225 Shares 7571 views

produkty kombinowane tabeli. kompatybilne produkty

Objawem wielu chorób endokrynologicznych i układów pokarmowego, skóry, włosów, paznokci itp mogą być związane z niedożywieniem osoby. Jesteśmy przyzwyczajeni do jedzenia niezgodną żywność, która powoduje wiele niepożądanych w organizmie i prowadzi do awarii. Tabela kombinacji żywności – przypomnienie dla ludzi, którzy dążą do zdrowej diety i stylu życia.

Dowiedz się, jak pomóc organizmowi!

Odpowiednie produkty kombinowane (tabela zostanie poniżej) zapewnia wysoką sprawność układu pokarmowego. Techniki żywności, w tym zgodnych składników, zwalnia Cię to z procesów fermentacyjnych i gnilne w przewodzie pokarmowym.

Każdy produkt jest wchłaniany przez organizm w różny sposób:

 1. Po pierwsze, środek spożywczy musi sok trawienny o określonym składzie.
 2. Po drugie, każdy poszczególny produkt spełnia swój czas na jego trawienie.
 3. Trzecia, najbardziej efektywne wchłanianie pokarmu jest możliwe tylko przy odpowiednim połączeniu z jego składników.

Z pierwsze dwa akapity muszą być pakowane w najlepsze, co nasz organizm jest tak skonstruowany. Ale przydatna kombinacja produktów trzeba wiedzieć i umieć z nich korzystać. Jest to istotny warunek dla dobrego trawienia, ma bezpośredni wpływ na zdrowie ludzi.

Mieszane i oddzielne jedzenie

Pomimo faktu, że korzyści ze spożywania pokarmów prawidłowo połączyć dzisiaj powiedzieć wiele źródeł nadal zwolenników tradycyjnego posiłku. Oznacza to, że wielu ludzi wierzy, że wszystko zwykle mieszane diety od wieków nie szkodzi organizmowi. Oraz opinia, że rozdzielenie produktów promuje lepsze trawienie, są określane po prostu jako modnego trendu.

Czy to prawda? W rzeczywistości, że jedzenie może być mieszany tak robić przez cały czas. Jednak istnieją pewne produkty, które są w tym samym czasie po prostu nie może być strawione. Powodem jest to, że do asymilacji każdy z nich wymaga pewnych warunków – różne enzymy i środowiska.

asortyment produktów smaków

Węglowodany spożywane przez człowieka, zaczynają się podzielić nawet w ustach, a następnie w jelicie. Białka z kolei przetwarzane żołądek. Dlatego też, jeśli miesza się proces przyswajania staje się coraz trudniejsze dla całego układu pokarmowego.

O skuteczności i przydatności odrębnego posiłku powiedzieć nie tylko ludzie, którzy przetestowane metody na sobie, ale również lekarze, którzy przeprowadzili badania w tej dziedzinie. Nie tylko modne, ale również potrzebują odpowiedniej kombinacji żywności dla zdrowia. Tabeli poniżej. Dzięki niej, będziemy uczyć się jak prawidłowo jeść.

produkty kombinowane Tabela

Dla przejrzystości i uproszczenia koncepcji „oddzielania władzy” możemy zwrócić uwagę na program, który zostanie podany, co może i powinien jeść.

produkty kombinowane Tabela

typ produktu

liczba

p / s

1

2

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

ryby, drób, mięso

1 + D

rośliny strączkowe

2 D + + D + + +

śmietana, masło

3 D D + + + + D D
śmietana 4 + D D + + D + + +
olej roślinny 5 + D + + D + + +
słodycze, w tym cukier 6 +
chleb, ziemniaki 7 D + + + + + D D
pomidory, kwaśne owoce 8 + + + D + D D + +
owoce, suszone owoce słodkie 9 + + D + D D + D
non-skrobię i zielone warzywa 10 + + + + + + + + + + + + + +
skrobię warzywa 11 D + + + + + D D + D + + D +
mleko 12 D D D
produkty mleczne 13 D + + + + +
ser, ser feta 14 D D + + + + D
jajka 15 + D
orzechy 16 + + + D + D + + + D

„-” niekompatybilne produkty; "+" Kompatybilny; „D” mieszanka jest do przyjęcia.

Objaśnienie tabeli

Każdy wiersz zawiera informacje na temat konkretnego produktu i jego numer seryjny. Bądź ostrożny! W kolumnach tych samych produktów, ale są wymienione tylko przez ich numery. Ścisłe przestrzeganie wszystkich elementów wymaganych przez niniejszą tabelą. Połączenie produktów spożywczych, o których mowa w nim, przyczynia się do poprawy układu pokarmowego i swoje ciało.

 1. białka zwierzęce się w mięso, drób i ryby, są przetwarzane w organizmie dłuższy niż inne pokarmy. Wskazane jest, aby wybrać odmiany chude i spożywać tylko z warzywami.
 2. Dla produktów białkowych należą groch, fasola, soja, soczewica i tak dalej. Są one najlepiej w połączeniu z tłuszczów roślinnych i zwierzęcych (śmietana), warzyw i ziół.
 3. Spożycie masła powinien być ograniczony jedynie do produktów zawierających minimum tłuszczu. Mianowicie – warzywa, chleb, zboża i tak dalej ..
 4. Kwaśny – produkt, z którego otrzymuje się olej. W związku z tym, że jest on zgodny z tych samych produktów jak olej. Dopuszczalne jest użycie z niektórymi owocami.
 5. olej roślinny (surowy i rafinowany olej) jest szczególnie dobrze wchłaniana zbożach i warzywach.
 6. Cukier i żywność z dużą zawartością zawraca go na bardzo długo. Są one najlepiej zużywają minimalną ilość i oddzielnie od innej żywności. Może zastąpić cukier miodem.
 7. Węglowodany produkty bogate w skrobię, nie mogą być stosowane w połączeniu z białka zwierzęcego. Jest to podstawowe prawo odrębnej żywności. Chleb istnieją pewne wyjątki.
 8. Kwaśne owoce są wszystkie owoce cytrusowe, żurawina, granat i kwaśny smak gruszki, morele, jabłka i tak dalej. D. Są one najlepiej jeść sam. Pomidor zawiera duże ilości kwasu, jednak związane z daną kategorią.
 9. Słodkie owoce są uważane za banany, persimmons, figi i wszystkie rodzaje owoców suszonych. Wykorzystywać je lepiej samodzielnie lub z niewielką ilością orzechów i mleka. Dopuszczalne jest również, aby połączyć je z niektórych warzyw i ziół.
 10. Kategoria ta obejmuje: kapusta, czosnek, bakłażan, cebula, papryka, zioła i zielone warzywa. Jest to najbezpieczniejsze i najbardziej lekkostrawne pokarmy. W połączeniu z niemal każdy może korzystać z nich oddzielnie.
 11. Marchew, dynia, cukinia, kalafior, chrzan – skrobię warzywa. Jest pożądane, by wykorzystywać je z cukrem. Inne kombinacje są możliwe i dopuszczalne.
 12. Mleko – jest to złożony produkt, który jest do szybkiej asymilacji najlepiej spożywane oddzielnie od wszystkich innych kategorii.
 13. To samo dotyczy serów i nabiału – są trudne do strawienia i bogate w białko. Dopuszcza się połączyć z niektórych owoców i warzyw.
 14. Lepiej nie wybierać tłuszczu i nie ostre gatunki serów oraz serów produkcji naturalnego (tj. E. domu).
 15. Jajka – jest naturalne, naturalne białka w czystej postaci. Wysoko strawne warzywa lub oddzielone od całości.
 16. Orzechy – produktem tłuszczowym, który łączy się z praktycznie wszystkich kategorii. Trzeba ich używać ostrożnie, t. I. Są one dość ciężkie na żołądek.

Odrębną kategorię można nazwać melon. Nie mogą być łączone w ogóle jednego produktu.

Oddzielne żywności jako alternatywa jakości odchudzania

Prawidłowe odżywianie – to nie tylko zdrowie, ale również pozbycie się dodatkowych kilogramów. Oddzielne stosowanie żywności i właściwej kombinacji produktów odchudzających jest doskonałą metodą. Można samemu zobaczyć.

Produkt mix tabela powinna być zawsze w zasięgu ręki, że byłoby wspaniale, aby przejść do tego sposobu odżywiania na całe życie. Po pierwsze, uczucie będą mieszane. Jednak z czasem otrzymasz gwarantowany efekt, ale smaczne i posiłki wliczone w zwyczaju stać się dla was absolutną normą.