563 Shares 2445 views

Gorgeous włosów: żelazko włosy, aby pomóc!

Aby piękne i efektowne włosy są łatwiejsze niż się wydaje. I to niekoniecznie szukać pomocy profesjonalnego fryzjera. Mieć trochę wyobraźni, dodać trochę wytrwałości – i masz wspaniałe loki. Utyuzhok pomogą Państwu dokonać Perfect Hair, musimy spróbować tylko.

Czego można oczekiwać od curling utjuzhkom

Tak więc, w zależności od tego, jak długo twoje włosy, można uzyskać inny wynik. Na krótkie włosy kucheryashki będzie bardziej widoczny, ale do długich włosów lub średnich warkocze długości okaże się piękne fale lub miękkie loki. Co trzeba włączyć prostą lub lekko kręcone włosy w eleganckie loki? Żelazko, grzebień, lakier do włosów, termofiltr sprayu, spinka do włosów i „Krab” lub miękka guma.

Lekkie loki do krótkich włosów

Jak zrobić lekkie loki utjuzhkom? Aby rozpocząć, starannie uczesać i upewnić się, że są suche – bardzo pożądane, aby zrobić gorący Perm na mokre włosy: może wyrządzić poważne szkody. Traktować lakieru do włosów i pozostawić do wyschnięcia, a następnie dokonać za czary. Najlepiej jest zacząć włosy rosnące w dolnej części głowy, więc zamkiem górnym włosów na koronie przez zacisk, żeby nie przeszkadzać. Teraz oddzielić zamek za zamkiem i mocno trzyma końcówkę prasowania, skręcać włosy i przytrzymaj przez 10 sekund Po kilku loków (np dolna połowa włosów) i posypać je lakierem, wpuszczając go do wyschnięcia na pół minuty, chwycić „kraba” – więc jest to bardziej wygodne, aby zrobić pozostałe włosy. Utyuzhok nadać włosom ciekawą, nieco kanciasty kształt, który wygląda bardzo interesująco.

strome loki

Jeśli chcesz zrobić bardziej wyrafinowane, „wieczór” pakowanie, trzeba siedzieć z utjuzhkom dłużej. Przed rozpoczęciem zwijają swoje włosy, posypać je termiczną sprayu protector – więc nie tylko zminimalizują szkodliwe działanie wysokich temperatur, ale wynik będzie elastyczne i lśniące warkocze. Utyuzhok powinno być dobrze ogrzewane – około 160 stopni, ale w zależności od rodzaju włosów temperatura może wahać się od 130 do 200. Tak więc, obecnie część włosa, aby można je oszukać, naprawić część które nie idą do pracy w najbliższej przyszłości, i rozpocząć curling. W celu uzyskania bardziej strome loki, konieczne jest, aby promować żelazo jest powolny. Jeśli masz włosy średniej długości lub dłużej, zacznij od nasady włosów. Posiadać pasma jak najbliżej skóry głowy, posiadają 5-7 sekund stopniowo rozszerzyć żelaza wynosi 180 stopni, powodowane nieco mniejsza ponownie utrzymywał i przenieść do wierzchołka pasma. Tak masz ładne chłodne pozwijane; Traktować lakier blokady lub wosku, niech suche włosy. Aby gotowe loki nie przeszkadzają, mogą przechwycić miękkiej gąbki lub „kraby”.

Teraz wiesz, jak zacisnąć loki utjuzhkom i bezpiecznie można podjąć w tym prostym przypadku. Nawet jeśli początkowo nie dostaniesz profesjonalny montaż, druga lub trzecia próba z pewnością przynieść sukces. Teraz, gdy mamy pod ręką żelazka do włosów, będzie mógł odstąpić od zwykłej wygładzone i poprawił włosy i zbudować coś naprawdę spektakularnego i powietrza.