124 Shares 1116 views

Lat życia Puszkina – jest fundamentem jego poezji

W każdej osoby Rosyjskiej, wykształcony w Rosji, zachowane wspomnienia radosnych lat szkolnych, gdzie nauczyciele dzielą się swoją wiedzą ze studentami cząstek. Nie ma wątpliwości, że w tamtych czasach dziełem wielkiego rosyjskiego poety Aleksandra Puszkina Sergeevicha nadano szczególną uwagę. Jest to niemożliwe, aby zrozumieć wartość wkładu w literaturze rosyjskiej, który przyniósł lat życia Puszkina.

Od narodzin Aleksandra czeka na ciekawe wydarzenia. Po tym wszystkim, rodziny jest zakorzenione w egzotycznej Afryki, gdzie urodził się dziadek Ibrahim ma znajomy kręcone włosy, ale ciemną skórę. Kiedy smutne okoliczności, musiał rozstać się z rodziną i idź na dwór Piotra Wielkiego, gdzie czekał na nową nazwą Hannibala i kariery wojskowej.

Kiedy jego wnuczka Negro Hannibal Nadzieja Osipovna 6 czerwca (26 maja, Old Style) syn urodził się w 1799 roku z bardzo kręcone głowy i pulchnych wargach, stało się jasne, od którego odziedziczył niezwykłe możliwości. Ale kto mógł przypuszczać, jak ponure dzieciństwo to życie Puszkina? Z nieznanych powodów, rodzice zepsute tylko najmłodszy syn Levu, więc Sasha i Olga nie czasu. Dzieci zostały pozostawione same sobie, którzy po takiej opieki rodzicielskiej mogła winić Aleksandra jego gwałtowny charakter? Młodsza Sasha znajduje ujście w komunikacji z nianią Arina próbował okrążyć uczucia chłopca i uwagi. Wszystkie ich niewykorzystane emocje mógł rzucać w pracach pisemnych, które przez lata narosły godnego życia Puszkina.

Jedyną osobą, która zapałała miłością ku przyszłego poety, jego babka Maria Alekseevna. Każdego lata, Aleksander wraz z rodziną udał się do Zakharovo gdzie posiadłość rodzina była. To jest, gdy chłopiec dorasta uczucie kochany, szczęśliwy, a co najważniejsze, za darmo! Po rozległe naturalne tereny i bardzo czyste powietrze dał taki niesamowity przypływ pozytywnych emocji. Pomimo lat życia Puszkina, żył z dala od tego wspaniałego miejsca, nigdy nie zapomniał o uczuciach doświadczonych w odległej pięknym dzieciństwie.

Kiedy Sasha miał 11 lat, został wysłany, aby dowiedzieć się naukę w liceum, znajduje się w Carskim Siole. W tym czasie uczył się wśród najlepszych studentów, ponieważ nie posiadają wytrwałości i nienawidzi matematyki i języka niemieckiego.

Dlaczego uczyć się tych rzeczy, czy można zorganizować ze swoimi przyjaciółmi i dostać zabawy bijatyka naganę dyscyplinarne mają być wprowadzane w obliczu stwierdzeniami? Mimo wielu nauczycieli podkreśla fakt, że rok Puszkin liceum spędzony z korzyścią dla siebie, gdyż jego niesamowita pamięć i zdolności umysłowe często o sobie znać.

Składowanie w 1812 roku zmienił poglądy wielu licealistów. Ale wielu z nich było aktywnych obrońców autokratyczny Ojczyzny. Pod koniec Liceum Sasha dołączył do służby cywilnej. Kto mógłby sobie wyobrazić, że buntownik, starając się zmienić odwieczny porządek rzeczy, takich jak Puszkina, południowa link nie zatrzyma? A on będzie największym poetą naszego kraju.