416 Shares 4254 views

Azu wołowina

Jedną z tradycyjnych potraw z tatarskiej kuchni jest ATPazy. To jest zwykle przygotowane z baraniny, wołowiny lub mięsa końskiego, w zależności od preferencji.

Jak gotować ATPazę wołowiny? Wystarczy skorzystać z jednej z przewidzianych przepisami. Główne składniki tego dania są – Mięso, pomidory, ogórki, cebula, czosnek, przyprawy i zioła. Niektóre dodać marchewkę, ziemniaki i inne warzywa. Wskazane jest, aby zastosować ASE niektórych potraw ubocznych, takich jak gotowany ryż lub frytki.

Jak gotować wołowinę ASE? Przygotować to danie jest zwykle w kotle, ale mogą być gotowane w utyatnitsu lub głębokiej patelni, w zależności od tego, co masz dostępne. Proces gotowania wymaga czasu, dlatego najczęściej jest to danie serwowane na świątecznym stole.

Azu wołowina

Jasne, 2 cebule i pokroić na pół pierścieni. Podgrzania oleju roślinnego na patelni, smażyć cebuli. Dodaje się 40 g mąki, pocięte cienkich płyt 3 ząbki czosnku, 60 g pomidorów i niewielką ilością wody. Otrzymany wrzenia sosu, ciągle mieszając. Parzona wrzątkiem 4 pomidory i usunąć skórę. Pokrojone w kostkę miąższ z pomidorów, ogórków 4, 700 g wołowiny. Grind zioła. W oleju kocioł ciepła i smażenia kawałków mięsa, pomidorów i ogórków. Wlać sos, pieprz i sól. Do gaszenia pożaru na minimum, gdy pokrywa jest zamknięta. W razie potrzeby dodać wody. Przez 5 minut, aż będzie gotowy do wprowadzenia posiekaną pietruszkę.

Azu wołowy z ziemniakami

Usunąć pół kg ziemniaków, 3 duże cebule, 1 marchew. Warzywa pokroić w kostkę i wlać do głębokiej miski oddzielnie. Ząbek czosnku pokroić w cienkie plasterki. Peel 4 ogórki i pokroić również w kostkę. 2 kg wołowiny mycia i usuwania żyły. Kocioł wlać oleju od około 1 cm od dna i ciepło. Wyciąć długie kawałki mięsa i umieścić w kotle. Ogień kolej do maksimum i intensywnie wymieszać mięso tak, że nie jest spalony. Gdy mięso będzie umieścić sok ogórek kiszony, 55 g masła i wymieszać. Gotować 20 minut, następnie dodać marchewkę i cebulę. W razie potrzeby, wlać trochę wrzenia wody. Mieszać i gotować przez 15 minut. Cienkie kręgi posiekane pomidory i wstawić do kociołka. Przez 15 minut dodać ziemniaki i czosnek, pieprz i sól, dodać przyprawy uniwersalne. Dusić do miękkości.

Azu wołowina z pomidorami

Kilogram wołowiny pranie i suszenie, a następnie pocięte na małe kostki. Sól je i posypać pieprzem i smażyć na patelni na tłuszczu. Dodając trochę mąki, usmażyć ponownie. Kostki wołowiny i umieszcza się w naczyniu, przesuwać sosy sok mięsa, umieścić zupę. Fry 200 g mielonego cebuli. Dodaj do niego 80 g pomidorów i umieścić w mięsie. 40 minut później umieścić liść laurowy i ziele angielskie (groszek). Gotować na wolnym ogniu, aż prawie ugotowane. Czyste, mycie, cięcie w kostkę i smażyć pół kg ziemniaków. Dodać do mięsa. Usunąć nasiona i skórki 3 ogórki, pokroić w kostkę i umieścić w garnku. Plastry 200g Tomato ASE i doprowadzić do wrzenia. Szlifować 15 g czosnku i ziół, wymieszać i dodać do już gotowego dania.

Azu wołowy ze smażonymi ziemniakami

800 g wołowiny pokroić w kostkę, posypać je solą i pieprzem. W misie 70 g stopionych narybku tłuszczowych i mięsnego. Wlej bulion mięsny i wody. Dusić na małym ogniu. Wytnij plasterki pomidorów i 200 g -180 g pokrojone w kostkę cebulę. Dodać pomidory i cebulę na patelni. Również umieścić 100 g pomidorów. Ziemniaki obrać funta, pokroić w plasterki i smażyć w innym patelni. Gdy mięso jest gotowe, odsączyć sok do kociołka, aby sos. Wycięte koła 170 g ogórki czosnek, sól, puree z ziemniaków smażonych. Gotować na wolnym ogniu około 15 minut, a następnie umieścić gulasz wołowy na 5 goździków minut dekoracji.