228 Shares 5498 views

Razor A5 Lux (Scooter): opis, dane techniczne, opinie

Zaledwie kilka lat temu uznano zabawa skuter szczególnie dla małych dzieci, ale nasz świat szybko się zmienia, nie tylko w dziedzinie wysokich technologii oraz wszelkiego rodzaju prędkości transmisji danych. Dziś na czele ruchu mobilności ludzi, zwłaszcza w dużym mieście, pełnym ludzi, samochodów, transportu publicznego. Skutery są szybko staje się popularnym środkiem transportu i pełnoprawnym obywatelom wszystkich grup wiekowych, godne konkurować z rowerów, deskorolek i wrotek.

Co dobrego jest skuter?

Lojalność prąd sterany konsument trudno wygrać, ale się być wielkim sukcesem, produkt trzeba mieć naprawdę rzadkie połączenie zalet. Ale nowoczesne skutery Usuń przekonać nabywców, że nie dostają tylko zabawną zabawkę i wieloaspektowe korzyści i przyjemności.

Mobilność. Sieć transportowa z metropolii, takich jak skomplikowany labirynt, w którym ludzie są podarte lub zamrożenia niecierpliwością na przystankach autobusowych i korkach lub szybko poruszającego się z przystanku na przystanek. W takich okolicznościach, skuter objawia się w całej swej okazałości. Jej właścicielem jest nieporównywalnie szybciej niż pieszych i rowerzystów możliwością zmiany. A co najważniejsze – to oszczędza czas i wysiłek.

Praktyczność. W przeciwieństwie do wielkogabarytowych rowerze, lekki składany skuter ma praktycznie żadnych obciążeń na osobę. Skuter może być kilka sekund, aby złożyć i zabrać ze sobą w metrze lub w biurze. Nie trzeba wydawać pieniędzy na antiugonnye funduszy płacić za parking i martwić się o hipotetycznej kradzieży.

Prostota. Scooter – najbardziej przyjazny pojazd. Łatwo jest nauczyć się jeździć, jest posłuszny w obsłudze i ma niskie ryzyko obrażeń.

Świadczeń. Poruszanie się po mieście jest przekształcona kompletny program fitness w trybie przyjemnego. Dla spokojnej jazdy na skuterze nie musi umieścić na sprzęcie, garnitur i casual.

Przyjemność. Istnieje kilka powodów, dla przyjemności: radość dzieci z ruchu; wykorzystania do realizacji organizmu; oszczędność czasu; poczucie wyższości nad powolny pieszych i ledwo poruszających się samochodami w korku; możliwość komunikowania się częściej z ich rodzin i współpracowników.

Wybierz jakość

Ale, że korzyści te zostały zrealizowane w całości, trzeba wybrać wysokiej jakości skuterów. Wśród obfitości marek i modeli ogromnej liczby chińskich produktów, które przyciąga kuszącą cenę, ale w rzeczywistości często okazuje się kupujący ból głowy i frustracji.

Kupując sprawdzone i tysiące użytkowników skutera, osoby inwestujące w niezawodności, trwałości i przyjemny w użyciu. Zakup wzory na chińskiej stronie – gra ze szczęścia, które regularnie staje ilustrację przysłowia o skąpy ludzi i podwójnym pokładzie.

. Znamiennym przykładem gwarantowana jakość zalet w stosunku do bezpośredniej korzyści jest skuter Razor A5 Lux. Łączy on w sobie nowoczesną technologię z wieloletnim inżynierii i projektowania doświadczeń amerykańskich inżynierów Razor Company.

O firmie

Założona przez amerykańskiego Carlton Kalwina w 2000 roku, firma Kalifornii Razor upadł z nieznanego sprzedawcy aluminiowy składany skuter jednego z największych graczy na światowym rynku wszechstronnych skuterów, oryginalnym elektrosamokatov i elektrobayka, innowacyjnego gidroskuterov. Dziś, sprzedaż spółki mierzone w milionach sztuk rocznie.

Od pierwszych dni głównym priorytetem dla maszynki był najwyższej jakości, które zapewniają wysoce profesjonalny zespół inżynierów i projektantów. Tylko najpiękniejsze materiały, innowacyjna technologia i rygorystyczne kontroli jakości stosowane w produkcji wyrobów.

Razor A5 Lux – skuter, który pełni objawia pojęcie przedsiębiorstwa. To pokazuje, pragnienie doskonałości, począwszy od opatentowanego mechanizmu składanego jest łatwe, a kończąc chwytliwe, niezapomniany design. Skuter Razor A5 Lux przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, jest bezpieczny, jest łatwy w użyciu. On jest nosicielem wrodzonej godności wszystkich produktów firmy.

Skuter Razor A5 Lux: Opis i zdjęcia

Nie przez przypadek jeden z najlepszych modeli sprzedaży spółki jest właśnie to. самокат, который часто называют американским скутером. Razor A5 Lux – skuter, który jest często nazywana amerykańską skuter. Szybkie, proste, niezawodne, jest idealnym miejscem do jazdy na ulicach miasta. Ze względu na jego solidna rama wykonana z wysokiej jakości aluminium lotniczego, ten skuter może jeździć jak dziecka i dorosłego.

powlekany poliuretan kołu 20 cm średnicy nakatistost zapewniają dobre, szybkości i komfort jazdy w stosunkowo płaskich powierzchniach dróg.

Corporate mechanizm składania pozwala na pięć sekund złożyć lub rozbudować skuter. Mocna podnóżek utrzymuje go w pozycji pionowej parking.

Tylne koło jest wyposażone w opatentowany dźwigni hamulca pokryte są z neoprenu, a platforma pokrytej antypoślizgową nóg skóry, sprawia, że jazda jest bezpieczne i wygodne.

Szerokie koła szybko i łatwo regulować na wysokość do indywidualnych upodobań właściciela.

Skuter Razor A5 Lux: Specyfikacje

 • Waga – 3,9 kg.
 • skuter długość – 870 mm.
 • Długość i szerokość nogawki (pokład) – 32 i 11,5 cm.
 • Wysokość kierownicy w minimalnym i maksymalnym – 760 i 960 mm.
 • Szerokość koła – 460 mm.
 • Luz – 40 mm.
 • Gwarantowana wytrzymać obciążenie do 100 kg.

godność

Skuter Razor A5 Lux – to zabawa, która może stać się sposobem na życie. Coraz więcej osób dorosłych, odrzucając stereotypy i ucisku, wybierz ten model. Razor A5 Lux – Scooter, realne konsumentów o którym, co do zasady, są pełni entuzjazmu charakter. Są to następujące zalety modelu:

 • Wygoda. Łatwy w montażu, jest lekki. Można wziąć w transporcie, komunikacji w samochodzie, na przykład na wakacje.
 • Jakość i trwałość. Doskonała jakość materiałów i wykonania. Z należytą starannością, skuter będzie tysiące kilometrów podróży.
 • Siła i zmieniając wysokość kierownicy. To sprawia, że skuter wygodny dla jeźdźca z dowolnej wysokości i masy ciała (według producenta) do stu kilogramów, ale faktycznie stoi i dużych mas.
 • Wysoka zwrotność i szybkość. Wielki hełm dzięki wysokiej jakości łożyska oraz dość duże koła, zdolne do prędkości do 30-40 mph.
 • Pozytywne. . Prędkość, możliwość spędzenia czasu z dziećmi, komfort i radość z chodzenia – wszystkie te emocje przynosi jazda skuterem Razor A5 Lux.

Opis świadczeń zdrowotnych

Na szczególną uwagę zasługują korzyści zdrowotne, które zwracają uwagę, odnotowując jedynie praktyczne zastosowanie i przyjemność jazdy. W rzeczywistości skuter jest w pełni trener fitness ze złożoną wpływ na mięśnie grzbietu, prasy nogi. Systematyczne cardio poprawia serca i naczyń krwionośnych. Zmiana ostrości widzenia podczas jazdy pociągów oka.

Scooter, отзывы реальных владельцев тому свидетельство, может стать незаменимым помощником для жаждущих похудеть. Poza tym skuter Razor A5 Lux Skuter, oceny dowodów na rzecz właścicieli może stać się niezbędnym narzędziem dla głodnych, aby schudnąć. Stałe jazdy prowadzi do redukcji nadwagi, a to jest o wiele bardziej ekscytujące i przyjemne wyczerpująca praca w siłowni. Wieczorny spacer lub dostać się do pracy zamienia się skutecznego treningu. Inną korzyścią jeździć skuterem – jego zdolność do uspokoić, stres, zmęczenie wprowadzają miły i zdrowy sen.

zapobieganie wypadkom

, самокат может стать причиной травмы. Z całym racjonalności, która ma Razor A5 Lux, skuter może spowodować obrażenia. Najczęściej ryzyko można zminimalizować poprzez przestrzeganie prostych zasad:

1. Uprząż najlepszy skuter noszenie kasku i ochraniaczy na łokcie i kolana. To samo odnosi się do małych dzieci.

2. Na skuterze nie powinien jeździć w deszczu i przez głębokie kałuże.

3. Nie można jeździć sam.

4. suwak nie jest przeznaczona do jazdy na schody, krawężniki, otworów.

Pielęgnacja skuter

быстро становится верным другом, и он дольше будет приносить радость, если к нему относиться бережно. Skuter Razor A5 Lux szybko staje się prawdziwym przyjacielem, a im dłużej to przyniesie radość, jeśli jest ona traktowana z ostrożnością. Przed pierwszą podróż należy dokładnie sprawdzić połączenia że są one szczelne i nie luzem. Następnie muszą być regularnie sprawdzane. Skuter pracuje w warunkach drgań, w którym nakrętka ostatecznie poluzowanie je sprawdzić – nie tylko dbanie o pojeździe, ale także zmniejszają ryzyko kontuzji.

Lepiej nie czekać aż do łożyska wydają się nienaturalne dźwięki i zaszczepić zwyczaj okresowego płukania je za pomocą specjalnego sprayu i smarować smarem każdy łożysko kulkowe. Po przejechaniu cały skuter, zwłaszcza platforma dla stóp należy czyścić wilgotną szmatką lub szczotką, inaczej będzie szybko nabyć brudny, zaniedbany wygląd.