656 Shares 5912 views

Jak zablokować reklamy w Internecie

Nowoczesny Internet – nie jest to sieć, jak to było dziesięć lat temu. Szczerze mówiąc, wiele osób (szczególnie dla początkujących) nie wiem nawet ideologię na podstawie których stworzył World Wide Web. Doubt – spróbuj otworzyć witrynę przez przeglądarkę, która jest skonfigurowana domyślnie, a to jest, ale nie wyświetla wszystkie zbędne ze stron. Staje się oczywiste, że wystarczy, aby dowiedzieć się, jak blokować reklamy.

Właściciele witryn mogą zrozumieć, po wszystkim, poprzez umieszczenie reklamy na stronach, dostają namacalny zachęta do rozwijania strony dalej. Wszystko to prawda, ale często irytujące reklamy tyle ważna informacja, że jest zagubiony pośród nich. Jest to główny powód, dla kwestii jak blokowanie reklam podane przez forach. Nie zapominaj także ruch użytkowników MBs płatności: pobiera „ekstra” dane całkowicie przeciwwskazane.

Istnieje kilka sposobów, w jaki sposób do blokowania reklam. Ich skuteczność i ostateczna forma serwisu jest wprost proporcjonalna. Innymi słowy, można ustawić filtry, które blokują wszystko i prawo, a nie bardzo. Punkt ten powinien być brany pod uwagę przy wyborze rozwiązania możliwego do przyjęcia.

Jednym ze sposobów, aby blokować reklamy – jest skorzystanie z niektórych złożonych systemów bezpieczeństwa (antywirus). Oto niektóre z nich: Kaspersky Internet Security (KIS), Zone Alarm, Outpost Security Suite. Tak, aby umożliwić blokowanie niechcianych reklam na stronach z KIS, trzeba umieścić kleszcza w sekcji Anti-Banner (ustawienia programu). Pozwala on ręcznego wprowadzania niepożądanych zasobów na „czarnej liście”. Konfiguracja Outpost jest mniej elastyczny: blokowanie może być przeprowadzona zarówno w reklamie stronie źródła, a rozmiar zdjęć wkładek. Produkt wspomniano Strefa Alarm może usunąć reklamy w czasie, gdy inne systemy antywirusowe o tym i nie myśleć. W taki sposób można łatwo rozwiązać , jak blokowanie wyskakujących okienek i zwykłe reklamy, istnieją dwie cechy: jest to niezbędne do ustalenia tych systemów ochrony (jak są one płatne), wydajność jest daleko od 100%.

Kolejnym sposobem – do blokowania niechcianych treści w samych przeglądarkach. Nie tak dawno temu, popularność cieszył AdMuncher aplikację. Zmiana ostrości, pop-upy, banery – wszystko zamknięte programu. Jednym z jej istotnych wad – to jest rozłożone na zasadzie bezpośredniej płatności. Chociaż, w sprawiedliwości, to należy zwrócić uwagę: jest okres testowy 30 dni do testowania. Ale teraz niektórzy użytkownicy wolą używać rozszerzenia przeglądarki na przykład AdBlock.

Potrzebujesz blokowanie reklam? Opera jest w stanie to zrobić! Zaczynamy w przeglądarce, wykonaj menu i otwórz „Extensions”. Na stronie „Narzędzia”, które zostanie otwarte, wybierz sekcję. Istnieje wiele do wyboru :. NoAds, Opera AdBlock itp nie ma wątpliwości, że użytkownik otwiera stronę z rozszerzeniem, wybierz się dokładnie to, co trzeba, a nie tylko blokowanie reklam. Ponadto Opera już dawno nauczyli się współdziałać z okna pop-up. Aby skonfigurować tę funkcję, należy kliknąć w połączeniu przeglądarki «Ctrl + F12» i pierwszej zakładce ( „podstawowe”) Wybierz czynności, które zostaną wykonane po wykryciu wyskakujące okna (domyślnie włączona „Blokuj niechciane”).

Nie mniej skuteczny sposób – za pomocą lokalnego serwera proxy, który obsługuje filtrowanie treści budzące zastrzeżenia. Znamiennym przykładem – bezpłatnie dla użytkowników domowych Handy cache. W swojej „czarnej liście” domyślnie jest on oferowany aż 125 blokujących reguł, które dość dużo. Możemy polecić następujące najlepszego wykorzystania opcji: konieczne jest zaangażowanie wszystkich zasad i usuń zaznaczenie żądanego numeru listy w przypadku ewentualnych problemów z wyświetlaniem zeskanowanych stron (wskazane w blokowaniu przez regułę).