710 Shares 1245 views

Określić rozmiar nakrycia głowy

Aby kupić czapkę w sklepie bez próby, trzeba mieć pomysł na siatce wymiarowej dla tej rzeczy. A w celu poznania rozmiar kapelusza, konieczne jest, aby zmierzyć obwód głowy.

Aby zmierzyć obwód głowy, należy użyć taśmy mierniczej. Pomiar musi być zrobione z tyłu głowy, skroni i czoła. Dla dokładniejszego pomiaru jest również ważne, aby prowadzić taśmę całej czołowych wypukłości, które mają kilka centymetrów nad brwiami tuż nad uszami i prawie u podstawy szyi clasping głową. Jednocześnie taśmy centymetr nie powinno być zbyt napięty, ale nie osłabił. Obliczona wielkość odpowiada wielkości głowy.

Można używać zwykłych podłużny kawałek miękkiego materiału, jeśli nie ma centymetr. Zwracając uwagę na obwodzie tkaniny i zastosowanie materiału do przewodu, jest możliwe obliczenie rozdzielczości. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie powyższe wymagania – w przeciwnym razie błędy będą zbyt szorstki, co wpłynie negatywnie na przyszłe zakupu.

Uzyskane dane obwód głowy są uzgadniane z siatek przestrzennych. Domowe rozmiar nakrycia głowy odpowiada dokładnie wielkości głowy, wyrażona w calach. Należy zauważyć, że liczba ta odnosi się wyłącznie do naszych rzeczy i ich produktów pochodzących z zagranicznych sieci wymiarowej.

Jeżeli istnieją wątpliwości co do poprawności wskaźnika obliczonego, to lepiej kupić kapelusz jeden rozmiar większy. W ten sposób można chronić siebie lub inną osobę (który zaprojektował akcesoria) od dyskomfortu. Ponadto, aby obliczyć wielkość kapelusza, konieczne jest wzięcie pod uwagę jego model. Do cap dzianiny pas ciasno do głowy (ze względu na fakt, że podczas noszenia jersey odcinek). Jeśli planujesz kupić kapelusz ze słomy lub innego grubego materiału, taśma centymetr lepiej nie ciągnąć.

Wybór kapelusza zależy od indywidualnych preferencji twarzy i głowy, a także stylu. Rynek jest pełen różnych akcesoriów takich modeli, wykonane z różnego rodzaju materiałów.

Aby wybrać kapelusz, trzeba najpierw określić typ figury. Dla osoby o wysokim wzroście, wybrany stroik większe, aby wyglądać proporcjonalnie do figury. Nie ostatnia rola odgrywana przez wybór kształtu twarzy. Do kwadratu twarzy są bardziej odpowiednie odmiany czapek sportowych. Czapki i kapelusze z kolorowym wykończeniem najlepiej jest wybrać dla okrągłej twarzy. Posiadacze rzeźbiona owalny może nosić każdy rodzaj nakrycia głowy.

Dla każdego sezonu, aby wybrać ich odpowiedni typ akcesorium. Podczas świąt najważniejsze elementy uważane letnie kapelusze, które są konieczne do ochrony przed słońcem. Gustowny panama, kapelusz lub czapka może być nie tylko uzupełnieniem, ale także dekoracji letnie ubrania.

Rozmiar nakrycia głowy dziecka odgrywa bardzo ważną rolę. Oblicza się ją jak i dla dorosłych, przez pomiar obwodu czaszki. Ta sprawa jest zaprojektowany, aby chronić swoje dziecko przed wiatrem i mrozem w zimie i przykryć je przed słońcem w lecie. Czapki dziecięce są dobrane w taki sposób, że nie nacisku i jednocześnie nie przesuwa się na oczy. W zimnie, nakrycie głowy dziecka powinny być szczelnie zamknięte uszy.