484 Shares 3089 views

torty weselne lany: Zbiór przepisów kulinarnych

Ślub ciasta lany są bardzo popularne wśród nowożeńców. Dla wielu dekoratorów to jest bardzo ważne, aby wybrać indywidualne kit przepis, którego, nawiasem mówiąc, istnieje wielka różnorodność. Co jest główną trudność tego procesu, jako dekoracji ciast (Wesele) z kitu? Po pierwsze, wiele receptur zawierają składniki, które są trudne do znalezienia lub zakupu, a po drugie, aby zbudować i urządzić słodki cud jest wymagane, aby dużo cierpliwości i wysiłku. Jednak byłoby to pragnienie, a wszystko inne będzie. W tym artykule znajdziesz kilka dość prostych receptur na to bardzo lany.

Wariant № 1. uszczelniacze z prawoślazu

Być może najbardziej popularny przepis, który jest używany przez większość dekoratorów. I nic dziwnego, bo lanego ciasta weselne przygotowane przez tego przepisu uzyskuje najsmaczniejsze. Aby to zrobić, trzeba będzie 2 łyżki wody, kubek marshmallow i pół szklanki sproszkowanego cukru. Umieść marshmallow w szklanym naczyniu, dodać wody i umieścić w kuchence mikrofalowej przez 20 sekund. Po fali cukierków, muszą energicznie wymieszać. Następnie dodać sproszkowany cukier, przesiane przez sito. Ugniatać dużo konieczności, dopóki nie jest gładka, miękka i elastyczna. można dodać trochę masła do większej elastyczności. Gdy pasta jest gotowa, zwinąć ją w kulę, zawinąć w folię i pozostawić na około pół godziny.

Wariant № 2. lany Żelatyna

Trzeba będzie 50 gramów skrobi, 500 gramów proszku, 6 gramów żelatyny kilka kropli soku z cytryny i wody. Namoczyć żelatynę i dodać sok z cytryny. Aż pęcznieje mieszanki, wymieszać krochmalu. Dodanie żelatyny i mieszać za pomocą mieszadła. Po tym, zawinąć folię pasty i umieścić na pół godziny do lodówki. Należy pamiętać, że uszczelniacz schnie bardzo szybko, więc praca z nim, to ważne jest, aby pokryć znaczną część tkaniny lub folii. Po wysuszeniu otrzymany produkt jest bardzo silny i twardy, więc torty weselne lany mogą być ozdobione różnych kształtach i nie bać się o swoje bezpieczeństwo.

Wariant № 3. Marcepan

Do przygotowania trzeba będzie 200 g cukru, 300 g ziemi skórka cytryny 2 migdałowy dwa białka i kilka kropli ekstraktu migdałowego. Czyste migdały, wysuszyć i zmielić drobno. Wszystkie suche składniki należy wymieszać, dodać pianę i wyciąg z migdałów. Musisz vent ciasto i zawinąć go w folię. Pierwsze marcepan może wydawać się zbyt lepki, ale po godzinie w lodówce przestanie ono być. torty weselne lany – Marcepan mogą być malowane na dowolny kolor.

Wariant № 4. Kwiat lany

Wziąć 250 g sproszkowanego cukru, łyżeczkę glukozy, 2 łyżeczki żelatyny i wody. Wlać żelatynę i umieścić ją w piecu mikrofalowym lub w łaźni wodnej. Ważne jest to, że nie gotować. Dodaj glukozowy, cukier puder. Po położyć mieszaniny na powierzchni proszku nabijanie i ugniata aż masa staje się lepka. Owinąć folią i pozostawić na noc w lodówce. Ważne jest, że udało jej się dojrzewać. Po tym udekorować ciasta weselne kitu, nadając mu dowolny kształt. Z reguły tego rodzaju kitu często niezwykłe rozety. Jednocześnie nie należy zapominać, że materiał wysycha dość szybko, więc trzeba działać szybko.