569 Shares 4363 views

Klinika Burdenki w Moskwie: Neurologia i Neurochirurgia Polska

Największy szpital neurochirurgiczny na świecie znajduje się w Moskwie, i to się nazywa szpital Burdenki. Doświadczony personel, doskonała obsługa, nowoczesny sprzęt dokonały działalności – dzień w organizacji medycznej powodzeniem prowadzone najtrudniejsze operacje na mózgu i rdzeniu kręgowym. Ludzie z całego kraju, a nawet innych kontynentów tu dla pomyślnego leczenia i rehabilitacji. Dziś dowiadujemy się, w przypadku gdy instytucja, której lekarze pracujący w nim, i że pacjenci sami myśleć o tej organizacji.

krótki opis

Instytucja lub klinika Burdenki – instytucja, która rozpoczęła swoją działalność w 1932 roku. Dziś jest to instytucja medyczna jest najstarszym w Federacji Rosyjskiej. Jednakże, jest największą instytucją na świecie, aby pomóc ludziom, którzy mają problemy z układem nerwowym. Struktura Instytutu składa się z działów:

– jednostki operacyjnej.

– Dwa neurochirurgii dla dzieci.

– Cztery jednostki neurooncological.

– Zakład problemy z kręgosłupem, mózgu, kręgosłupa.

– Podział resuscytacji.

– Office z komputera i tomografii rezonansu magnetycznego.

– Podział neurochirurgii naczyń.

Gdzie jest instytucja?

Adres klinika Burdenki następujący:

  1. Moskwa, ulica 4-ya Tverskaya-Yamskaya.
  2. Moskwa, aleja 1-te Tverskaya.

Dlaczego dwa adresy, pytasz? Instytut jest 2 budynki. Pierwszy na liście – nowej instytucji, drugi – dział naukowy i diagnostyczny – mieści się w starym budynku.

Lekarze placówek medycznych

Burdenki klinika – ogromny obiekt, który zatrudnia 323 lekarzy. Specjaliści z tej placówki medycznej:

– neurochirurdzy;

– neyroreanimatologi;

– chemotherapists;

– neurologów;

– Microbiology;

– neurologów;

– lekarzy klinicznych diagnostyki laboratoryjnej;

– Neuroanaesthesia;

– anestezjologa;

– neuroradiologia;

– neuropatia;

– endokrynolodzy;

– farmaceutów;

– pediatricians;

– neuropsychologiczne;

– terapie;

– radiologów;

– fizjoterapeutów;

– psychiatrzy;

– neyropatomorfologi;

– otonevrologa;

– urolodzy;

– onkologów;

– Otolaryngolodzy.

Jakie usługi są świadczone?

Burdenki szpital w Moskwie akceptuje Rosjan i pomaga im:

– zidentyfikowanie chorób neurochirurgicznych.

– Przygotowanie do operacji.

– Pozbyć się choroby poprzez chirurgiczne lub medycznych.

– Przenieś przestarzały i okresie pooperacyjnym.

Nawiasem mówiąc, ta instytucja medyczne świadczące usługi diagnostyczne do mieszkańców innych krajów.

Aby dostać się do kliniki, konieczne jest posiadanie paszportu.

Jakie choroby są leczone w placówce?

Skilled opieki dla osób z chorobami rdzenia kręgowego i mózgu – głównym zadaniem Instytutu Burdenki. Neurochirurgia – Główną działalnością tej instytucji. W tej klinice, aby pomóc pozbyć się guzów mózgu, czaszki, rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych. Oponiak, nevriomy, nerwiak, torbiele – wszystkie te problemy napotykane przez lekarzy instytucji na co dzień, a oni z powodzeniem przeprowadziły operację, aby ludzie znów zaczęli w pełni żyć.

Płatne lub bezpłatne usługi?

Instytut Neurochirurgii nazwany akademika NN Burdenki wykonuje zarówno mieszkańcom Moskwie i innych miastach Rosji i zagranicznych obywateli. Pytanie tylko, kto jest uprawniony do korzystania z bezpłatnej pomocy i którzy będą musieli zapłacić pewną kwotę do badań i konsultacji.

Get on tylko Rosji i obywatele mogą udać się do lekarza na podstawie budżetowej, jeżeli zapewniają one następujące dokumenty:

– Kierunek miasta Moskwy klinice w jego zamieszkania (rejestracji) lub w kierunku Ministerstwa Zdrowia z innymi krajami w regionie.

– Pisemne oświadczenie okulisty i neurologa.

– MRI i / lub TK podjęta w ciągu miesiąca przed skontaktowaniem klinice.

– ubezpieczenie zdrowotne.

Jeżeli co najmniej jeden dokument na powyższej liście pacjenta nie będzie, że będą musiały być zbadane na zasadzie bezpośredniej płatności.

Usługi płatne: koszt

dostępne są:

– cudzoziemcy.

– Rosjanie, którzy nie pobierają pełnego zestawu dokumentów przeznaczonych do bezpłatnej pomocy w tej instytucji, w klinice Burdenki.

Ceny dla niektórych usług wymienionych poniżej:

– konsultacja początkowe – od 2 do 8 tysięcy rubli, w zależności od tego, co lekarz spędza (akademik, profesor, doktor nauk).

– Tomografia komputerowa głowy bez kontrastu – 5 tysięcy rubli, z kontrastem – .. 7 tysięcy rubli ..

– Mózg MRI – 6 tysięcy rubli ..

– MRI mózgu i kręgosłupa z kontrastem – 26 tysięcy rubli ..

– Radiografia – od 800 rubli. do 3500 rubli. w zależności od badanego narządu.

– Ultradźwiękowe – od 1100 do 3500 rubli. w zależności od miejsca badania.

– Stosowanie podstawowej analizie neurochirurgiczny – 8400 rubli.

– Ćwiczenia terapeutyczne – od 1 do 2000 rubli .. W zależności od stopnia zaawansowania choroby u pacjenta.

– masaż – od 1200 rubli. 1 sesji.

Płacić za usługi medyczne dostępne w gotówce i przelewem.

przychodnia

Instytut ten blok konsultacje dla osób z chorobami neurologicznymi i neurochirurgicznych. Poza uwzględnieniem objawów u pacjenta, lekarze mogą dodatkowo o przeprowadzenie badań, takich jak CT, MRI, EKG i innych. To właśnie w murach kliniki opartych na wynikach badań i lekarz decyduje o operacji. Wstęp odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 rano do 3 po południu. Ponadto, w zależności od diagnozy, to jest przypisany konkretny dzień przyjęcia. Tak, poniedziałek – dzień przyjmowania pacjentów z guzami mózgu. We wtorek eksperci są gotowi przyjąć pacjentów z chorobą przysadki i okolicy chiasmal. W środę, zgodnie z planem, konsultacje dotyczące urazów głowy w szpitalu Burdenki. Neurosurgery, rdzeń Patologia, guz rdzenia kręgowego, choroby – wszystkie te problemy są także omawiane w tym dniu. W czwartek poinformować pacjentów o patologii u dzieci. W piątki ludzie przychodzą z problemami naczyniowymi ośrodkowego układu nerwowego.

Dział kręgosłupa

Klinika Neurochirurgii rdzeniowy im. NN Burdenki Instytut jest priorytetem. Specjaliści z tego działu podjęcia leczenia szpitalnego pacjentów z chorobami neurochirurgicznych:

– nowotwory rdzenia kręgowego, uszkodzenia rdzenia kręgowego, uszkodzeniami nerwów obwodowych.

– zmiany zwyrodnieniowe grzbiet (przepuklina Agregaty zwężenie kanału kręgowego, kręgozmyki, itd.).

– wad wrodzonych kręgosłupa.

– Konsekwencje urazów Ridge, nerwów splotu.

przedział naczyniowy

Naczyniowa neurochirurgia – kolejny ważny działalność szpitala Burdenki. W tej separacji specjalistów z dużym doświadczeniem w leczeniu różnych chorób naczyniowych ośrodkowego układu nerwowego :. jamistej naczyniaka, wrodzone, udar krwotoczny, itd. Każdego roku ponad 500 lekarzy wykonywania operacji roboczej. W tej dziedzinie zostały wprowadzone nowe metody leczenia chorób naczyniowych wysokiej surowości.

oddział pediatryczny

Pediatric Neurosurgery – kolejny obszar, w którym specjaliści kliniki działają. Głównym celem, a praca w biurze – leczenie mózgu i rdzenia kręgowego nowotworów u chłopców i dziewczynek. W klinice wykonano operację usunięcia nowotwory łagodne i złośliwe. Również instytucje eksperci opracowują nowe metody chirurgii wad wrodzonych OUN. Od objęcia urzędu młodych pacjentów, którzy mają umysł naprawdę nie został jeszcze utworzony, terapię ale neurochirurgów, a drugi lekarze: pediatrów onkologów, psychologów, neurologów, endokrynologów, radiologów i innych.

Klinika neurochirurgii czynnościowej

Zadaniem jednostki medycznej Instytutu – z powodzeniem przeprowadzić korekcję zaburzeń mięśni (choroba Parkinsona, drżenie, dystonia mięśniowa, porażenie mózgowe spastyczne), syndromów, nerwobóle, nerwów czaszkowych i innych dolegliwości. Oddzielenie to powszechnie stosowany sposób stymulacji głębokich struktur mózgu.

Zespół operacji

Jest to „serce” kliniki. Jednostka operacyjna 14 zawiera pokoi, z których 3 – wyspecjalizowane X 1 – stan nadzwyczajny. Każdego dnia, Instytut przeprowadził 30 operacji. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację i wentylację. Gwarantuje to wysoki poziom komfortu, jak również sterylność. sale operacyjne mają autonomiczny system zasilania. Dlaczego w szpitalu Burdenki powodzeniem przeprowadziła operację? Oczywiście, czynnik ludzki przychodzi pod uwagę. Ale nawet to nie zawsze może pomóc w trudnych przypadkach. Ostatnio nowoczesny sprzęt: specjalne mikroskopy, narzędzia, wiertarki szybkobieżne, lasery pomóc przeprowadzić operację na najwyższym poziomie. Oprócz poważnych i niebezpiecznych zabiegów chirurgicznych są przeprowadzane w tym instytucie i minimalnie inwazyjnych zabiegów – wewnątrznaczyniowych, endoskopii i innych.

terapie

Burdenki szpital w Moskwie wykorzystuje 4 rodzaje leczenia:

  1. Prosta obserwacja.
  2. radioterapia.
  3. Neurochirurgiczne operacja.
  4. Chemioterapia.

Jaki rodzaj leczenia wybrać, postanowiła na rady lekarzy.

Pozytywna ocena osób

Kliniki opinii Burdenki pacjentów, którzy nie odwiedzili, dostaje różne. Ci ludzie, którzy są zainteresowani w tej instytucji, zauważ, że te pozytywne aspekty w nim:

– Zespół specjalistów. Wielu pacjentów mówią, że lekarze w klinice od Boga. Oprócz profesjonalizmu, za pomocą których uratować życie wielu ludzi, lekarze są również miły i hojny przez naturę.

– Serwis. Pacjenci mówią, że dotarcie do szpitala w instytucji medycznej, nie sądzę, że będzie spać na łóżka ortopedyczne, w domach z dobrym stanie. W każdym domu znajduje się przycisk w nagłych przypadkach medycznych. Chodzenie po korytarzach ludzi wygodnych i bezpiecznych, ponieważ montowane są specjalne poręcze, że pacjenci trzymać się nimi. Duże okna od podłogi do sufitu niech w dużo światła, więc szpital nie wydają się nudne i szare. Wiele osób mówi, że w tej klinice czuć się jak w domu.

– Bezpłatna pomoc. Oczywiście, nie wszyscy mają szczęście, aby dostać przydział do operacji, ale nadal wiele osób. Ale najlepsze jest to, że nawet jeśli nie płacą pieniądze do Ciebie, nikt nie będzie ich zastrzeżenia. Pielęgniarki i lekarze tej instytucji nigdy nawet dać wskazówkę na temat łapówek lub materiału wdzięczności.

Negatywna ocena osób

Burdenki klinika nie zawsze uzyskać zatwierdzające odpowiedzi. Istnieje wiele osób, które nie lubią być traktowani w placówce medycznej. Ich niezadowolenie z pracy pracowników, a w ogóle, cała organizacja pacjentów dyskutowane na wielu forach. Oto punkty ujemne ludzie pisali:

– brak dostępności. Burdenki Hospital – słynna instytucja, który wysłał ludzi ze wszystkich regionów Rosji. Ponieważ kraj jest duży, i dużo pacjentów. Pomimo faktu, że klinika jest duży obszar, może pomieścić dużą liczbę ludzi, ale wystarczająco dużo miejsca, to nie wszystko. Wiele osób trzeba było czekać w kolejce do zabiegu przez 2 tygodnie, miesiąc.

– Drogie. Pacjenci zgłaszają, że przeciętny Rosjanin być traktowany w tej klinice bez kontyngentu bezpłatnej pomocy niemożliwe. Koszt doradztwa, różne procedury diagnostyczne, sama operacja jest tak wysoka, że pozwalają być traktowany w tej organizacji nie wszystko może. I uzyskać bezpłatną pomoc rozdzielczości może być bardzo trudne.

– Szybkie rozładowanie po zabiegu. Niektórzy ludzie piszą na forach, że ludzie eksploatowane w tym szpitalu są odprowadzane niemal na drugi dzień. Jak i siedzenia w domu nie wystarczy, codziennie instytutu traktowane setki pacjentów. O ile to możliwe, aby pomóc wszystkim pacjentom, administracja instytucji próbuje obu tych pacjentów, którzy zostali operowanych zanim będzie można zapisywać i operacja zakończyła się sukcesem. Czasem nawet tak, że dana osoba zwolniony w dniu 4 po skomplikowanej operacji na czaszce. W tym przypadku pacjent nie mógł wspiąć się sam, ale miał już przygotowane wszystkie dokumenty dotyczące absolutorium.

– Nie uruchamiaj lekarzy i profesorów, doktorantów i młodych. Fakt ten nie jest jak wielu pacjentów. Ludzie mają zaufanie do młodych studentów. Choć w specjalnym pomieszczeniu i siada jakiś profesor i monitorowania działań swoich podwładnych, ale byłoby lepiej pracować. Czyli ilu pacjentów wierzyć. Może wtedy nie było nieudane operacje wykonywane, po których ludzie byli albo kaleki lub zostały one wysłane do kostnicy?

wniosek

Burdenki przychodnia – zakład opieki zdrowotnej, który został powierzony nadziei milionów Rosjan i obywateli państw sąsiednich. Po tym wszystkim, to jest, gdy zespół prawdziwych profesjonalistów – neurologów, neurochirurgów kraju. Te lekarze wykonywania codziennych operacji na mózgu i rdzeniu kręgowym człowieka, powrót do normalnego życia ludzi satysfakcjonujące. Ta instytucja otrzymuje zarówno pozytywne jak i negatywne opinie ludzi. Ale jeśli to nie było na połacie Rosji, ludzie pozostał sam sobie ze swoimi problemami. Klinika Burdenki – prawdziwą świątynią Boga, w którym wolne i dostępne dla działań konsultacyjnych opłaty są przeprowadzane.