265 Shares 1206 views

Budowa domu jest szkielet-shield własnymi rękami

Zbudować dom ramki i tarczę własnymi rękami – to sprawa, na pierwszy rzut oka, nie wymaga specjalnego szkolenia i umiejętności. Ale po pierwsze, trzeba studiować technologię, a także wybrać fundament, który jest odpowiedni dla gleby, istniejące na terenie planowanej budowy. Tarcza dom, ręce powstaje w miejscu, będzie wymagać zakupu wyspecjalizowanego producenta materiałów budowlanych. Koszty związane z zakupem materiałów będą mile zaskoczeni budowniczy tanie w porównaniu z innymi rodzajami materiałów budowlanych i metod budowlanych, określonych na terytorium Rosji.

Zaczynają leżał rama dom i tarcza własnymi rękami być zbudowany na terenie swojej okolicy ogrodzenia. Jednak, ponieważ jest otwarty dla każdej formy rozwoju. Ogrodzenie jest konieczne przynajmniej w celu zabezpieczenia materiałów budowlanych przed potencjalnymi złodziejami, które mogą stać się przyjaznych sąsiadów. Do jego produkcji będą pasowały do różnych materiałów – od najtańszych, na przykład, obrzeża pokładzie, dość drogie, takich jak cegły.

Pod tego rodzaju budynkach można odebrać dowolną liczbę rodzajów fundamentów, i będą zgodne z projektem.

Ramka panelu dom własnymi rękami wzniesiony na miejscu, to kombinowane struktury drewnianej ramie, która jest z powłoką na obu stronach płyty z włókna drzewnego lub surowcowa. W środku, pomiędzy dwoma panelami pasuje izolacyjnej i paroizolacja. Grzejnik, zazwyczaj służą jako wełnę mineralną, włókno szklane lub spienionego polistyrenu. W nowoczesnych płyt budowlanych wrobić domy produkowane są w fabrykach i na rzecz kupującego, pochodzą one już skonfigurowane i gotowe do zainstalowania. Technologia ta minimalizuje czas budowy.

Dalsze szczegóły opisać przepisy i zasady połączenia drewna.

Weź Najczęstszym sposobem, czyli pół Scrollsaw belkę z jej końców na szerokości próbki równej grubości drewna. Aby zapewnić właściwą sztywność środkowej związku drewnianych jest napędzany bolec (PEG) w uprzednio wywierconym otworze. Nagel powinna być szczelnie dopasowana do zagłębienie przeznaczone go. Związki tego typu są stosowane do narożników i przeciąć w celu domu ramka panelu, zbudowany własnymi rękami, okazał się być mocne i trwałe.

Zakładka podstawy tusza następująco. Podstawa pasuje do dwóch desek. W górnym pasku narzędziowym wykonane cięcia do głębokości jego połowę, a szerokość – którego wielkość ma samego drewna. Częstotliwość cięcia jest określana przez liczbę potencjalnych szaf.

Sami stanąć napilivayutsya ściśle według wielkości i zainstalowane w gotowych gniazdach. Po tym, jak są zamontowane w taki sam sposób zamocować górny promień. Rozmiary górnej i dolnej ramy muszą być całkowicie identyczne. Gdy stojaki montażowe powinny być instalowane czasowego wysięgnika, które po montażu górnej ramy muszą być usunięte. Stojaki muszą być ustawione pionowo za pomocą poziomicy. Podłużna skoczek musi być zainstalowany bez napięcia i tylko paznokcie co najmniej 120 milimetrów. Jak widać, w domu jest szkielet-shield własnymi rękami   wyprostowany nie być łatwe, oczywiście z odpowiednim przygotowaniem i prawidłowego planowania.