863 Shares 5990 views

Telefon HTC Beats Audio: Specyfikacja

Liczne fani różnych gadżetów z zachwytem i podziwem radować powstawaniu nowych zabawek elektronicznych „inteligentnych”. Dodane i ulepszone funkcje, uproszczony interfejs, pełny zestaw niezbędnych aplikacji – wszystkie te parametry są decydujące w wyborze problemu produktu. Takie urządzenia były nieodzowne dla stylu życia współczesnego człowieka. Aby uprościć swoje życie, wielu ludzi czekamy na nowych, bardziej zaawansowanych urządzeń.

Zapewne wiesz, tajwański HTC Corporation. Firma jest wiodącym producentem najbardziej popularne w rynku telefonii komórkowej smartfony. Został wydany na urządzeniu HTC Sensation Beats Audio. Zdarzenie to miało miejsce w 2011 roku. Chodziło o to komórka model telefonu zostanie omówione w naszym artykule.

Zrozumienie różnic

Aby uprościć postrzeganie informacji zmniejszy nazwę modelu aparatu komórkowego do HTC Beats Audio. Powodem jest to: inteligentny telefon jest prawie pełna kopia firmy flagowy urządzenie zwane Sensation. Że czytelnik rozumie, o co dokładnie gadżet, o którym mowa, omówimy kilka punktów.

Chociaż HTC i Beats Audio jest w pobliżu prawie pełna analogowe urządzenie HTC Sensation, ma kilka cech wyróżniających. Pierwszym z nich jest oczywiście wygląd. Korpus urządzenia jest jasny, nawet agresywny ton. Jednak to nie wpływa w żaden sposób zniechęcać potencjalnego nabywcy, ponieważ nowa wersja smartfona wygląda bardziej interesujące i atrakcyjne.

Drugą cechą HTC Beats Audio jest jego głębsze kierunek muzyczny. Nic więc dziwnego, Tajwanu Corporation nawiązała współpracę z amerykańską firmą Potwora kierowanej przez słynnego Dr. Dre. Technologia o nazwie Beats Audio i rozwój inżynierów Azji dał klientom wielką szansę, aby cieszyć się wyśmienitą jakość muzyki przy użyciu telefonu.

wewnątrz skrzynki

Co jest dołączone do tego urządzenia? W przeciwieństwie do wielu innych podobnych produktów firmy, w polu smartfon HTC Beats audio oprócz zwykłej ładowarki podręcznika obsługi i kabel USB są markowe słuchawki Beats audio z amerykańskiego producenta Monster. Wszystkie zestawy słuchawkowy poprzednia dostawa była norma. W postaciach nowego użytkownika spisu dostaje doskonałe słuchawki kosztują więcej niż sto dolarów. Dla takiej chłodnej producenta zestawu słuchawkowego dodatkowo umieszcza się w pokrywie skrzynki. Warto zauważyć, że słuchawki są zaprojektowane w podobnym zakresie kolorów smartphone. Warto zauważyć, że w zależności od krajów dostawców urządzenie włączone mogą być także karta pamięci.

Rozmiar i kolor rozdzielczości

Pod względem wyglądu, młodszy „brat» HTC Sensation jest praktycznie nie różni się od swojego starszego «przyjaciela». Jedyną różnicą jest dodanie wstawek kolorystycznych. Tak, HTC Beats Audio ma dodatkowy, malowane w kolorze czerwonym elementów w dynamicznym obszarze lokalizacji od przodu, kamera, logo i przyciskami dotykowymi. Zdejmowana pokrywa tylna monofoniczne. smartphone obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego i metalu. Urządzenie dostępne jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. W pogoni za kolorowe wzory, brak HTC Beats Audio opcje jasny linia wiele to minus znaleźć.

sama jednostka ma wiele wymiarów. W zależności od modelu linii długość, szerokość i grubość urządzenia różna. Tak więc, HTC Sensation XE rytmów audio, charakteryzujący wadze 148 g, a jego parametry są następujące: 12,6 cm, 6,54 cm, – szerokości i grubości 1.13 cm drugiego wariantu smartfon generacji XL .. Jest prawie 1 cm dłuższy niż w poprzednim przykładzie wykonania, 0,5 cm szersza i dłuższa o kilka milimetrów. Zmieniając parametry masy urządzenie jest zwiększona i wynosiła 162 g

Ukrywanie pod nadwoziem

Oczywiście, wiele zainteresowań i specyfikacji tego urządzenia. HTC Beats Audio to wyświetlacz LCD Super. Jego wielkość zależy od urządzenia generacji mogą być różne. Tak więc, HTC Sensation XE rytmów audio posiada ekran o przekątnej 10,92 cm lub 4,3 cala. Jednak nie jest opcją i jest nieco większy. Tak więc, jego „brat” pokolenie XL jest wyposażony w wyświetlacz o 1 cm więcej. Zatem pierwsza rozdzielczość – 540 x 960 pikseli, podczas gdy ten sam parametr z HTC Sensation XL Beats Audio za tym parametrem – tylko 480 x 800 pikseli. Jasność przesyłanego obrazu jest doskonała, a także nasycenia.

Ukrywanie procesor z dwoma rdzeniami urządzenie o nazwie Qualcomm, a raczej jego chipowe wariant QSD 8260 1,5 GHz. Poprzednich pokoleń rozwiązaniach, częstotliwość 300 Hz mniejsze niż w modelu. „Spółka” jest procesor graficzny Adreno 220. akcelerator Telefon HTC Beats Audio i wbudowaną pamięć. Pierwszy tom 1, GB, drugi – 768 Mb.

Podobnie jak w wielu innych smartfonów firmy, model ten działa na Androidzie. W tym konkretnym rozwiązaniu, udoskonalony panel położył Gingerbread. HTC Sense 3.0 Interfejs Urządzenie jest wyłącznie rozwój firmy.

Ładowanie i kamera

Nowy HTC dzieła Dzięki baterii o nazwie Li-Ion. W przeciwieństwie do flagowego, model, pojemność akumulatora 210 mAh i przy wyższej pojemności 1730 mAh. Warto zauważyć, że jeśli aktywnie korzystać z wszystkich funkcji wbudowanych w smartfon, urządzenie jest w stanie pracować przez cały dzień. Jeśli obciążenie zmniejszone, a następnie dozować jednym ładowaniu może być znacznie dłuższy.

Warto zauważyć, że pierwszy smartfon spółka nie mogła pochwalić się doskonałą jakością zdjęć i wideo, uzyskanych za pomocą wbudowanych nagrywarek. Stopniowo, inżynierowie przedsiębiorstwa poprawiły nie tylko czystość, ale szybkość przechwytywania. Do tej pory, aparat modelu smartphone ma rozdzielczość 8 megapikseli w matrycy. Użytkownik otrzymuje możliwość strzelać wideo z prędkością 30 klatek na sekundę z rekwizycją w 1080.

Główną różnicą

Oczywiście, szczególną cechą jest kierunek muzyczny. Aby cieszyć się ulubionymi utworami kompletne urządzenie posiada przystosowaną wersję słuchawkowym Monster Spółki. Słuchawki są wyposażone w pilota zdalnego sterowania i słuchawki. Specjalnie dla smartphone słuchawkowym ma DSP profilu, dzięki czemu jasne, precyzyjne i żywy dźwięk. W razie potrzeby funkcja ta może być wyłączona.