497 Shares 9741 views

Sałatka z kurczakiem i grzybami: obfite i smaczne

Sałatka z kurczakiem i grzybami można znaleźć na każdym stole – codzienny, świąteczny, bankiet. To danie jest uważany za bardzo obfite i smaczne, dzięki jego składników. Każda gospodyni ma swój przepis na sałatkę „kurczak z grzybami”. Większość z tych składników są uzupełniane przez różnych warzyw (świeżych lub z puszki), opatrunków i sosów. Wszystko zależy od wyobraźni i kulinarnych upodobań.

Zanim dowiesz się, jak można gotować sałatkę z kurczaka z pieczarkami, jest mówić o korzyściach płynących z tych składników. Grzyby w ogóle są szeroko stosowane w praktykach kulinarnych. Grzyb jest uważany za żywność o niskiej kaloryczności. Zawierają wiele aminokwasów, bardzo istotne dla organizmu ludzkiego. Nie zapomnij o witaminy, które są bogate w grzyby. Jeśli chodzi o kurczaka, dotyczy to także produktów spożywczych o niskiej wartości kalorycznej. Zawarte w nim, a wiele minerałów. Korzyści z mięsa kurczaka mówić przez dłuższy czas, a nawet naukowców to potwierdzić. Duże ilości białka, wapnia, fosforu, miedzi, siarka, selen, magnez – nie jest cała lista substancji niezbędnych dowolnego organizmu. W świetle powyższego należy stwierdzić, że kurczakiem i grzybami – danie, które jest po prostu obowiązek regularnie przygotować kobiety, które uważają się za dobrych gospodyń domowych.

Oto kilka receptur, które są popularne wśród tych, którzy są fanem smaczne, obfite i zdrowej żywności. Aby przygotować sałatkę pierwsze, trzeba będzie 100 g pieczarek, cebula, 200 g piersi z kurczaka, 60 g sera (startego), 50 g orzechów włoskich (masy), majonez do tankowania. Więc wszystko co musisz zrobić, to gotować pierś kurczaka, a następnie schłodzić, pokroić na małe kawałki i grzyby na patelni przesmażyć cebulę (półkola). Na płycie chcesz opublikować następujących warstw: pieczarki i cebulę, następnie majonez, kurczak, majonez i tarty ser na wierzchu. Umieścić zakończeniu danie w lodówce i kilka godzin już można jeść sałatki. Kurczaka, pieczarki, ser – i co pycha!

Następującej receptury jest zastosowanie grzybów ogórki (400 g). Trzeba też wziąć dwie piersi z kurczaka, 100 g sera, jeden ogórek, dwa jajka, pół szklanki orzechów włoskich i zielonej cebuli i majonezu. Wszystkie składniki pokroić w drobną kostkę. Ser jest konieczne, aby trzeć i mielenia orzechów. Sałatka ubrany z majonezem. Chociaż ze śmietaną nie będzie tak śmiały.

Sałatka z kurczaka i grzyby mogą być przygotowane z sercem. To daje specjalny pikanterii. Jednakże, można eksperymentować z dowolnej liczby składników. W tym przypadku konieczne jest mieszanie 500 g gotowanego serca kurczaka (pasków), ta sama ilość grzybów palone (drobno posiekanego), jeden żarówki (półpierścieni), trzy ogórki (kostki) i majonezu.

Ale dość oryginalny sposób gotowania sałatkę proponowanych składników. Take 350 gramów kurczaka gotowana, pieczarki, ziemniaki i buraki, 200 g żadnej sałaty. Do napełniania potrzebne dwie łyżki miodu, te same ilości czerwonego octu winnego, trochę olej roślinny, proszek wasabi (do smaku), szalotka (NL) i tofu (50 g). Oczywiście, nie zapomnij dodać potrawę solą i pieprzem. Tankowanie przygotowuje się za pomocą blendera. Ziemniaki i buraki należy pokroić w plasterki i włożyć do formy do pieczenia. Następnie należy umieścić je w piekarniku przez pół godziny. Następnie wyjąć formę i dodać pieczarki, wstępnie pociętych na ćwiartki i piec przez kolejne 10 minut. Teraz, palone warzywa i grzyby należy pokroić w kostkę i płyty odpowiednio. Dodaj sałatkę z kurczaka (Julienne) i tankowanie.

Powyższe przepisy pozwolą Ci w pełni przygotowane do spełnienia gości i zorganizować posiłek domowy. Sałatka z kurczakiem i grzybami nigdy nie zawiedzie. Smacznego.