575 Shares 3086 views

Dowiedz się robić na drutach. Jak zdobyć pętli na druty?

Nie mieszkają na informacjach badania i tła, które zawsze powinny zacząć żadnego szkolenia. Jak, na przykład, przegląd narzędzi, przędza, jak również wykazanie możliwości, że podobne rzeczy. Może zacząć lekcje dziewiarskich jest zawsze interesująca ćwiczyć. Pierwsza lekcja jest taka: jak zdobyć pętli na druty. Niezależnie od wyboru techniki, które będą odnosić się co podoba Ci się wzór dla projektu i będzie zależeć od wybranego zestawu pętli. Po opisanych przykładów, istnieje wiele, i to jest bardzo ważne, aby zapoznać się z nimi w przyszłości. Na pierwszym rzędzie dzianiny – regionie o produkcie, który zawsze będzie wyraźnie widoczny. Dlatego ważne jest, aby rozważyć kwestię sposobu wybierania zawiasy na szprychach, ze zwróceniem szczególnej uwagi. Ale do tej pory proponuję nauczyć się podstaw drutach.


Sznurka puszki pętli jeden lub dwa wątki i wybrany sposób będzie zależał od regionu produktu – cienkiej, elastycznej lub zagęszczony frędzlami itp Ale dla początkujących Proponuję spróbować bardzo prosty, a drugi – najczęstszy wariant. Zacząłem więc i doradzić.

Pierwszy oferuje prosty zestaw pierwszym rzędzie przędzy dziewiarskiej do jednego z tak zwanych „szwów Air”. Początkowo, w prawej ręce wziąć końcówkę igły i nici, a lewa ręka, chwyć jego kontynuacji mały palec i palec serdeczny, pozostawiając wolny kończy się w indeksie. Następna porada igły w prawej ręce jest niezbędne w celu doprowadzenia w kierunku od nadgarstka do palców pod gwint na palcu wskazującym i rzucać pętlę na lewej ręce. Pętla zaciska się odezwał, jak pokazano na rysunku 1. Powtarzając ten proces wielokrotnie podczas wpisywania do żądanej długości produktu, dla którego jest najlepsza bardzo cienkiej krawędzi klinem. Wygląda to mniej więcej tak (rys. 2).

Najczęstszym, być może, jest drugim sposobem, w jaki sposób wybrać zawiasy na szprychy za pierwszym rzędzie. Po pierwsze, trzeba się wycofać z końca gwintu aż będzie szerokość produkt przeznaczony, pomnożonej przez dwa. To jest po lewej stronie, aby umieścić nić na dużym i palcem wskazującym i ścisnąć oba końce nici w dłoni jak pokazano na rysunku 3. W prawej strony teraz wziąć dwie szprychy razem i przyniósł pod gwint na kciuk w kierunku nadgarstka. Przechodząc szprychy w kierunku ruchu wskazówek zegara, należy przeciągnąć przez pętlę na kciuk z wątku indeksu, jak pokazano na rysunku 4. Teraz rzucanie pętli trzymać nić chwycił lewą ręką i przesunąć kciukiem i palcem wskazującym pomiędzy. Pchania i ciągnięcia wątku, użytkownik zgadza się zacisnąć pętlę na szprychach. Była to pozycja tylko do pierwszej pętli. Wszystkie z poniższych są zatrudnieni, nie poslablyaya wątek. Pomijając igły w prawej ręce bliżej nadgarstka, widać, że pętla jest uformowana na palcu, jak pokazano na rys. 5. Przesuń igły od dołu do góry z dłonią w pętli, a następnie pociągnąć nitkę palcem wskazującym. Teraz jest to możliwe, aby stracić wątek palcami i zrobić procesu dokręcania, jak opisano poprzednio dla pierwszej pętli. W tej samej kolejności, nie pozwalając nici z rąk podczas pisania zawias, niezbędne do szerokości produktu. Aby nie trafia w rekrutacji nie mocnego wokół ramion, a pierwsza liczba pozostawała płaska, jak pokazano na figurze 6, posiadać palce każdej nowej pętli na igłę. Wystarczy do kilku krótkich ćwiczeń, i nigdy nie będzie powodować trudności określone w pierwszym rzędzie, a żaden z późniejszych lekcjach włóczkę.

A teraz, rozciągający się od pierwszego rzędu igły, przesuwamy inne igła mądry pętle w lewej ręce i zacząć działać. Na przykład, proste pierwszy wiersz stanowi podstawę dla dowolnego wzoru dziania, to automaty.

Istnieje wiele metod i schematów jako tarcza zawiasy na szprychach. Ale są one bardziej skomplikowane i wymaga więcej umiejętności. Ale nie martw się, po serii ćwiczeń i ćwiczeń, będziesz mógł powrócić do tematu pierwszej serii, a opanowanie indywidualnej lekcji dziewiarskich z bardziej złożonych obwodów pętli. W międzyczasie trzeba więcej praktyki i nienasycone pragnienie na drutach. Powodzenia!