659 Shares 1821 views

Fabuła „Nadzwyczajne Przygody KARIK i Wala.” Recenzje i funkcje znaków

Ekscytująca opowieść o podróży dwóch synów królestwa owadów dla ośmiu dekad pobudza młode umysły dzieci i powoduje pewien rodzaj uśmiechu u dorosłych. Jest napisane jest naprawdę utalentowany, a dowodem na to jest najpoważniejszy krytyk – czas. Spójrzmy na to, co tak przyciąga do tej książki czytelników. Aby zacząć uczyć się jej podsumowanie. „Nadzwyczajne Przygody KARIK i Wala”, nawet po pobieżnej znajomości, prawdopodobnie zajmie godne miejsce w osobistej bibliotece.

Niezamierzone konsekwencje odkrycia naukowego

Akcja opowieści opiera się na przyjaźni utalentowany naukowiec i dociekliwy chłopiec, który ma trochę niegrzeczny siostrzyczkę. Kiedy dzieci przychodzą do swego przyjaciela dorosłych i błędnie pić doświadczony eliksir, który redukuje je do małego rozmiaru. Jazda ważki facetów latać do pobliskiej łące, która wkrótce zostanie wysłany do nich i odgadnąć wszystkie zainteresowane profesora. Niniejszy dokument jest streszczeniem. Niezwykłe Przygody KARIK i Wala tylko początek …. Przed nimi na ekscytującą podróż i wiele interesujących, a czasem bardzo niebezpiecznych spotkań.

Fabuła „Nadzwyczajne Przygody KARIK i Wala”

Brat i siostra na ważka latać z mieszkania profesora przez otwarte okno i wpaść do wody najbliższy staw, gdzie upadek nie był przetrzymywany na przesunięciu tylnej owada. Tak szybko doszedł do siebie, musi uciec przed atakiem Strider wody. Ale, unikając go, chłopaki wpadają nóg Pająk, która ściąga je do wody.

W tym czasie, przyspieszając na ratunek profesora Iwana Germogenovich, aby wyposażyć misję ratunkową w świecie owadów. On ostrożnie zauważa flagę gdzieś, że trzeba wrócić i wypić zdrobnienie ELIXIR. Wznosząc swoje ubrania z silnej sieci i broni – od martwego użądlenia osy, profesor nadal szukać.

Nadzwyczajne Przygody KARIK i Wala kontynuuje wspaniałą ucieczkę od legowiska podwodnego pająka. Chłopaki pomoc doświadczonych i znajomość biologii. Wkrótce spotykają się z profesorem i razem szukać drogi do domu, na spotkaniu drogowego wspaniałych stworzeń i przezwyciężenia wielu trudności.

Kilka słów o autorze

Książka napisana Yan Larri. „Nadzwyczajne Przygody KARIK i Wala” – jego najbardziej znanym dziełem. Chociaż Larry rozpoczął swoją karierę pisarską z poważnych opowiadań i powieści o strukturze społecznej, która poruszyła temat rozwoju społeczeństwa ludzkiego, najlepiej dostał dokładnie historię o wesołych przygodach małych dzieci w świecie owadów.

Autora głęboka wiedza w entomologii wyraźnie prześledzić praktycznie w każdym rozdziale tej historii, nawet jeśli tylko zobaczyć ich podsumowanie. „Nadzwyczajne Przygody KARIK i Wala” nie jest zaprojektowany jako podręcznika biologii, ale w tej książce młodzi czytelnicy dowiedzą się o życiu owadów dużo ciekawych informacji. A fakty są przedstawione jest tak mistrzowska, że są postrzegane bardzo łatwo i naturalnie, nawet dzieci w wieku szkolnym.

„Nadzwyczajne Przygody KARIK i Wala”: charakterystyka bohaterów

W całej powieści, śledzimy przygody trzech głównych bohaterów – młody Carica, jego siostra i Vali profesora Ivana Germogenovicha Enotova. KARIK – bardzo ciekawy chłopak. Siedzi godzinami z jego przyjaciel dorosłych, słuchając opowieści i zadając mnóstwo pytań w toku. Wcześnie rano był gotowy do lotu z powrotem do mieszkania profesora, aby obejrzeć kolejny eksperyment. Również KARIK – dobry brat. Raz w nieznanym otoczeniu, zawsze odważnie wstaje do jego siostry, zachęcając ją i dba o nią.

Val jest także godnym towarzyszem. To nie jest kapryśna, szybko podnosi się, nawet kiedy był przestraszony, a często wyraża konstruktywne pomysły.

Profesor Szopy – całkowicie pozytywny charakter. Nie wahał się od razu rzuca się znaleźć dzieci. Trudna podróż, służy on jako swojego przewodnika i opiekuna.

Sam autor jest absolwentem Wydziału Biologii i późniejszego absolwenta. Więc to jest bardzo ciekawe, jak odwzorowuje się obraz naukowiec Ian Larry. „Nadzwyczajne Przygody KARIK i Wala” zaszczepionych dzieci nie są zainteresowani tylko w nauce, ale również szacunek dla jej przywódców.

nowoczesny kreskówki

Stosunkowo niedawno historia Yana Larri żyje na ekranie. Fakt, że twórcy próbowali jak najdokładniej, aby zrealizować ideę książki do życia, jest oczywiste, nawet jeśli tylko zobaczyć jego podsumowanie. „Nadzwyczajne Przygody KARIK i Wala” – jasny i wesoły rysunek, który spodoba się zarówno dzieci, jak i dorosłych.

wrażenia czytelników

Więcej niż jedno pokolenie wzbudza niezwykłe przygody Carica i Wali. Liczba młodych czytelników wskazują, że książka trzyma ich uwagę i wzbudza ciekawość. Tale służy jako przejście od opowiadań dla dzieci do bardziej dojrzałych dzieł. Wielu powie, że ta książka oddaje pierwszej linii i nie puścić dopóki finał.

Jeżeli cenisz sobie jakość i literaturę chcą zaszczepić w dzieciach miłość do czytania, a wraz z odsetkami w żywej przyrody – oferują im historię o przygodach dwóch facetów w mikrokosmos. I to jest możliwe, aby otworzyć książkę, a jakiś czas temu na falach jej stronach w czasach beztroskiego dzieciństwa i jasne!