562 Shares 6901 views

Car „Gazelle”: modyfikacje i charakterystyka

Car „Gazelle”, który modyfikacje mają kilka opcji, jedną z szeregu krajowych lekkich ciężarówek. Główne zakłady produkcyjne do produkcji pojazdu znajdującego się na Gorkiego Automobile roślin. Działa także kilka zakładów w krajach byłego Związku Radzieckiego, które prowadzą do montażu samochodów gotowych części. Pierwszy model zaczął wchodzić w produkcji po czerwcu 1994 r. Maszyna popularne w różnych sektorach gospodarki, w tym transportowej, rolnej, sfery przemysłowej. Rozważyć jego funkcji, parametrów i modeli, która posiada kilkadziesiąt podczas wytwarzania.

informacje ogólne

Car „Gazelle”, który rozważy dalsze modyfikacje, masowa produkcja pojawiła się jako modelu GAZ-3221. Ta maszyna ma rozstaw osi 2,9 m w podstawie wielkości. Podstawowe wyposażenie obejmuje auto osiem siedzeń bez siedzenia kierowcy. Przyciąć wykonane z weluru lub skóry ekologicznej.

Na jesieni 1998 roku przyszła modyfikacja „Sobol”. Van wyposażony w sześć siedzeń i standardową wysokością dachu. Dla służb specjalnych i regularnych przewozach pasażerskich obsługiwany odmianę z jedenastu miejsc. osiem stanowisk „Barguzin” został wprowadzony w 1999 roku. Był skromny dach, unosząc tylne drzwi, ulepszonego wnętrza, porównywalną do standardowego wyposażenia minivan.

Ponadto, samochód „Gazel” modyfikacje miały następujący plan: „Biznes”, „następny”, „Van”, „Farmer” i jakieś inne modele, różne prześwit, zewnętrzne projektowania, aranżacji wnętrz i niektóre parametry techniczne.

GAZ-3302

Ten samochód należy do gamy pojazdów powietrznych wyposażonych w podwozie z kabiną i indeksem nośności w jeden i pół tony. Maszyna wyprodukowana w 1994 roku, został poddany modernizacji w latach 2003 i 2010. Ostatnia zmiana w tej serii został nazwany „Business”.

ciężarówka głębokość wynosi jeden metr przy zastosowaniu opon o niskim profilu, co znacznie ułatwia proces załadunku i rozładunku. System tarcza hamulcowa zapewnia szybkie i bezpieczne zatrzymanie pojazdu. W '95 była mała seria czterokołowego wersjach napędowych pod nazwą 33-027, które mogą być używane na wszystkich rodzajach gleb.

Charakterystyczną cechą który dostaje samochody „Gazelle” (modyfikacje, opublikowane w 2002 roku), stało się wydłużone ramkę. Funkcja samochodu uznano pracę jako sklepach samochodowych i lawety. Deweloperzy na zwiększenie ładowności samochodu ciężarowego wyposażonego następnie wzmocnione sprężyny i poprawiła tylnej osi.

Wersja „rolnika” i „Van”

Ten pojazd ( „Farmer”) może pomieścić do pięciu pasażerów, lub jednej tony ładunku. Linia Release rozpoczęła się w 1995 roku. Cechy konstrukcyjne spowodowały popularność samochodu w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw. Minibus „Farmer” dostał korpus z dwoma drzwiami dostępu do tylnego rzędu musiał usiąść na przednim siedzeniu pasażera.

Pojazd „Gazelle” modyfikacja „Van” ma pojemność 1,35 tony i dwóch foteli pasażerskich. Technikę tę stosuje się w następujących obszarach:

 • CIT samochody opancerzone;
 • laboratoria mobilne;
 • maszyny i pomocy w nagłych wypadkach;
 • pojazdy specjalne w strukturach Mia.

Ten model GAZ-2705 series są wykonywane na podstawie specjalnych pojazdów do różnych celów.

„Gazela”: Kolejne modyfikacje i przede wszystkim

To nowe osiedle specjalistów z Zakładu Automobile Gorkiego został wprowadzony w 2012 roku. W projektowaniu i „wypychania” był to zupełnie nowy samochód w porównaniu do swoich poprzedników. Poprzednia analogi samochody otrzymały tylko ramkę, tylna belka i skrzynia biegów.

Jako elektrowni wykorzystuje silnik benzynowy lub wysokoprężny typu UMP „Cummins Daimler”. Te silniki i zwiększone grzejnik praktycznie eliminują możliwość przegrzania. Każdy model wyposażony jest baza hydraulicznego wspomagania układu kierowniczego. bezpieczeństwo pasażerów zapewniają ulepszone pasy bezpieczeństwa i poduszki powietrzne (nie jest dostępna we wszystkich odmianach).

Parametry Auto „Dalej”

Rozważmy podstawowe parametry maszyny „obok Gazelle”. Modyfikacje cechami technicznymi i ogólnym planie są niemal identyczne. Należą do nich:

 • długość / szerokość / wysokość – 5,48 / 2,38 / 2,57 metr;
 • obecność okien elektrycznych;
 • Przestawna kolumna kierownicy;
 • centralny zamek;
 • skorygowane o kilka pozycji siedzenia kierowcy.

Zewnętrznie samochód stał się bardziej reakcja przepustnicy. Jest to spowodowane wzrostem szerokości kabiny 40 milimetrów na jego zaniżenie ponad siedem centymetrów. Sadzenie stał się bardziej komfortowo poprzez zwiększenie wymiarów drzwi.

Więcej na modelach „next”

Pojazd „Gazelle”, modyfikacje, których zdjęcia przedstawiony powyżej może mieć kilka kompletów. Konsumenci mają następujące modele:

 1. Samochody dostawcze izotermiczne.
 2. pojazdów wyprodukowanych towarów.
 3. Europlatforms.

Wszystkie samochody wyposażone są benzyny lub silnik Diesla, jak i standardowej lub wydłużonej ramie.

opis

Nowa modyfikacja „Gazelle” Gaz-A22 jest urządzeniem płyta z kabiną dwurzędowym do siedmiu miejsc. Pod warunkiem standardu instalacji i rozszerzony ramek. Wybór domowych silnik benzynowy lub wysokoprężny analogiem produkcji zagranicznej.

Rodzina „Next” dotyczy również modelu GAZ-A21 jest wyposażony w kabinę trzech rzędach. dostępny w dwóch odmianach typu ramek i układów napędowych również.

Minibus dziewiętnaście typ A64-R42 pasażerów jest wykonany wyłącznie z silnikami wysokoprężnymi „Cummins”. Ponadto, na podstawie Samochód produkowany wywrotek, holowania samochodów ciężarowych, autobusów szkolnych, maszyny dla straży pożarnej.

modyfikacje silnika

„Gazela” może być wyposażony w kilka rodzajów elektrowni. Weźmy pod uwagę odmianę diesla Cummins ISF 2.8. Urządzenie spełnia wymagania „Euro-4”. Bezpieczeństwo zasobów silnik jest około pół miliona kilometrów. Wysoka dynamika przy maksymalnych obciążeń zapewnia optymalne połączenie maksymalnego momentu obrotowego i przełożeń skrzyni biegów.

Urządzenie jest montowane w Chinach, ale w większości amerykańskich części, co zapewnia jego funkcjonalność i niezawodność. Dane silnikowe:

 • Typ – napędowego czterocylindrowy silnik;
 • Wartość graniczna mocy – 120 „konie” z prędkością 36000 obrotów na minutę przez 60 sekund;
 • pojemności roboczej 2,8 litra;
 • Kompresja – 16,5;
 • Średnica cylindra / skok – 94/100 mm.

Poniżej przedstawiono charakterystykę analogu benzyny stosowane w „Gazela”.

UMP (EvoTech 2,7)

Parametry jednostka:

 • Typ – czterosuwowy silnik spalinowy wyposażony w regulowaną iniekcję i zapłonem z mikroprocesora;
 • Moc i prędkość – 106,8 moc w czterech tysięcy obrotów na minutę;
 • Stopień sprężania – 10;
 • objętość robocza – 2,7 litra;
 • Wymiary cylindra – 96,5 mm.

Odnowiony jednostka „zużywa” dziesięć procent mniej benzyny, ma ulepszoną moment i dynamikę. Silnik jest lżejszy, odpowiada „Euro 5” standardzie wykonane z zaawansowanych stopów. Silnik rekrutowani z Korei (LG), niemiecki (Bosch) oraz części amerykańskich (Eaton).

Zestawy zmodernizowane główne elementy elektrowni, w tym zespole rozrządu, elektrycznych i tłoka. Podłoże silnika jest utworzona w typowym wzorem czterech cylindrów z ośmiu zaworów.

GAZ-32213 i -322 132

Modyfikacje samochodów „Gazela” z tej serii mają podobne cechy. Model 32213 jest produkowany od 2003 roku, zawiera trzynaście pasażerów. Odnosi się do cech pasażerskiej van wygodnie siedzenia sprzętu z wysokim oparciem. Ten samochód przeszedł kilka etapów modernizacji.

Odmiana 322132 jest minibus z bocznych drzwi. Automotive produkcja rozpoczęła się w 1996 roku. Od reszty samochodu jest inny układ wnętrza i analogi obecność płyt bocznych dla pasażerów. W 2005 roku inżynierowie aktualizowany wnętrza ogrzewanie, zainstalowany system ABS, i zaczął się na kolor ciała w żółtej kolorystyce.

O modelu 3221

Zacznij prekursora prawie wszystko pasażera „Gazelle” datuje się na wiosnę 1996 roku. Początkowo samochód miał niewielką wydajność i może pomieścić osiem osób.

Modernizacja tego samochodu ma następującą chronologię:

 1. 1996 – istnieją wersje z napędem na wszystkie koła.
 2. 2003 – zaprojektowany i zainstalowany zaktualizowany system wentylacji i ogrzewania.
 3. 2005 – jest ustawiony na ABS.
 4. 2008 – opracowano i uruchomiono specjalny minivan dla dzieci, posiadające odpowiednie właściwości dla sprzętu i bezpieczeństwo transportu.

Obecnie obecne rozwiązanie jest wytwarzany pod nazwą „biznes” i ma więcej niż kilkanaście gatunków.

Inne podstawowe modele

Na podstawie „Gazela” wydawany jest wiele samochodów wyprodukowanych w krajach WNP. Wśród nich:

 1. „Ruth” – samochód produkowany na Ukrainie (fabryka naprawy w okresie Jarze). Jest on przeznaczony dla lokalnego transportu pasażerskiego.
 2. Semar – Maszyna wyprodukowana Semenov zatytułowanego roślinę. Linia obejmuje samochód dostawczy, autobus, autobusy szkolne i specjalistycznego sprzętu.
 3. Mytishchi roślina produkuje lawety, izolowane samochody dostawcze, chłodnie i innego sprzętu specjalnego na podstawie „Gazelle Dalej”.

konkurencyjność

Począwszy od roku dwa tysiące pasażerów „Gazela” zajmować nie mniej niż 50 procent rynku turystycznym. Ostatnio jednak ta marka przesunięty nowoczesne modele produkcji zagranicznej ( „Ford Transit”, „Renault Trafic”, „Mercedes Sprinter” i inne).

„Gazela Dalej” Wśród krajowych marek najpopularniejsze pozostaje. Modyfikacji, zdjęcia i cechy tego samochodu są zainteresowani w wielu kierowców. Należy zauważyć, że te zmiany nie tylko wyposażone silników benzynowych i wysokoprężnych, ale także sprzętu gazowego, który pozwala nam obsługiwać maszynę jeszcze bardziej opłacalna.

wniosek

Minibusy „Gazelle” do 2005 zostały wyposażone w gaźniki przeważnie „silniki” z ZMZ. Ich grubość w zakresie od 90 do 110 KM. Jest również szeroko stosowany w silnikach benzynowych i silników Diesla UMZ „Cummins”. Maszyna słusznie zdobył honorowe miejsce wśród krajowych odpowiedników, dzięki szerokiej gamie modeli, konserwacji, adaptacji do niezbyt dobrych dróg i przystępnej cenie.