudne, ale najbardziej przydatne dla Ciebie jako osoby. Po przerwie, staraj się nie tracić czasu, próbując dostać się do niego. Wystarczy dostać się w garść i żyć dalej. Jednocześnie, aby pozbyć się negatywnych myśli i zająć swój wolny czas, zapisać się na coś, czego ciekawych zajęć w siłowni lub tańca szkoły. Uwierz mi, kiedy upływ czasu ex zobaczy cię w świetnej formie z uśmiechem strumieniowej na twarzy i uświadomić sobie, że są stracone na zawsze, to daje mu takiego cierpienia, co jest mało prawdopodobne, aby dopasować uszkodzony samochód lub chropowaty drogiej koszuli.