278 Shares 3138 views

Marynowane pomidory w worku na zimę

Jest to bardzo rzadko zdarza się znaleźć ludzi, którzy nie lubią pomidory. My, wierni fani pomidorów, nie wyobrażam sobie życia bez nich, więc chciałbym, aby jeść pomidory cały rok. Ale, niestety! Nasz klimat nie pozwala nam na luksus, a tam jest sklep pomidory w zimie – nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko jest morze azotanów, więc więcej i smak warzyw nie. Ale pomidory można jeść nie tylko świeże, ale kwaśny, słony, marynowane, a wiele z nich.

Warianty preform pomidory na zimę w obfitości. Często jeden i ten sam przepis jest z roku na rok. Ale, tak czy owak, zawsze chce czegoś nowego, jeszcze nie próbował i na pewno smaczne.

W zgodzie z duchem czasu

Teraz, gdy nasze życie bardzo szybko, a czasami po prostu nie mają czasu, aby nie zachować, ale także po prostu odpocząć, miejscowe stają się proste i szybkie opcje do solenia. Jednym ze sposobów, jeśli ktoś nie słyszał, albo może słyszeliście, ale nie wnikają, pomidory marynowane stali w pakiecie. To takie proste! Nie ma potrzeby, aby wziąć na przejażdżkę z przygotowaniem puszek, różnych ziół, kupując pokryw i ząbkowanie maszyn. Owszem istnieją pakiety w każdym domu.

Istnieje kilka opcji, które mogą być używane do szybkiego jedzenia podczas jedzenia pomidorów może być niemal natychmiast, ale można na zimę, aby zapewnić sobie niezrównaną prosty i bardzo słone.

Łatwo i przyjemnie

Szybkie marynowanych pomidorów w opakowaniu przygotowana w bardzo prosty sposób – wystarczy, oczywiście, pomidory i sól. Dodatkowym składnikiem tej opcji – trochę cukru. Wszystko to, i co dalej? Umyć pomidory, oczywiście. Gotowy? Teraz to, co w rzeczywistości, pomaga nasze pomidory szybko prosolitsya – odciąć „tyłek”. Ponieważ skóra pomidora jest dość gęsty, to zajmuje dużo czasu, aby prosolit wszystkie warzywa, a ten mały trick przyspieszy proces trawienia.

Około dziesięciu pomidory wziąć łyżkę soli i łyżeczkę cukru. Dla osób poszukujących mocnych wrażeń mogą również dodać drobno posiekany czosnek, za dodatkową przyprawa nie zepsuć smak, i tylko tym bardziej będzie to ujawnić.

Pełne fantazji zabawy

Swobodnie wymyślać trochę i dodać coś od siebie. Wtedy dostaniesz dokładnie solone pomidory w opakowaniu, które nigdy nie zostało zrobione.

Więc fantazjować z przyprawami. Co będzie dalej? Wszystkie składniki włożyć do opakowania (pomidory, sól, cukier, czosnek i swoją wyobraźnię), przytrzymaj krawędzi opakowania i zabawy taneczne, potrząśnij nią, aby równomiernie rozprowadzić przyprawy. Dla lepszej ochrony integralności opakowania zawinąć go w innym, a my możemy bezpiecznie związać. po raz pierwszy, to musi być w ciepłym miejscu i wstrząsnąć okresowe przechowywanie. I po dwóch lub trzech dniach można cieszyć rezultotom krótkie utwory.

Smak pomidorów nie jest gorszy niż moja babcia, a czas spędzony na ich przygotowanie, – minimum. pomidory te zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci.

ratownik

Marynowane pomidory fast food w opakowaniu – to tylko ratownik dla tych, którzy chcieliby, aby zaskoczyć gości. Czy można sobie wyobrazić wakacje wszyscy przy stole, ale tutaj takie miłe zaskoczenie – pomidory solenenkie! Pachnące, soczyste, nieco skomplikowany język … goście byli zadowoleni, to – laudatory Ody! A wszystko to przez dwadzieścia minut przed wczoraj spędziłem czas.

Marynowane pomidory w worku, przepis których można tworzyć samemu, za każdym razem nowy i unikalny, gotować dość łatwo. Można dodać do pomidorów i ogórków, to oni sami korzystają w takim tandemie. Oraz w odniesieniu do ziół i przypraw – pełną swobodę wyboru i zbieg. Pomidory soli w opakowaniu może mieć ostre krawędzie, oraz słodkich i kwaśny i solone. Używany do solenia puszkę i koperek i pietruszkę i chrzan i czosnku, rozmaryn, a nawet bazylię. Wszystko na wyciągnięcie ręki!

robić zapasy żywności

Chwileczkę! To wszystko ładne i dokonały – zjadł! Ale co cztery lub pięć dni, aby przygotować ten pakiet też jakoś nie bardzo dobre, zwłaszcza w zimie nie jest kupiony bez smaku pomidorów, które nie uratuje nawet najbardziej pachnące zioła. Ale jest na to sposób – marynowane pomidory w opakowaniach zimowych. Ten przepis jest, oczywiście, wymaga bardziej gruntowne podejście do miejsca przechowywania. Porozmawiajmy o wszystkie szczegóły.

Pakiety – standardowy atrybut tego przepisu, jak już zapewne domyślacie. Następnie wziąć jeden lub dwa kilogramy czerwone pomidory, chociaż może być brązowy, po prostu ciasno. I miękkie, wiesz, zamieni się w coś, co można pić lub jeść łyżką. Jesteśmy w rzeczywistości taki efekt nie jest to konieczne, nie? Potem znowu, moje pomidory. I tu jest mały niuans – cut „tyłek” nie jest już potrzebna, to pomidory na zimę. W związku z tym, będą mieli wystarczająco dużo czasu prosolitsya. Dodaj je do opakowania. Tam też są wszystkie przyprawy i przyprawy, które kochają i znają. Można po prostu dodać klasyczną kompozycję babcią. Teraz proces jest skomplikowany – pomidory w opakowaniu muszą być wypełnione solanką. Ale jego recepta jak najprostsze – jeden litr wody dwie łyżki soli.

małe sekrety

Gotowe? Wypełniliśmy w pakiecie? Ale teraz trzeba związać go tak, że nie będzie powietrza w lewo, a on nie był w stanie przebić. Tak jak i wiele pakietów z pomidorami, dopóki nie zabraknie (pomidory, oczywiście). Następnym krokiem jest zniesienia wszystkich odebranych pakietów w beczki lub zbiornika. Pojemniki te muszą zostać zarezerwowane z wyprzedzeniem, i powinny one być oczywiście czyste. Po zakończeniu układania opakowań z pomidorami, konieczne jest, aby jeden więcej małych rzeczy – aby wypełnić je ponownie solanką, tak aby obejmował torby na górze co najmniej cztery do pięciu centymetrów.

Czy zauważyliście, że po tym, jak pojawiły się pakiety? Tak, aby nie pływać, trzeba umieścić trochę masy na górze, która nie zgnieść pomidory na śmierć, ale lekko spłaszczyć je w dół. To jest to! Tylko należy zauważyć, że forma, która ostatecznie pojawić się na solankę, to jest zbędne, a to trzeba okresowo czyścić.

Teraz można cieszyć się przez całą zimę, aby jeść pomidory marynowane w opakowaniu, a nawet wypić wspaniałe i smaczne marynowane. Bon appetit!