706 Shares 3064 views

Shell tulipany – stylowe rozwiązanie do łazienki

Do tej pory ogromna liczba projektantów wymyślić nowych i nowych stylowych rozwiązań do łazienki. Tworzenie nowych wzorów wanien, kabin prysznicowych, oraz, oczywiście, muszle. Tak więc dobrze znane i popularne na całym świecie zapada „tulipany” zostały stworzone.

Nieco powłoki tulipan

Dziś shell „tulipany” można uznać za prawo do najczęstszych rodzajów wyrobów sanitarnych. Tego typu pojawiły się w sklepach już w latach 90. ubiegłego wieku. Jednakże, podczas gdy takie produkty nie były popularne. Warto zauważyć, że nazwa tego typu shell jest w pełni zgodny z jego postaci. Zlewozmywaki „tulipany” ma charakterystyczną cechę, która sprawia, że instalacje są nie tylko stylowe i funkcjonalne, ale także wygodne i praktyczne. Ta cecha jest to, że możliwe jest, aby trzymać się z piedestału. Warto zauważyć, że w większości przypadków cokół odgrywa praktyczną rolę – obsługuje samą filiżankę. Obecnie jednak, istnieje wzór postumenty, których jedynym celem jest w dekoracji wyrobów sanitarnych. Oznacza to, że w tym przypadku, cokół przeznaczony jest tylko zlew był piękny i kompletne, a także, aby ukryć wszystkie komunikaty. W tej sytuacji, po prostu dołączone komorowy ze specjalnymi śrubami do ściany.

Teraz są 2 rodzaje cokołów muszli „Tulipan”: ci, którzy są przymocowane do podłogi, a te, które są mocowane na ścianie. Warto zauważyć, że produkt jest zamontowany w podłodze, są znacznie bardziej powszechne.

Cech „Tulipany”

Do tej pory produkty sklepów sanitarny okazją do klientów do zakupu różnorodnych skorupkach „tulipany” rozmiarach i kolorach. To właśnie w tym kontekście nie można się martwić o to, co wybrałeś nie jest odpowiedni węzeł sanitarny dla projektowania łazienek. Chciałbym wspomnieć, że powłoka „tulipan”, której wielkość może się wahać od bardzo małych do bardzo dużych – to nie tylko stylowy, ale również trwałość produktu, który, gdy jest właściwie zainstalowany nie tylko długi, ale także służyć jako łagodne.

Należy natychmiast zauważyć, że montaż zlewozmywaków, „Tulip” – jest to proces, który pod pewnym odrobinie zręczności i dokładności nie zajmie dużo czasu. Przede wszystkim wymaga się, aby otwory ścienne odpowiedniej średnicy na wsporniki, a która z kolei jest zamocowany kubek. Dziurkacz najlepszą rzeczą do zrobienia, tak aby nie uszkodzić powierzchni ściany. Jednak ta operacja może być wykonana za pomocą wiertarki. Następnie chcesz zainstalować syfon do zlewozmywaków, a dopiero potem można zamocować do ściany bębna. Łącząc wszystkie rury i mieszanie z kubka, można przystąpić do stojaka, który jest przymocowany do podłoża za pomocą kołków do montażu. Cokole zamontować ostrożnie, tak aby nie uszkodzić lub usunąć komunikat. Po zainstalowaniu zlewozmywak należy sprawdzić produkt pod kątem szczelności.