216 Shares 5337 views

Tabletki „Venarus”: instrukcje użytkowania

Kiedy niewydolność żylna kończyn dolnych i odczucie bólu, skurcze i uczucie ciężkości w nogach sprawia, że lek „Venarus”. Instrukcje użytkowania wskazują, że środek ten venotoniziruyuschee. Jest on dostępny w postaci tabletek. Ponadto, lek ten jest zalecany do stosowania w objawowym leczeniu ostrych hemoroidów.

Główną substancją czynną – diosmina i hesperydyna – pomaga zmniejszyć rozciągliwość żyły, zwiększając swój ton i usuwając stagnację. Zmniejsza to również naczyń kapilarnych i przepuszczalności, zwiększa odporność.

Rozważmy „Venarus” dawkowanie i stosowanie leku. Instrukcje użytkowania reguluje przyjmowanie tego leku, co następuje: niewydolność żylna należy przyjmować z posiłkami dla jednej lub dwóch tabletek dziennie (w drugiej połowie dnia: w południe i wieczorem). W ostrym dawki hemoroidy powinna być nieco wyższa – 6 tabletek na dzień pierwsze 4 dni, a potem – po 4 tabletki na trzy dni.

W leczeniu lek poprawia mikrocyrkulacji krwi i limfy. Systematyczne stosowanie leku zmniejsza nasilenie objawów niewydolności żylnej kończyn dolnych o charakterze funkcjonalnym i organicznych.

„Venarus” Tabletki mają przeciwwskazań i skutków ubocznych. Nie należy przyjmować tego leku w okresie karmienia piersią, ponieważ tak długo, jak nie ma danych na temat przypisania jej ludzkiego mleka. Również przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na lek. Niepożądane działania obejmują wegetatywnego labilność i niestrawność.

W ciąży, nie ma żadnych przeciwwskazań do leku „Venarus”. Instrukcje użytkowania wskazuje, że w wyniku eksperymentów nie objawia działanie teratogenne. Raporty niechcianych i szkodliwych przejawów stosowania tego leku przez pacjentów w ciąży również zostały zgłoszone.

W ostrym hemoroidy stosowania tego leku nie może całkowicie zastąpić innego specyficznego leczenia chorób odbytniczych. Jeśli krótka terapia Venarusom nie jest skuteczne, konieczne jest przeprowadzenie badania i przeglądu Proktologia cel, jak leczenie w tym przypadku nie musi być długa.

Może on być stosowany nie tylko preparat „Venarus” Do leczenia wyżej wymienionych chorób. Analogi tego leku może również pomóc naprawić sytuację. Na przykład, może to być Trokserutyna, Troxevasin, Phlebodia, Venodiol, Detraleks, Vazoket, Diosmina. Prawie wszystkie z nich mają podobny wpływ na naczyniach krwionośnych kończyn i mogą być produkowane w różnych formach, na przykład, nie tylko tabletki, ale także śmietany.

Wszystkie analogi mają takie same przeciwwskazania, jak również w leku „Venarus”. Instrukcja użytkowania dla każdej z nich pokazuje, że nie zaleca się stosowania w okresie karmienia piersią.

Ale lek „Troxevasin” ma szerszy wykaz przeciwwskazań, wśród których choroba wrzodowa 12 tiperstnoj jelit i żołądka, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka w ostrej fazie, a także w pierwszym trymestrze ciąży i jej laktacji. Ale spektrum działania w troksevazin znacznie szerszy. Wskazaniem do stosowania leku może być nie tylko niewydolność żylna i hemoroidy ale owrzodzeń troficznych, zakrzepowe zapalenie żył, zwiększoną przepuszczalność naczyń włosowatych, zapalenie skóry, obrzęk pourazowy i krwiak profilaktyki powikłań po zabiegu produkowanego w żyłach.

Dane dotyczące przedawkowania nieznanym Venarusa. Wyświetlane go z odpadów. Na interakcji z innymi lekami, ponieważ nie ma jeszcze żadnych danych. Venarus receptę. Utrzymać powinien znajdować się w ciemnym miejscu, temperatura przechowywania – poniżej 25 ° C Trwałość produktu wynosi dwa lata.