589 Shares 8331 views

Słońce, papużki, papużki: zdjęcia i opinie

W ostatnich latach, zawartość w domu niezwykłych zwierząt staje się coraz bardziej powszechne. Ale w wielu przypadkach przed mastera powstać pewne problemy. W trosce o dowolnej iguana lub dziwaczne ptak jest związane z pewnymi trudnościami. Nie pozwól przestraszyć i opinie rozwój doświadczonych hodowców, aby pomóc poradzić sobie z zadaniem. Najważniejsze – być świadomy odpowiedzialności od samego początku.

Jeśli myślisz o tym, jak na osiedlenie się w egzotycznych ptaków, oglądać studium sprzętu z wyprzedzeniem. Nasz artykuł pomoże ci, którzy zdecydowali się na taki niezwykły papugę jako konura słoneczna. Jest to bardzo piękne i krzykliwy ptak, który z należytą starannością może żyć w kochającej właściciel przez długi czas.

Papug słońce na dziko

Ten ptak nie jest za nic nazywany słoneczny. Jasnożółty kolor – główny objaw, który jest określony przez rodzaj papugi.

Papug słońce zamieszkuje północno-wschodniej części Brazylii, Gujany oraz w regionach południowo-wschodniej Wenezueli. Naturalnym siedliskiem ptaków osiedlić się w dziuplach lub gniazdach. Papug słońce zbierają się w dużych stadach, które zajmują duże obszary w gajach palmowych lasów i otwartych.

Memo przybysz

Sun Papug – południowa ptak, przyzwyczajony do ciepła. Dbać o odpowiednim zakresie temperatur.

W świecie przyrody, to papuga jest w stanie latać w swoim czasie wolnym. W komórce, może nie być wystarczająco dużo miejsca do aktywności fizycznej.

Zawartość egzotyki – nie jest tanie przyjemności. Obliczyć z wyprzedzeniem, jeśli możesz sobie pozwolić na zakup specjalnej paszy, a wszystkie niezbędne do zapewnienia ptaków.

Co najważniejsze, co można spotkać – to głośno, wyrazisty głos. Bądź gotowy na to! Jeśli lubisz ciszę i spokój, konieczne może być bardziej odpowiednie dla zwierząt domowych cisza.

Troska o dzieci ptaków

Papug słońce porządku rasy w niewoli, oczywiście, jeśli mają odpowiednie warunki do tego. Jeśli chcesz kupić bardzo młodych ptaków, które będą rosnąć i rosnąć przed swoimi oczami, należy pamiętać, że laska musi wynosić co najmniej 3-4 miesięcy. Przedtem papugi wieku mieszka z rodzicami i autonomia nie różnią.

Sun pisklęta papużki różnić od koloru papugi dorosły, który jest zdominowany przez zielonych i szarych plam znacznie więcej. Z biegiem czasu, ptak staje słoneczny żółty.

W pokoju z papug pożądane nawilżanie powietrza za pomocą specjalnego urządzenia. Papug słońce czuć się komfortowo w temperaturze około 22 ° C Tak długo, jak ptaki są bardzo małe, jest to szczególnie ważne.

Jeśli przejąć edukacji małych papug, mogą nauczyć się mówić. W każdym razie taka możliwość Sun Papug obdarzony. Ponadto, mają doskonały słuch, dzięki czemu mogą one bardzo dokładnie odtworzyć swoje ulubione utwory.

Pamiętaj, że ten rodzaj papugi (konura słoneczna) różni się wierność i życzliwość. Wychowany od dzieciństwa piskląt jest bardzo przywiązany do ciebie przez całe życie.

Wielu właścicieli powiedzieć, że pisklęta papug Sun Papug ciekawy, choć ostrożne. Byli zabawy, aby obejrzeć. Aby zróżnicować życie ptaków, wyposażyć klatkę z zabawkami i małe lusterko.

dieta Aratinga

Doświadczeni hodowcy zaleca karmienie papugi specjalny jedzenie kupione w sklepie zoologicznym. To musi być zrównoważone i zróżnicowane. W większości jakość paszy Aratinga słonecznego zawiera co najmniej 15 różnych komponentów zbożowych. Potrzebuje więcej i nawożenia mineralnego.

Od czasu do czasu, można leczyć kawałki papuga świeżych owoców i jagód, aby dać surowe nasiona dyni i słonecznika. Nie jest ważne w diecie Aratinga świeżego chleba, bardzo niepożądane zwykle zbóż pszenicy oraz wszelkich produktów, które przeszły obróbkę termiczną.

higiena

Sun Papug – schludny ptak. To nie będzie ponownie otaczać się choroby. Ale trzeba umieścić rzeczy w porządku komórki co kilka dni. Kąpać ptaka sama nie jest to konieczne, będzie konsultować się z własnej higieny bez pomocy ludzi, ale w klatce, należy zainstalować pojemnik z czystą wodą. W niektórych okresach Aratinga prostu lubią się wykąpać.

Zawartość komórki

Nie zapomnij o tym, co niezwykłego ptaka, tym konura słoneczna. Gospodarze gości scharakteryzować te papugi jako inteligentnych, aktywnych i ciekawych stworzeń, które kochają uwagi i kontaktu z ludźmi. Idąc do celi, należy pamiętać o potężnych dziobów, które natura obdarzyła większość papug. Słupki powinny być stałe, a zamek jak może być trudniejsze. Papug słońce właśnie miłość zabawek, puzzli, więc uchwyt z hakiem lub śruby dla nich nie jest trudne.

Znaczenie i zakres. Przestronna klatka, tym lepiej poczuje swoich pierzastych przyjaciół.

Papugi klatce

Żłobki ćwiczyć ptaków lęgowych w wolierze. To wymaga pewnej przestrzeni, w mieszkaniu może wcale nie być możliwe. I to jest tutaj w prywatnym domu!

Aratinga słoneczny, który jest wyposażony w odpowiedniki klatki, może wzrastać do 30 cm. Średnia powierzchnia obudowy, w przeliczeniu na parę o wymiarach 100 x 50 cm, a jego wysokość musi być nieco większa przeciętna wysokość człowiek.

Przestrzeń wyposażony jest rozciągnięta wzdłuż ścian z siatki, na której papuga może wspinać, korzeni, gałęzi. Zwykle podszywają dno z trocin. Przed rozpoczęciem sezonu lęgowego w Pen Closed gniazdo. Jeżeli warunki wydają się korzystne dla potencjalnych rodziców, a wkrótce będzie można go znaleźć 2-6 jądra.

Pary biorące udział w razem wylęgowych, mężczyzna zastępuje kobietę na jej stanowisku. Średni okres inkubacji trwa około 1 miesiąca. Pisklęta rodzą się nagie, z biegiem czasu, pokryte zielonymi piórami.

Liczba hodowców pozwalają nam zrozumieć, w jaki sposób interesujący i mądry kontakt ptak jest papug słońce. Zdjęcia ptaków są przekonani, że jest ona również bardzo piękne.