698 Shares 5062 views

Restauracja „Jar” w Moskwie, Samarze i Tiumeń – opinie

W oczekiwaniu na wakacje, większość ludzi do czynienia z wyborem miejsca na długo oczekiwane święto. Brać pod uwagę liczbę zaproszonych gości, budżetu motywem wakacyjnym, z masy proponowanych restauracji jeden jest zaznaczona, w których duże nadzieje są przypisane. W restauracji jest „fundamentem” na wakacje – jego rygorystyczna selekcja uzasadnione pragnienie, aby dostarczyć pozytywnych doświadczeń i zadowolić gości. Poniżej będziemy spędzić niezapomniany czas w luksusowej restauracji „Jar”.

Historia wystąpienia „Jar” restauracji w Moskwie

Legendarna restauracja „Jar”, po prawie dwóch wieków po jego odkrycia cieszy się taką samą popularnością jak na początku jej powstania. Jest jeszcze święta są znani aktorzy i widzowie – elita społeczeństwa.

Umieść bazę „Jar” nie został wybrany przypadkowo. W domu kupca Lyudviga Shavanna było wiele rozchwytywanych sklepów, gdzie zawsze było tłumów. To właśnie tam, na Kuznetsky Most, w 1826 roku francuski kucharz Tranquille Yard postanowił otworzyć własną restaurację, która otrzymała nazwę założyciela.

Ceny początkowo były wielkie – jedno danie z kurczaka gotowane na specjalnej receptury, warto było miesięczny budżet rodziny przeciętnych środków. Taki luksus mogą sobie pozwolić tylko Cesarskiej Rodziny, elitę literacką bankowcy. Aleksandr Siergiejewicz Puszkin wielokrotnie wspomina w swoich pismach o wykwintne dania „Yara”. Goście restauracji były Gorkiego, Czechowa, Kuprin, Szalapina, Balmont Rasputin i wiele innych osobistości.

Z biegiem czasu, popularność restauracji tylko rosła, a chcą spróbować słynnych posiłki stawały się coraz bardziej. W celu rozszerzenia skali w 1848 roku „Jar” jest coraz bliżej do Ermitażu, na Petrovka. Tu nie długo i wkrótce przeniósł się do Petersburga autostrady, która znajduje się poza miastem. Ale nawet tam jest zawsze pełen gości.

Restauracja słynie przede wszystkim występy utalentowanego chór Cyganów.

Kolejny właściciel „Yara” staje się kupcem Fyodor Aksenov w 1871 roku. Podczas jego kierownictwem restauracja stała się znana jako miejsce szalonego ucztowanie. Kupcy nie szczędził pieniędzy do zaspokojenia swoich zachcianek. Oto one zawarte wszystkie jego pierwotnej fantazji. Był nawet specjalny cennik, który obejmował cenę zwykłych przyjemności, takich jak „twarz kelnera posmarowana musztardą” w „prowadzonym w butelce drogiego szkła weneckiego”. W restauracji można zwariować na swój własny sposób.

Po śmierci Aksenov „Jar” kupca przeszła w posiadanie młodego obiecującego Alexei Akimovich Sudakova. Kontynuował idee swego poprzednika i odbudował restaurację w pięknym pałacu.

W 1918 roku, „Jar” był zamknięty, a budynek był używany przez ponad trzydzieści lat jako kino, szpital, siłowni.

Ponownie wznowione pracować tylko w restauracji w 1952 roku, i był nazywany „radziecki”, a także hotelu przylega do niej na rozkaz Stalina. Odwiedzających – to nadal „wierzchołek” społeczeństwa, delegacji zagranicznych artystów.

Pod kierunkiem restauracji Valery Maksimov został całkowicie odnowiony w 1998 roku. Lokalizacja: Leningradsky Prospekt, 32/2, Moskwa, restauracja "Jar" .. Zdjęcia miejsca różnych okresach przekazać historię życia legendarnej restauracji.

wnętrze

Do tej pory „Jar” to restauracja teatr. Znajduje się na niej wielkie występy artystów cyrkowych, słynny tanecznych i muzycznych grup.

Lokal składa się z pięciu pokoi, z których każdy ma swoją własną unikalną historię i specyfikę. Główne uroczystości odbywają się masowe głównym. Arystokratyczny styl pozwala zanurzyć się w skali od rosyjskich uroczystości, która odbyła się w legendarnej restauracji. Wysokie mury, wyposażone scenie i dostępność profesjonalnego sprzętu muzycznego stworzyć idealną atmosferę wielkiego show. Sufit sali zdobią majestatyczny żyrandol 1912.

Letni taras, który znajduje się po odrestaurowanym zabytkowym fontanny, jest otwarty przez cały rok.

„Zielony Bar” wykonane w stylu biznesowym: zielone aksamitne zasłony, ognisko, drewniany kredens wypełniony przekąski, drukuje na ścianach przedstawiających życie w Moskwie XIX wieku.

"Hall of Mirrors" – połączenie elegancji i luksusu. W duże lustra w złoconych ramach odbicie świecić sztućce i naczynia.

„Galeria Sudakova” stworzony na cześć Alexey Akimovich Sudakova – kierownik restauracji w końcu XVIII – początku XIX wieku.

kuchnia

Restauracja posiada wyłącznie profesjonalnych kucharzy, którzy tworzą kulinarne arcydzieła specjalnie dla swoich gości. Oferuje on Europejska, Rosyjska, kuchni francuskiej. Zapisz menu rosyjskich posiłki późnym XVIII – początku XIX wieku, z kilkoma dodatkami od współczesnych mistrzów gotowania, takich jak sarny po królewsku. To prowadzi obsługę cateringową, która pozwala zorganizować bankiet z ich ulubionych potraw na świeżym powietrzu w miejscu wygodnym dla klienta.

program rozrywkowy

Każdego wieczoru w restauracji „Jar” można podziwiać wspaniały śpiew i muzyka na żywo w wykonaniu utalentowanych śpiewaków z akompaniamentem instrumentalnym.

Wszystkie pokoje posiadają własną restaurację pianinie. Pokaż pełne jasnych spektakli – od piosenkarka jazz band przed odlotem z sufitu i taniec Cyganów. Wystawił numer „Faberge” i „Akwarium” jest punktem programu.

Opinie użytkowników

Idealnym miejscem do organizacji bankietów, wesel, jubileuszy, imprez firmowych, lub po prostu na romantyczną kolację – Ta restauracja „Jar” (Moskwa). Opinie użytkowników mówią o wysokich miejscach ruchu. Wysoki popyt restauracja jest dla cudzoziemców. kultura rosyjska, obecna w naczynia, projektowania, Pokaż, pozwala zanurzyć się w Moskwie z XIX wieku. Obsługuje miejsca obraz wypchany niedźwiedź przy wejściu i stos bezwartościowych nalewek.

Bogata historia restauracji przyciąga ludzi z całego świata. Uprzejmy personel zapewnia wysokiej jakości usługi, która jest wielokrotnie wspomniało w swojej recenzji. Pomimo ceny powyżej średniej, większość odwiedzających są zadowoleni z szerokiej gamy potraw, obecność żywych ostryg w zbiornikach, jakości gotowanej żywności i jej doskonalenia.

Ucieczka od rzeczywistości i zanurzyć się w przeszłości pomoże Moskwa znajduje się w restauracji Leningradsky Avenue „Jar” (Moskwa). Opinie przedstawione przez odwiedzających i inspirować ludzi, aby wrócić i spędzić niezapomniany wieczór.

Opis restauracji „Jar” w Samarze

Restauracja i Hotel Complex „Jar” został otwarty w listopadzie 2007 roku, nad brzegiem Wołgi i jest dziennik „Stary rosyjski” Terem. Od swojego istnienia, to już zdobył wiele nagród.

Kompleks obejmuje przytulne pokoje, parking płatny, restauracja „Jar” poprzeczkę. Samara zyskał kolejną atrakcją turystyczną w postaci „Jar”, gdzie ludzie przychodzą się zrelaksować.

Restauracja oferuje wysoki poziom usług, serwująca dania kuchni europejskiej i słowiańskiego przygotowane przez profesjonalnych kucharzy. Składa się z dużej i małej sali, letnim tarasem i altanki. Z panoramicznych okien roztacza się przepiękny widok na malownicze krajobrazy Wołgi. Restauracja jest idealnym miejscem na wesela, imprezy firmowe, rocznice. Cukierniczego realizuje zlecenia na przygotowanie oryginalnych tortów na specjalne okazje. W każdy piątek i sobotę odbywają się pretensjonalną imprezę z zaproszonych artystów krajowych i zagranicznych.

„Jar” jest popularny wśród turystów ze względu na swoje położenie i dostępność pokoi w drewnianym kompleksu wieżyczki.

Opinie gości w restauracji w Samarze

Szeroka gama kart alkoholowych i oferuje szeroki wybór dań restauracji „Jar” (Samara). Recenzje jednak spotkać o tym, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Byli pozytywnie nastawieni do dań rybnych (owoce morza, które są zawsze świeże i znajdujących się w akwarium) i duże porcje. Wspaniałe widoki, przytulne wnętrze, przyjazny personel stworzyć domową atmosferę, w której chcesz wrócić.

Zaimponować swojej dziewczynie, można ją zaprosić do restauracji „Jar”. Malownicze krajobrazy, Dim światła stworzyć romantyczną atmosferę dla par. Jednak dopuszczalność Szisza palenia w świetlicy jest niewygodny w niepalący odwiedzających.

Cena nie jest niska. Dla odwiedzających miasto jest idealnym miejscem do wypoczynku stają się restauracja „Jar” (Samara). Recenzje kompleksu stworzyć ogólny obraz miejsc, ale warto sprawdzić na własnym doświadczeniu.

Opis restauracji „Jar” w Tiumeń

restauracja Tiumeń „Jar” został otwarty w 2012 roku. Składa się z trzech sal bankietowych, przeznaczone dla 100, 70 i 30 miejsc. Dogodna lokalizacja VIP-pokój z oddzielnym wejścia-wyjścia, które mogą pomieścić od 4-12 osób może jednocześnie służyć gościom i nikomu nie przeszkadzać.

Pokoje wyposażone są w komfortowe i eleganckie meble. Obecność muzyki wysokiej jakości sprzętu audio i stwarza korzystne warunki dla świątecznej imprezy.

Wraz ze znanymi tradycyjnych potraw europejskich i kaukaskich, restauracja oferuje oryginalne dania podpis, takich jak nadziewane dyni. Wielkość i napełniając wybrany przez użytkownika. Hot lody warto spróbować, zaproponował kucharz, i upewnij się, że jest to możliwe.

Adres: ul. Szerokość 210, restauracja „Jar”, Tiumeń. Można znaleźć zdjęcia na oficjalnej stronie internetowej.

Opinie gości w restauracji w Tiumeń

Komfortowe zakwaterowanie dla gości i oferuje smaczne restauracja „Jar” (Tiumeń). Recenzje zakładu pozwalają na wybranie i scharakteryzować restauracja w opiniach już odwiedził go. Na stronach internetowych, istnieją zarówno pozytywne jak i negatywne sprzężenie zwrotne. Niektórzy chwalili go za to, że piękny hol, duży parkiet, muzykę lekką, kominek, jak gości i dobra obsługa. A inni będą mu zawieść rozbieżność między obiecanych warunków.