444 Shares 8153 views

Czy pozbywają się ogórków? Interpretacja snu pomaga interpretacji snów

We śnie, głęboko zanurzamy się we własnych myślach, marzymy o czymś, marzymy. Czasem widzimy rzeczy, których nie można wyjaśnić. Przyjeżdżamy do krewnych i przyjaciół, którzy nie żyją, a czasami widzimy przyszłość. Marzenia są dobrymi wskazówkami. Mogą stać się naszym wiernym towarzyszem, jeśli nauczymy się je interpretować poprawnie przy pomocy książki snów.

Dlaczego marzysz o ogórku? Dream interpretacja ogórków odnosi się do dobrych wydarzeń. Pomimo tego, że twoje życie napełniło się kłopotami, wkrótce zobaczysz pozytywne momenty. Samo ogórek symbolizuje męskość, siłę i zdrowie. Zwróć uwagę na kolor ogórka. Jasnozielony warzywo obiecuje poprawę finansową, bogactwo. Jeśli ogórek jest jeszcze długi – bogactwo będzie niezauważone. Jeśli ogórek zmienił się na żółty, rzeczy nie będą działać. Małe ogórki mówią, że trudno będzie osiągnąć pożądane wysokości. Jeśli widzisz ogromne ogórki w łóżku we śnie – jesteś zbyt zaintrygowany swoimi problemami i nie widzisz, co się dzieje za plecami. Czarna książka o ogniskowej wyjaśnia, jak zdrada i oszczerstwo.

Czego jeszcze wydarzy się książka o tym warzywu? Słonie ogórki marzy nam o smutku i łzach. Być może będziesz cierpieć lub zranić na życie. Uważaj też na zdrowie, ponieważ jest to jedna osoba i wymaga szczególnej uwagi. Ogórki kwaśne również zwiastują chorobę. Jak zinterpretowano książkę snów, zbieranie ogórków oznacza zebrać owoce swoich prac. Twoje wysiłki nie były na próżno. Wszystko, co próbujesz zrobić, będzie działać. Jeśli zbierasz tyle ogórków, że nie pasują do Twojego koszyka, zabierasz za dużo. Nie warto ścigać dwóch ptaków jednym kamieniem naraz. Niech wszystko przebiegnie. Daj sobie trochę czasu, aby odzyskać siłę i nadać priorytet.

Ogórki marzenie interpretowane jako znak poprawy. Ulepszenia mogą mieć miejsce w karierze: będziesz promowany według pozycji. Nie zapominaj też o relacjach. Jeśli we śnie weźmie się ogórek, nie masz wystarczającej uwagi męskiej. Chcesz być otoczony opieką, ale towarzysz nie wykazuje determinacji. Spróbuj ją popchnąć, obróć go w dobrym kierunku. Jeśli ogórek marzy słodko i soczyste, twoja relacja zyskuje nową siłę. Twoja para staje się bardziej spójna i silna, i nie przestajcie się cieszyć. Jeśli gorzki ogórek ogórka – twoja druga połowa może cię oszukać. Staraj się szczerze mówić i wyjaśnij sytuację, jeśli masz podejrzenia. W śnie są ogórki – rozczarowanie. Można jednak rozczarować nie tylko swoim młodym mężczyzną, ale także kolegami, przyjaciółmi.

Marzenie ogórka interpretuje jako zmiany w życiu. Jeśli zrobisz sałatkę ogórków we śnie, poczekaj na zmiany. Twoja dusza tęskniła do aktywnych zajęć i adrenaliny. Wszystko to czeka na ciebie. Im mniejsze kawałki warzyw – tym więcej niespodzianek masz naprzód. Jeśli nieoczekiwanie dla siebie, gotować dżem z ogórków – jesteś całkowicie mylić! Dobre czyny i szczerość, które uważasz za spryt, pomysłowość i pochlebstwo uważają za dobre cechy. Rozejrzyj się wokół, całkowicie nie rozumiesz ludzi wokół ciebie.

Jeśli we śnie wymieszasz ogórki z cukrem – Twoje działania okażą się lepsze. Oznacza to, że nawet jeśli tego nie chcesz, czyń komuś dobry uczynek. Posypać ogórkiem sól – pogorszyć stan rzeczy. Nie tylko to, że w twoich sprawach nie jest najlepszy czas, możesz samemu zrobić rzeczy o wiele gorzej. Nie spiesz się do podejmowania decyzji. Lepiej jest analizować konsekwencje swoich działań kilka razy.

Dla mężczyzn, ogórki marzy o poznaniu pięknej dziewczyny. Jednak w stosunkach z nią człowiek kieruje się nie uczuciami, ale pragnieniami i potrzebami. Takie relacje "ogórka" nie potrwają długo.