133 Shares 4413 views

Piękne pudełko wykonane ręcznie

Każdy wie, że popularna mądrość mówi, że najlepsze prezenty to te, które są wykonane ręcznie. Jednak nie wszyscy ludzie Wystarczająca ilość wolnego czasu potrzebna do okresowego wynagradzania przyjaciół i krewnych darów stworzonych własnymi rękami. I rzeczywiście, aby stworzyć piękny statek, który będzie miły i nie wstydził się dawać innym ludziom, trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku.

Nic skomplikowanego

Ale jest jeden wyjątek od tych zasad, są to wspaniałe i ładne małe pudełko na prezent z papieru, który jest dość łatwe i proste do zrobienia przez siebie. Nie ma znaczenia, jaki prezent umieścić w nim, osoba, która otrzyma prezent w unikatowym i oryginalnym opakowaniu, musi zdecydowanie docenić staranność i umiejętności przedstawione w produkcji pudełka.

Nie wiesz jak zrobić sobie pudełko dla siebie? Czy chcesz spróbować stworzyć to piękne i ładne jednostki? W tym artykule dowiesz się, jak utworzyć wzór na pudełko i jak postępować z jego produkcją. Wkrótce będziesz mógł podziwiać owoce twoich prac – dość opakowania wystarczająco funkcjonalne.

Wymagany materiał

Aby takie rzemiosło było jak pudełko z własnymi rękami Potrzebujesz papieru dowolnego koloru, który chcesz. Powinno być gęste. I potrzebujesz trochę cierpliwości. Ogólnie rzecz biorąc, pudełko na prezenty, klejone razem, nie zabiera Ci dużo czasu w produkcji.

Instrukcja krok po kroku

Więc zrobimy sobie puste pudełko. Ponieważ opakowanie powinno być kwadratowe, wycinamy kwadrat z arkusza papieru.

Element obrabiany jest zagięty w połowie poziomo i prawidłowo prasujemy linię zagięcia, tak aby była jasna. Teraz kwadrat musi być rozszerzony i zwinięty pionowo, a także wygładzony fałd, tak aby mógł być wyraźnie widoczny. Kiedy rozwiniesz swój wzór, musi istnieć kwadrat z dwiema liniami, które przecinają się ze sobą.

Następnie należy przekątnać arkusz papieru kwadratowego. Najpierw złóż jedną przekątną i złóż fałdę, a następnie wykonaj to samo z drugą przekątną. Teraz każdy narożnik kwadratu skręca ku środkowi, tak że tworzy się diament.

Bliski cel

Następnie odwróć przeciwległe narożniki tylnego rombu, otrzymamy postać podobną do cukierków.

Złóż boczne kawałki powstałego "cukierka" (bez ostrych wierzchołków) tak, aby utworzyć prawy kąt.

Podobnie ostre krawędzie są zgięte. Alternatywnie oba szczyty "cukierków" wyginają się do środka. I wszystko – jest gotowe pudełko na prezenty.

Pokrywa

Pokrywa tego pięknego pudełka papieru można zrobić w ten sam sposób. Wystarczy wziąć wzór kilka milimetrów więcej.

Ozdoby na pudełko można wykonywać z wstążek, cekinów, kawałków tkaniny lub farb, wszystko zależy od osobistego pragnienia i wyobraźni. Jeśli okażesz cierpliwość i spróbuj, będziesz miał doskonałe pudełko wykonane ręcznie.