844 Shares 6182 views

Jak przenieść „Kiwi” na „Yandex” pieniądze – najszybszy i najbardziej niezawodne sposoby

Systemy płatnicze w sieci – jest to okazja w ciągu kilku minut w celu uzupełnienia ich kont w grach online dokonywać zakupów w sklepach, obliczone z organizacji, które świadczą usługi publiczne i więcej. Ale nie każda firma otrzymuje Ekwiwalenty środków pieniężnych oznaki dowolnej kolejności finansowej. Tak więc, w jednym miejscu, można opłacać rachunki, a po drugiej „Yandex Money.” – tylko z QIWI torebce, trzecia – z WebMoney. Nie każdy użytkownik ma możliwość zachować pieniądze od razu we wszystkich systemach płatniczych. I wtedy pojawia się pytanie: „Jak mogę umieścić” Kiwi „na” Yandex „pieniądze?”

Zdolność do bezpośredniej wymiany

QIWI – system z najbardziej podstawowych zasad rozliczeń i transferów. Jest to wygodne dla użytkowników, ale, niestety, bezpośredni transfer między nim a „Yandex. Pieniądze” nie jest przewidziane. Można użyć trochę bardziej skomplikowany system wymiany, takich jak:

  1. Wniosek wstępny na karcie bankowej.
  2. Przekazanie środków na telefon komórkowy.
  3. System transferu pieniędzy.
  4. Za pośrednictwem rachunku bankowego.

Visa i MasterCard

W przeciwieństwie do WebMoney – system, w którym chcesz zakupić specjalny certyfikat dla operacji na rachunku QIWI prostu powiązać kartę z dowolnego banku rosyjskiego. To wystarczy, aby system rejestracji portfel internetowy i podać numer karty kredytowej.

Przekłada się na „Kiwi” na „Yandex” Pieniądze mogą tylko posiadacze karty Visa lub MasterCard. Mogą być podane przez dowolnego banku na Ukrainie, w Rosji, Azerbejdżanu, Kazachstanu, Gruzji, Mołdawii, Kirgizji, Tadżykistanu i Uzbekistanu. Tłumaczenie odbywa się w możliwie najkrótszym czasie, niemal natychmiast. W rzadkich przypadkach, trzeba poczekać dzień.

System płatności „Yandex. Pieniądze” Dodaj fundusze mogą również karty Visa i MasterCard, system portfela przed otwarciem. Aby zaktualizować swoje konto trzeba będzie podać dane: imię i nazwisko posiadacza karty kredytowej, numer i CVV kod – trzy ostatnie cyfry na odwrocie karty, których wysokość jest ograniczona do wysokości 15 tysięcy rubli, w jednym czasie, 200 tysięcy – w ciągu ostatniego miesiąca, 100000 – dzień ,

Jak przenieść „Kiwi” na „Yandex” pieniędzy przy użyciu systemów transferu pieniędzy

Usługa ta jest wygodna, jeśli trzeba przelać środki z konta w Portfelu QIWI jednej osoby, która znajduje się poza Federacji Rosyjskiej. Funkcja ta oferuje szereg systemów płatniczych przekazów. W sumie osiem, a dwa z nich zostały wprowadzone pewne ograniczenia.

Visa Płatności osobiste, Masterard MoneySend otrzyma kwotę nieprzekraczającą 600 tysięcy rubli miesięcznie. Zatem QIWI zastrzegają wynagrodzenia za prace w wysokości 2% i 20 rubli rosyjskich podczas przesyłania do klientów. Odbiorców z innych krajów będą ostatecznie wynosić mniej niż 2%, a tym samym do 40 rubli.

Wszystko łatwość stosowania takich systemów nie w pełni zrozumieć pytanie, jak przelać pieniądze do „Kiwi” na „Yandex”. Ale odpowiedź jest dość prosta. Odbiorca odbiera przelewu lub w gotówce lub poprzez bankowe karty. Od niego, wtedy może on wypełnić torebkę w „Yandex. Pieniądze”.

przelew bankowy

Współpraca z instytucjami finansowymi nadaje wagę do każdego systemu płatności internetowych. To nie jest wyjątkiem, QIWI. Z torebki może przenieść środki na rachunkach kilkunastu banków. Jednocześnie istnieje możliwość wyboru formy płatności. Może to być tymczasowy lub zwykły. Korzystanie z tych systemów klient będzie zapłacić pewien procent, który zawsze będzie taka sama. Pilnych płatności zostanie dodana do kwoty 75 rubli.

Określanie BIC banku, numer konta osobistego, nazwę, rodzaj pracy oraz niektórych innych danych, QIWI właściciel portfel będzie miał tylko kliknąć na ikonę „Zapłać”. Pieniądze będą dostępne w ciągu 7 dni roboczych. Z rachunku klienta może wypełnić torebkę w „Yandex” w dwóch kliknięć, w obecności jego osobistym koncie w banku. W przypadku braku możliwości transakcji klientów internetowych muszą zwrócić się bezpośrednio do biura.

Odpowiedź na pytanie, jak przetłumaczyć „Kiwi” na „Yandex” pieniędzy, w przypadku wykonania przelewu bankowego na finansowanie jeden miły szczegół. Taki proces jest przedmiotem bardzo małej prowizji. To tylko 1,6%. W tym przypadku wielkość nie zmienia się w przypadku pilnej płatności.

Ale istnieją ograniczenia dotyczące transferu środków przez bank. kwota przelewu nie może przekraczać 15 000 rubli.

operatorzy telefonii komórkowej

Jeden z najszybszych opcji jak przetłumaczyć „Kiwi” na „Yandex” pieniądze – jest zawarcie i realizacja rachunków telefonicznych. Taka metoda nie jest ani proste, ani wygodne. W „Yandex. Pieniądze” opcja ma wymiany środków pomiędzy systemem rachunków oraz telefonów komórkowych. Użyj tej metody jest to możliwe w przypadku, gdy jest to możliwe, aby umówić się z przyjacielem, który ma trzos pieniędzy „Yandex”. Oznacza to, że klient przenosi do dowolnej ilości, a to z kolei przez inne transfery pieniędzy telefonów komórkowych w systemie.

Wszystkie proponowane metody są skuteczne, jeśli chcesz, aby odpowiedzieć na pytanie, jak przenieść pieniądze do portfela „kiwi” do „Yandex. Pieniądze”. Wszystkie czynności wykonywane są w taki sam sposób, tylko przeciwnych kont.

System płatności „Yandex. Pieniądze” istnieją różnice w operacji. Polegają one w czasie i wysokości prowizji.