814 Shares 4050 views

7. Wartość Ilość 7. Numerologiya – numer przeznaczenie 7

Dla większości ludzi, liczba 7 jest szczęście. Prawdą jest, a mimo to jest znacznie ważniejsze niż się powszechnie przypuszcza. Ale tylko osoba, która ma wiedzę w numerologii można udowodnić znaczenie tego rysunku.

Siedem dni w tygodniu, siedem kolorów tęczy, siedem cudów świata, siedem notatki, siedem kręgów piekła, albo siódmym niebie. Wszędzie numer 7.

Czym jest ta tajemnicza postać?

W numerologii, istnieje wiele koncepcji – język liczb, świadomość liczby, rodzaju i liczby innych, równie interesujących szczegółów. wszystkie są w jakiś sposób powiązane i siódemki. Język liczb – najstarszy z wszystkich znanych obecnie, a liczba 7 na nim jest boska interwencja w ludzkim losem. Mówią, że szczęście jest ślepa. Na pewno nie! Ten numer szczęście doskonale widzi i rozumie, ponieważ numery, oprócz własnego języka, również na zewnątrz. O siódmej wszystkim swoje zdanie, co często nie jest identyczny z ludzkim. I powodzenia zawsze przychodzi nagle.

A wszystko dlatego, że nie żyją zgodnie z ustawą o czasie, a przez Prawo Wieczności. Jak często ludzie myślą, że on lub ona nie jest godny szczęścia i powodzenia, więc dlaczego oni je dostać? Jak mówią, wszystko jest wola Boga. To jest właśnie przypadek. Ponieważ widzi liczbę człowieka na wskroś, i nagradza tych, którzy naprawdę na to zasługują.

„Divine” postać

Numer 7 w numerologii – boska, więc należy do głównych liczb i najbardziej przebiegły z nich. Ale wyraźnie widzieć istotę rzeczy, to jednak nikt nie otwiera boskich tajemnic. Wyrażenie „książka zamknięte” jest tutaj bardzo odpowiednie. Siedem nie podoba magów i wróżbitów, to i stara się wykorzystać go przewidzieć nieprzewidywalne lub poznać nieznane. Ona – posiadacz Tajemnic.

I jeszcze, co jeszcze można powiedzieć o siódmej? Bardzo dużo. Należy do kategorii liczb duchowych, symbolizuje miecz, natomiast liczba 8 – tarczę. Razem, są one przeznaczone do ochrony NINE – wiedzę duchową. Tłumaczone na język ludzki możemy powiedzieć, że osoba, która zajmuje się sprawami, które nie są sprzeczne z logiką duchowe, te liczby są we wszystkim i wszędzie, aby pomóc.

Ponadto liczba 7 uważa się za aktywne zabezpieczenie, oraz Figura 8 – pasywny. Ktoś może zapytać, jak ważna jest ta duchowa ochrona. Człowiek potrzebuje go stale. W przeciwnym razie materiał zasada przeważać nad duchowym. Oznacza to, że dana osoba traci swoją indywidualność i przyjdzie śmierć duchową, która jest znacznie gorsza niż fizyczna. To prowadzi do absolutnej nicości.

wartość

Wartość 7 jest wieloaspektowy i sprzeczne. To symbolizuje umysł i porządek, analitycznego myślenia i filozofii życia. Leży w harmonii z naturą – Rainbow posiada siedem kolorów, a muzyka – muzyka siedem. Bóg stworzył ziemię w ciągu sześciu dni, a siódmego wykonane weekend. Charakteryzuje się numer 7 jako liczby porządku i organizacji. Sześć dni osoba musi pracować, a siódmy poświęcić na odpoczynek i kontemplacji Boga. Pociąga to za sobą szereg właściwości, takie jak samotność i samopoznania.

W naszych czasach, tajemnicza numerologia, przeznaczenie Numer 7 jest z wielkim zainteresowaniem. Każdy dąży do poznania, jak szczęśliwy uciekania się do tej nauki.

Co oznacza numer 7 w los każdego z nas?

Osoba urodzona w siódmym dniu, ma przeciwstawne cechy, ponieważ ta symbolizuje zarówno tajemnicę i wiedzy. Te przeciwstawne właściwości linii może być kontynuowane.

Osoba ta będzie miała silną intuicję, ale w tym samym czasie jest w stanie myśleć analitycznie. Jest osobą kreatywną o bujnej wyobraźni. Silne przedstawiciele tej liczbie są kompozytorzy, muzycy, poeci, filozofowie i myśliciele, słaby jak łatwo przedłużyć bagna przygnębienia i pesymizmu.

prezent od góry

Jeżeli magiczna liczba 7 odnosi się do nazwy, taka osoba będzie nie mniej utalentowany niż siódmego dnia narodzin. Liczba ta stale wysyłania swojego właściciela do śledzenia aktywności – w sferze nauki i kreatywności. Często ci ludzie stają się liderami, ale konieczne jest, aby dokładnie przeanalizować osiągnięcia i planu na przyszłość wyraźnie. Ale w biznesie zawsze potrzebują pomocy z zewnątrz. Należy pamiętać.

Ciekawym osobowość

Numer przeznaczenie 7 – introwertyczny. To wynagradza jej właściciel bardzo silną osobowość. Jest niezależny i to błędne człowiekiem, który zawsze ma swoje zdanie. Ma kilku przyjaciół, ale ci, którzy mieli szczęście, znaleźć w nim niezawodnego towarzysza na całe życie.

kochanek książka i znawca krajów – tak można opisać osobę z siódmej losu. Uwielbia podróżować, a jeśli wystarczy pieniędzy jest wymagane do wysłania do wyjazdu turystycznego za granicą. Mając to na uwadze jakość, możemy śmiało powiedzieć, że praca w biurze podróży lub na stanowisku związanym z ciągłych wyjazdów zagranicznych – co jest niezbędne dla takiej osoby. Siedem lekcji miłości przynosi szczególną satysfakcję. Lubią dbać o niepełnosprawnych, chorych dzieci i każdego, kto potrzebuje pomocy.

negatywne cechy

Siedem daje ludzi i negatywne cechy, z którymi walczy całe swoje życie. Takie osoby mogą być podatne na alkoholizm, często skryty, przebiegły i nerwowość daje im wiele problemów. Ze względu na zwyczaj mówiąc głośno, co myślą ci ludzie często wpadają w kłopoty.

Oni po prostu zapomnieć, że dyplomacja może osiągnąć znacznie lepsze rezultaty. Ale inteligentne właściciele które wybiorą ścieżkę mądrości i zrozumienia, aby pomóc im ograniczyć negatywne cechy jego charakteru. Wyruszył na ścieżce samopoznania, siedem szukają wskazówek do tajemnic życia. Mają silną intuicję i często zobaczyć prorocze sny. To prowadzi ich do studiowania nauk okultystycznych. Tacy ludzie są łatwe do rozwijania daru jasnowidzenia i medium często.

Dobry dzień dla osób z siódemką

Najbardziej udane dni tygodnia dla nich to niedziela i poniedziałek. I najtrudniejsze przypadki, wystarczy uruchomić 7, 16 lub 25 dnia każdego miesiąca. Najlepszy ze wszystkich siódemek znaleźć wspólny język z tymi, urodzony 2, 11, 20 lub 29 cyfr. I choć ludzie z numerem 7 w przeznaczenie, obdarzone cechami introwertyk, pożądane jest, aby mieć przyjaciela, którzy podzielają ich zainteresowania i był zawsze tam.

małżeństwo

Wartość 7 żonaty ogromne. Jego właściciele, to daje poczucie obowiązku i lojalności. Jeśli oboje małżonkowie – semerochniki, między nimi powstała szczególnie silny związek oparty wyłącznie na zasadzie wzajemności i zaufania. Siedem – dobrymi rodzicami. Mają silne relacje z dziećmi. Oni rzadko popełniają błędy w edukacji.

Ten wierny rodziców, którzy nie próbują nadużywać zaufania dzieci. Nie jest zbyt wymagający, ale są one odpowiedzialne i kompetentne podejście do edukacji swoich dzieci. Przez wzgląd na ich szczęście takie rodzice są gotowi ponieść wszelkie ofiary. To samo odnosi się do rodziny samopoczucie.

dzieci

Dzieci, które urodziły się pod numerem 7, przyniesie radość rodziców. Od najmłodszych lat będą zadziwiać tych wokół jej roztropności. Te dzieci – wizjonerzy. Lubią prywatność, kiedy można w pełni oddać się swoich marzeń. Dzieci mają siedem przedwczesne poczucie współczucia dla innych. Łagodny charakter i czas reakcji sprawiają im ulubionych nauczycieli i, oczywiście, moich kolegów. W szkole, oni – nie najbardziej udanych studentów, ale wrodzona wytrwałość i pracowitość, aby pomóc im poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami i problemami. Rodzice nie mogą szczególnie martwić się o swoje dzieci. Jedynym problemem – skłonność do introwersji dzieci – można rozwiązać, jeśli z nimi pracować szczerych rozmów, aby zachęcić ich do wyrażania swoich myśli na głos. Tylko w ten sposób można usunąć ze strachu dziecka i lęku do Wspólnoty, który może ważyć na niego.

Pitagoras Square, lub kwadrat Pitagorasa pozwala na zdefiniowanie podstawowych cech osoby o dacie urodzenia. I szczególne znaczenie przywiązuje się do ludzi, którzy mają liczbę 0 lub 7. Liczby te – specjalne znaki pozostawione przez naturę. Jeżeli osoba Kwadrat Pitagorasa cyfra 0 jest obecny, to na całe życie, pracując w szczególności jego los sfera aktywności można dokonać ważnego odkrycia dla ludzkości. Człowiek z siódmej Pitagorasa placu jest strzeżony przez wszystkich sił natury. Jest włączona informacja co jest bardzo ważne dla ludzi w danym okresie historycznym. Im więcej siódemki w Pitagorasa kwadratowe, tym ważniejsza jej rola w tym życiu.

Najbardziej pechowym człowiekiem jest ten, kto nie ma numeru ścieżki życia 7. Oznacza to, że w tej chwili nie ma żadnych konkretnych zadań niezbędnych dla rozwoju świata. On próbuje znaleźć swoje własne powołanie i sprawia, że wiele błędów. Jego Natura nie jest w tej chwili, to po prostu nie kontroluje. Taka osoba może poświęcić całe życie szukają zakres działań, które zbliżył. Tutaj, pomoc może przyjść do indywidualnych cech, właściwych dla każdej ludzkiej natury. To umysł, intuicja, logika, skłonność do nauk ścisłych lub odwrotnie, do naturalnych. Wszyscy mówią nam, w jaki sposób i gdzie lepiej zrozumieć siebie. A potem awaria pójdzie.

Ludzie, którzy mają jeden w swojej Pitagorasa Square Seven, mają nieznaczny udział szczęścia. Ogólnie rzecz biorąc, awarie i wypadki po prostu pomijane. W tym szczęścia i końcach. Aby zrozumieć, gdzie trzeba dotrzeć do ich potencjału i dostosowania przychylność świata, będą musieli wypełnić wiele stożków. Rzeczywiście, kontrola i pomoc na charakter minimalny. Jednak, gdy osoba złoży fałszywy krok i dostaje w kłopoty, to jest to sygnał, że musi zmienić kierunek i poruszać się w przeciwnym kierunku. Tylko te wskazówki natury „psuje” osoby z jedną cyfrą 7. Ale nie poddawaj się. Cierpliwość, można odnaleźć własną drogę w życiu i wypełnić przeznaczenie. Nawet na dobrej drodze, więc nie można się zrelaksować, a ludzie nadal liczyć na szczęście. W przeciwnym razie liczba 7 płynnie przechodzi 6. W tym przypadku powodzenia zniknie, a wraz z nią energia zdrowia. Można tego uniknąć, jeśli pielęgnować i stale monitorować miłość rodziców, tolerancji i życzliwości dla ludzi. Te cechy pomogą zachować numer 7 w Pitagorasa Square. Zwłaszcza jeśli jest już obecny 6. Ponadto, zawsze istnieje możliwość, a sześć przekłada się na liczbę 7.

Sukces w życiu

O ludziach z dwóch siódemek można powiedzieć, że są one prawdziwe szczęście. Natura prowadzi ich w życie i informuje w odpowiedni sposób, aby odsłonić mężczyzna położył jej zdolności. Ci ludzie szybko znaleźć właściwy kierunek dzięki czubkach Przeznaczenia. A jeśli oni się w kłopoty, tylko, oczywiście, z własnej winy.

Z dwóch siódemek, można wierzyć w szczęście i nie próbować znaleźć drogę na własną rękę. A jeśli wszystkie te same osoby, na przekór losowi, czy przeciwnie, nie wierząc, szczęścia, a potem zacznie się z nim różne niespodzianki. Drugi wariant kłopotów przychodzi po siedem przechodzi w sześciu z niewypełnienia obowiązku rodziców i nietolerancji wobec innych. Takie osoby powinny być świadome swojego zadania w tym świecie i odpowiedzialności pokolenia.

Ludzie, którzy mają troje lub więcej siódemki – są prawdziwymi mistrzami w ich życiu. Budują życie wokół siebie, z jego ogromnej wiedzy o przyrodzie i jej tajemnic. Awaria Rzadko w życiu tych ludzi zdarzają się tylko z własnej winy, z powodu braku wiary we własne siły.

Wreszcie, mała

Wiele osób błędnie uważa, że 7 – szczęśliwa liczba. To nie jest tak w rzeczywistości. Byłoby to prawdą, że Grupa Siedmiu przynieść szczęście. W numerologii, jak wiadomo, nie ma żadnych numerów szczęście i pecha. Te cechy daje swoich ludzi.

Teraz, że wiesz wszystko o liczbie 7, można spróbować znaleźć drogę, która byłaby dobra ludzkości.