772 Shares 1863 views

Jak zrobić wyrobów papierowych: własne ręce?

Gdy pojawi się dziecko lalkę, wkrótce każde dziecko zaczyna się zastanawiać domu urządzenia dla niej. można kupić prawie żadnych mebli czy tylko dom w rozwoju nowoczesnego przemysłu zabawki w sklepie dla ulubionej lalki. Jednak dużo zabawy wyposaży wszystkie przedmioty wykonane przez własne ręce. Nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności ani drogich materiałów, takich jak sklejka, drewna, metalu lub tworzywa sztucznego. Można po prostu uzbroić się w kleju, nożyczek i papieru. I jak zrobić papier meble dla lalek, zajmiemy się w tym artykule.

W jaki sposób to lalki wykonane z papieru mebli

Obecnie istnieje wiele sposobów wytwarzania mebli papieru. Każdy z nich ma swoje zalety i wady. Oto najbardziej znany z nich.

  • techniką origami.
  • Produkcja rysunków mebli.
  • Klejenie kolorystycznych.
  • Tkania taśmy papieru lub rur.
  • Korzystanie Matchbox jako „budulca”.
  • Produkcja mebli z tektury falistej.
  • Malowane meble.
  • Produkcja mebli z papieru z materiałów kompozytowych.
  • Meble wykonane z papier-mache.

Chociaż wszystkie te techniki są różne, korzystają z tych samych materiałów – papier i karton pochodzące od niego. Którykolwiek z nich został wybrany konsekwentnie do wszystkich jednej reguły: produkcja mebli dla lalek wymaga szczególnej troski i uwagi, bo to niemal dzieło.

Wymagania dotyczące papieru do mebli z zabawkami

Rozważając, jak zrobić papier meble dla lalek z własnych rąk, warto pamiętać, że każda z metod produkcji ma pewne wymagania na papierze.

Prawie wszyscy z tych sposobów wymagają dużej gramaturze 90 g / m2. To dobrze zginać i nie rozwarstwia się na zgięciu lokalizacjach. Jednak papier origami potrzebuje mniej gęsta, w stanie przenieść wielokrotnego zginania i zapisać się piękny widok.

Te same wymagania stosuje się do rady. Nawiasem mówiąc, do produkcji mebli nie może być używany jako zwykły karton biurowych i opakowań z tektury falistej.

Jeśli meble lalka będzie produkowany sposób papier-mache lub szlak w jakości materiały eksploatacyjne są doskonałymi stare gazety lub czasopisma.

Jak zrobić meble z papieru z rękami: Origami

Najprostszym sposobem produkcji mebli, które nie wymaga specjalnych umiejętności, materiały, a przede wszystkim czas – to origami (składanie papieru dane na sztuki).

Wszystko to ma kwadratową kartkę papieru oraz systemu, jak to jest prawidłowo złożone. Nie klej i nożyczki origami nie jest konieczne (jeśli, oczywiście, nie jest to podgatunek modułowe).

Meblarstwa lalki w taki sposób, to najpierw ćwiczyć na papierze z notebooka w matematyce (ponieważ komórki będzie łatwiej spasować). I, po opanowaniu tej techniki, zrobić stół, krzesło, czy coś innego, specjalnego papieru.

Program, jak zrobić krzesło, stół i sofa przy użyciu technik origami

Jako przykład jak zrobić meble z papieru z rękami (etapami) poniżej podano dla Origami trzech schematów. Wielkość gotowego produktu, składany na każdej z nich zależy od wielkości blachy. Po treningu kilka razy, to nie będzie trudne do obliczenia jego względnej lalki wzrostu.

Pierwszy wykres przedstawia sposób wytwarzania części artykułu.

Na dobry pomysł, aby dodać sobie krzesło do stołu papieru. Jak to zrobić jest pokazany w tym schemacie.

Zamiast papieru krześle, oprócz dobrego wykorzystania kanapa tabeli zebrano na schemacie poniżej.

Jak zrobić meble dla lalek z papieru bez kleju

Oprócz origami, nie ma innego sposobu wytwarzania mebli papieru bez użycia kleju. Jednak w tym przypadku nie można zrobić bez użycia nożyczek. Muszą wyciąć system mebli lalka. Następnie złóż go.

Wykonane w ten sposób krzesło lub płyta wygląda bardziej elegancki niż produkty origami. Ale tworzenie mebli w ten sposób, trzeba bardzo starannie cięte i układać je tak, aby nie zepsuć.

Do drukowania, takie systemy są najlepiej wykorzystywane papieru około 100 g / m2.

Gotowy produkt można malować do własnych upodobań.

Lalka meble produkcja kolorystycznych

W dawnych czasach, prawie każdy księgarni można kupić zestawy do cięcia papieru do domów. Postępując zgodnie z instrukcjami, przy użyciu nożyczek i kleju z nich dostać kamienicy uroczy lalki czy Pałac z meblami.

Znając podstawy pracy z dowolnego edytora obrazu oraz zasad takich systemów, jest łatwe do wykonania takich półfabrykatów. Jeśli produkcja pałacu dla lalek nie są uwzględnione w planach, nie jest źle, aby stworzyć szafę, fotel lub łóżko i wydrukować je, aby jego ulubione klasyczne meble. Nie trzeba dodawać, że ta metoda jest odpowiednia tylko druk laserowy jako atramentowych, chociaż bardziej kolorowe, ale w zetknięciu z wodą mogą pływać lub po prostu wypalić w czasie.

Jeśli chodzi o wybór kleju w tym mebli, najlepiej jest użyć dwustronnej taśmy lub papeterii klej w sztyfcie. Dopuszczalne jest również stosowanie pistoletu do kleju, ale bardzo ostrożnie.

Tkania z bibuły papierosowej, jako jednego sposobu dokonywania meble dla lalek

Tkactwo – dość stara i popularna forma robótek. Dziś przeżywa nowe odrodzenie. Jednak współcześni mistrzowie są coraz częściej wykorzystywane do tkania nie jest krzewem winnym, a rura papieru lub taśmy. Gotowy produkt jest malowany i lakierowany, i jako taki jest w stanie służyć przez wiele lat.

Wybierając sposób jak zrobić meble z papieru z rąk do Barbie, to dobry pomysł, aby z niej skorzystać dzisiaj bardziej modne staje się tendencja do korzystania z tkanego meble papieru w ich domach.

Wśród zalet tej metody – elegancja i trwałość gotowych mebli, jak również jego wykonalności. Ponadto materiały będą kosztować nic, bo to jest niepotrzebne stare gazety lub czasopisma prześcieradła.

Ale wśród downsides – do produkcji mebli lalki w ten sposób, trzeba najpierw nauczyć się techniki tkania, a także mieć pewien wzór. Ale nauka budować tabele zabawka, szafki i krzesła dla Barbie, to dobry pomysł, aby spróbować swoich sił w tworzeniu mebli ludzkiej wielkości.

Meble wykonane z matchboxes

Wśród materiałów używanych do produkcji mebli matchboxes lalka. W rzeczywistości są one służyć jako budulec do tworzenia tabel, komody, łóżka, itp A jeśli niektórzy mistrzowie wystarczy wkleić nad gotowego produktu z kolorowego papieru lub tkaniny, drugi zdobią meble wykonane z matchboxes stosując decoupage, dodając realizmu produktu.

Aby upewnić się, pudełka od zapałek można zrobić bardzo ładne meble dla lalek, po to master class na dokonanie pierś zabawka dwóch pudełek zapałek. Na jego realizację będzie musiała kartonu biurowych, czarno-białą farbą, taśmy dwustronnej, papier ścierny i dwie perełki.

W ten sposób można również z powodzeniem zrobić szafy, biurka i meble kuchenne. Najważniejsze, aby mieć dużo matchboxes w magazynie.

Meble dla lalek z tektury

Dość popularne dzisiaj jest metoda, która opowiada jak zrobić meble dla lalek z rękami z tektury i papieru. Ta metoda jest nie tylko meble, ale również całe domki dla lalek.

Na ta metoda jest bardziej racjonalne użycie tektura falista, którego źródłem może być każda skrzynka spod założeniu lub niektórych urządzeń gospodarstwa domowego.

Najczęściej, meble wykonane z tego materiału jest wklejane nad papierem lub szmatką, a czasem malować. Jednak w ostatnich latach stało się bardzo popularne w użyciu Ecostyle. W następstwie tego, wykonane z tektury falistej meble nie jest malowany i wyszedł taki jak jest. Nie należy zapominać, że jeśli coś było wydrukowane lub napisane, konieczne jest lifting na przedniej stronie okna, tak aby obraz pozostawał ukryty w produkcie.

Warto zauważyć, że produkcja tego modułowego mebli z tektury falistej staje się bardzo popularny trend w dzisiejszym świecie. Prawda jest taka, że nie jest bardzo trwały, ale jest ona dostępna na swój koszt i jest przyjazny dla środowiska, w przeciwieństwie do plastiku i łatwo usuwane lub transportowany przy przenoszeniu.

malowane meble

Wybór, jak zrobić meble papieru, nie należy lekceważyć najprostszy sposób. Jeden z nich – po prostu czerpać z papieru lub kartonu meble i umieścić ją w domu dla lalek.

Oczywiście, o objętości meble wykonane na niektóre z powyższych technik, malowane dekoracje domu nie porównywać, ale jako opcja jest bardzo odpowiednia dla początkujących projektantów lalka domy.

Przy okazji, oprócz papieru, można malować na tektury falistej. Warto zauważyć, że niektórzy współcześni projektanci zaczynają wykorzystywać metodę częściowego sporządzonego mebli do dekoracji tych domów.

Meble wykonane z materiałów kompozytowych: a master class na tworzeniu krzesła ażurowe wykonane z papieru i kubek kawy

Fantazjowania, jak zrobić meble, papier, nie należy lekceważyć, łącząc je z różnych materiałów pod ręką, na przykład, z pudełek papierowych chipów i filiżanek kawy.

Na przykład, z małym pudełku w kształcie walca wyjdzie idealny kołyskę dla lalki niemowlęcym.

A z papierowego kubka kawy w połączeniu z paskami papieru Quilling uzyskać bardzo eleganckie lalki krzesełko. Z dna kubka jest wyciąć gniazdo i nogi krzesła przyszłości. Dwa patyczki higieniczne trzymać między nogami, aby dodać stabilność. Jako materiał do tyłu na krześle będzie pasować do reszty papierowego kubka. Quilling paski nadają się do siedzenia biżuteria tkania, a także do produkcji drobnych loków na nogach i plecach produktu.

papier mache

Wśród wielu sposobów, aby meble, papier, wyróżnia się techniką papier-mache (wykorzystanie pulpy z papieru i kleju do modelowania).

Najczęściej metoda ta tworzy maskę lub kilka liczb, ale także do mebli lalki, jest całkiem w porządku. Jak tkanie rurek papierowych, papieru mache technika jest bardzo ekonomiczny, ale jest bardziej proste.

Meble wykonane w taki sposób, powinien mieć ramę i wysuszyć dokładnie przed obejmie farbą lub lakierem. Nawiasem mówiąc, jeśli się odważysz, aby dodać trochę papieru gipsu, produkt będzie znacznie silniejsza.

Każda z metod przedstawionych powyżej, jak sprawić, by meble papieru jest wyjątkowy. Niektóre z nich są skomplikowane, inne są bardziej proste w realizacji. Ale tego z nich zostało wybrane, najważniejsze, aby umieścić swoje serce w swoją pracę. Następnie wynik jest na pewno należy, a lalka uwielbianej przez dzieci jest najlepszy dom na świecie.