698 Shares 1691 views

Uczestnik „Dom-2” Ashmarina Alena do tworzyw sztucznych

Alain Ashmarina zyskał rozgłos dzięki udziałowi w takiej rzeczywistości pokazuje jak „wakacje w Meksyku” i „Dom-2”. Wielu widzów natychmiast podejrzewa, że piękna dziewczyna ma sztuczne pochodzenie. To może być prawda? Jak dobrze wyglądał Ashmarina Alaina do plastiku? Pozwólcie nam pracować razem w prawdzie w oczy.

życiorys

Na co Ashmarina Alain do tworzyw sztucznych, będziemy rozmawiać o tym później. W międzyczasie możemy przystąpić do rozpowszechniania jego biografii.

Nasza bohaterka urodziła się 23 czerwca 1986. Rodzice w tym czasie były na terytorium Węgier. Alena ojciec – wojskowy. W tym kraju, udał się w instrukcji obsługi. Wraz z nim poszedł i ciężarna żona. Wkrótce rodzina wróciła do Moskwy. Allen uczęszczał normalnej szkoły, równolegle studiowała śpiew i taniec. Po 11 klasie poszła do college'u, gdzie specjalizował się „fryzjera”. Rodzice byli dumni z córką.

W 2010 roku Alain Ivanenko (jej nazwisko panieńskie) żonaty biznesmen Herman Ashmarina. Impreza odbyła się w jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. W 2013 roku wydał swoją córkę Alain żonę Patricię. Ale ogólnie nie zapisać dziecko od kilku rozstania. Pod koniec 2013 roku oficjalnie rozwiedziona para.

kariera

Przy wsparciu rodziców, Alain był w stanie otworzyć własny biznes. Początkowo był to niewielki salon kosmetyczny ze standardowego zestawu usług. Do „roll” twarzy, a wraz z branży, Ashmarina podbić telewizję. Na wystawie „wakacje w Meksyku” bitchiness pokazała charakter i niewłaściwe zachowanie. Ale mówimy o jej prawie każdym numerze. To musiało Alaina.

On pojawił się w serialu „Dom-2” w 2014 roku, dziewczynkę. Długowłosa blondynka zdołała uwieść jednego z uczestników rankingu – Aleksandra Gobozova. Ale ich romans nie trwał długo. Następnie na Alaina zauważyła młodego sportowca Ilya Grigorenko. Para udało się zbudować silną i trwałą relację.

Ashmarina Alain do tworzyw sztucznych

W ciągu zaledwie kilku miesięcy spędzonych nad projektem „Dom-2”, piękno ma wiele zawiści i źle sympatyków. Dziewczęta nazwał to „sztuczne” i bezduszna lalka. Allen jest naprawdę coś zmienić w sobie? Teraz już wiem.

Nasza bohaterka nie ukrywa faktu, że szukał pomocy chirurgów. Jaki był uczestnik reality show „Dom-2” Alain Ashmarina do plastiku? Pierwszą rzeczą, która zmieniła dziewczynę – to usta i nos kształt. Z dojrzewania Ashmarina marzył o hollywoodzkim uśmiechem śnieżnobiałej. Kilka lat temu była w stanie zrealizować swój plan. Alena zainstalowany kosztownych licówek ceramicznych. Ale to nie wszystko. Po urodzeniu córki ona zwiększona skrzynię do trzeciego wymiaru.

Konkludując

Teraz już wiesz, co to było Ashmarina Alain do tworzyw sztucznych. Mamy wymienione wszystkie zmiany, które zostały jej wygląd.